Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lesznek...recskázni is lehet rájuk... :hiya: :lol: :D

nagylol.gif

Ez a társalgós offolós topik... :D

Jelzem a fórum elsősorban klubtagok részére van fenntartva, akik fizetnek is érte... ők hozzászólhatnak az összes topikhoz... a nem klubtagoknak is meg van a lehetőség itt ott...de érthető módon nem szempont, hogy kötetlen offolásokba menjen át a dolog...

Mondtam már, hogy nyitok egy offtopicot nem klubtagoknak de itt aztán tökmindegy, szegény Karcsit el tudom képzelni mint moderátor, úgy veri a "töröl"-t mint én 8-10 évvel ezelőtt a morzét.. :) :( :P

Link to comment
Megosztás:

Én semmit, és nem is tervezek, de itt hallottam, hogy rendszámkeret, találkozó belépő és még valami más is rémlik, de hangsúlyozom, engem nem érint, mert már kinőttem a kempingezésből. Ellenben az "emberkék" panaszkodnak. :(

A társadalmi munkát meg nem illik felhánytorgatni, ha valaki önként vállalta. (Én is önként voltam motoros szakosztályvezető 15 évig, zsebből finanszíroztam magamat, és dög sok időt töltöttem a 15 fős csapatommal. Oszt mégse hánytorgattam fel senkinek.)

Anti csak felvillantotta 1 szeletét annak, hogy mennyi teeendő van egy klub kapcsán, mert talán sokan nem is gondolnak bele mi kell ahhoz, hogy véssenek itt vagy eljöjjenek egy találkozóra, nem terem a fán nem csak úgy lesz :)

Amúgy most te is megtetted :P

Link to comment
Megosztás:

Türelem, tornaterem. Le van gyártva a te kártyád is.

:P

Ha hiányolod, miért nem írsz pl. nekem? És akkor leírom, hogy gyártás kész, postázás alatt. MPL sebességéről ne engem kérdezz. :)

Most idegesítselek még én is a "problémámmal"? :hiya:

Van Neked elég bajod szerintem, nem leszek n00b user, aki 24/7 zaklat. :(

Link to comment
Megosztás:

Házat is köllene venni, mégse veszek :P :(

Tehát akkor mégegyszer : ritka az 5000 Forintos ház :hiya: :lol: :D

3500,- Ft-os ház is van, az napi 10,-Ft sincs. :D

Amiket írtok néha mit költötök a gépekre :) , ez semmi.

Ez csak akarat kérdése. :D

Link to comment
Megosztás:

3500,- Ft-os ház is van, az napi 10,-Ft sincs. :hiya:

Amiket írtok néha mit költötök a gépekre :) , ez semmi.

Ez csak akarat kérdése. :lol:

Ja-ja de 3500-ért nem jár rendszámkeret, meg matrinya. :( Szerintem ezzel úgy van sokan, hogy találkozókra nem nagyon járnak ahol ki tudnák használni a kedvezményes belépőt, alkatrészt máshol vesznek, csak a rendszámkeretért, meg a matricáért meg nem lépnek be. Mondjuk, én meg pont ezért teszem. Majd. :P

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja de 3500-ért nem jár rendszámkeret, meg matrinya. :) Szerintem ezzel úgy van sokan, hogy találkozókra nem nagyon járnak ahol ki tudnák használni a kedvezményes belépőt, alkatrészt máshol vesznek, csak a rendszámkeretért, meg a matricáért meg nem lépnek be. Mondjuk, én meg pont ezért teszem. Majd. :P

1 éve is ezt mondtad. :(

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja de 3500-ért nem jár rendszámkeret, meg matrinya. :) Szerintem ezzel úgy van sokan, hogy találkozókra nem nagyon járnak ahol ki tudnák használni a kedvezményes belépőt, alkatrészt máshol vesznek, csak a rendszámkeretért, meg a matricáért meg nem lépnek be. Mondjuk, én meg pont ezért teszem. Majd. :P

Nem ezek miatt kell belépni... hanem szem előtt lehet tartani azt is, hogy amikor Te itt ütöd a billentyűzetet, azt azért teheted, mert más vette a fáradtságot/pénzt, és belépett, ezzel is támogatva azt, hogy ez működhessen...

A kártyával amúgy még számos kedvezményt igénybe lehet venni...alkatrészek stb...

Persze...adott a lehetőség...lehet INGYEN használni a fórumot... lehet offolni...stb... de ez nem jelenti azt, hogy ez a helyes út... de hát ezért tart itt ez az ország... mert ilyen a hozzáállása az embereknek...

Na off vége... bár itt lehet bármit...szal nem is vége... :(

Link to comment
Megosztás:

Nem ezek miatt kell belépni... hanem szem előtt lehet tartani azt is, hogy amikor Te itt ütöd a billentyűzetet, azt azért teheted, mert más vette a fáradtságot/pénzt, és belépett, ezzel is támogatva azt, hogy ez működhessen...

A kártyával amúgy még számos kedvezményt igénybe lehet venni...alkatrészek stb...

Persze...adott a lehetőség...lehet INGYEN használni a fórumot... lehet offolni...stb... de ez nem jelenti azt, hogy ez a helyes út... de hát ezért tart itt ez az ország... mert ilyen a hozzáállása az embereknek...

Na off vége... bár itt lehet bármit...szal nem is vége... :hiya:

Előrebocsájtom, hogy én nem vagyok tisztában egy oldal és/vagy egy klub működ(tet)ésével és annak anyagi vonzatával, de ezt nem a reklámokból szokták finanszirozni? :( Persze, ez nem egy olyan oldal/fórum ahova naponta több száz új látogató klikkel, nyilván nincs olyan reklám értéke mint egy nagy látogatottságú oldalnak, de mégis..hm? Ráadásul Ti meg ingyen "cseszegetitek" lefele az offolókat :P és szervezitek a klubok életét úgy regionálisan mint országosan...

Na jó, ez bizonyára hosszabb téma lenne, csak elgondolkoztatott a dolog... :)

...lehet, hogy fogy a szerveren a tárhely? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Előrebocsájtom, hogy én nem vagyok tisztában egy oldal és/vagy egy klub működ(tet)ésével és annak anyagi vonzatával, de ezt nem a reklámokból szokták finanszirozni? :( Persze, ez nem egy olyan oldal/fórum ahova naponta több száz új látogató klikkel, nyilván nincs olyan reklám értéke mint egy nagy látogatottságú oldalnak, de mégis..hm? Ráadásul Ti meg ingyen "cseszegetitek" lefele az offolókat :P és szervezitek a klubbok életét úgy regionálisan mint országosan...

Na jó, ez bizonyára hosszabb téma lenne, csak elgondolkoztatott a dolog... :)

...lehet, hogy fogy a szerveren a tárhely? :D :lol:

Az első mondatod megmagyaráz mindent...

Bassszuuuuuuuuus... hogy reklámokbóóóól... hogy ez eddig nem jutott eszünkbe... :hiya:

Szerinted milyen bevétele van egy ilyen klubnak??? Milyen költségei vannak??? Mennyibe került egy klubkártya??? Egy rendszámkeret??? Az adminisztráció??? Az ügyvéd??? A könyvelő??? A szerver fenntartása??? Csak kíváncsiságból, megteszed, hogy mondasz egy számot??? :D

Itt a Blitz... közel 900.000 HUF a költsége a találkozónak, a szállásokat nem beleértve... Ezt különböző cégek segítenek nekünk rendezni... de ehhez kell egy hivatalos klub...mert e nélkül szóba sem állnak veled... Ha ez megvan... lejárhatod a lábad mire ennyi lóvét összekaparsz... (persze a saját költségeden... de most erre mit mondjak amikor 5 pénzt sajnálnak egyesek, úgy sem fogják megérteni)...

Azt pedig soxor elmondtuk, hogy köszönjük, de fejben, szájban nagyon sokan vannak már akik segítenek... tettek is kellenének...de azok mindig elmaradnak... dumálni meg könnyű... :D

Link to comment
Megosztás:

Az első mondatod megmagyaráz mindent...

.............

...jóuvannmá, mondom, hogy Laci nem tudni tyemmit tyemmiről... :( ..meg külföldi is vagyok :) :lol:

Nem tudok összeget mondani, mert tényleg gőzöm sincs az egészről...ezért is érdeklődtem illetve ezért is irtam...nem beszólás volt, hé! :D

..minden elismerésem, én szeretek itt "lógni"...Köszönöm, hogy vagytok! - csak hogy nyaljak is egy kicsit :hiya:

:P

Link to comment
Megosztás:

...jóuvannmá, mondom, hogy Laci nem tudni tyemmit tyemmiről... :( ..meg külföldi is vagyok :) :D

Nem tudok összeget mondani, mert tényleg gőzöm sincs az egészről...ezért is érdeklődtem illetve ezért is irtam...nem beszólás volt, hé! :P

..minden elismerésem, én szeretek itt "lógni"...Köszönöm, hogy vagytok! - csak hogy nyaljak is egy kicsit :hiya:

:P

Köszönöd...persze...de eszedbe sem jut, hogy befizesd a klubtagságit, és ne az ingyenélők közé tartozz ugye??? :P Ez sem beszólás volt, csak nem tok külföldiül... :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöd...persze...de eszedbe sem jut, hogy befizesd a klubtagságit, és ne az ingyenélők közé tartozz ugye??? :D Ez sem beszólás volt, csak nem tok külföldiül... :P :hiya: :lol:

Nyasgem... :D Egyébként lehetnék én is klubtag igy külföldiként? Há'hogyan nézne má' ki a Blitzen egy Szlovák rendszámú kocsi MOTE matricával!? :) Azért, ha lenne Komáromban olyan bolt vagy valami ahol érvényesithetném a kedvezményeket - és persze ha lehetséges - be is lépnék...hiszen már érdeklődtem is felőle valamikor valahol...csak valahogy nem jutott el hozzám ilyen jellegű infó.... :D De most elszégyeltem magam és utánajárok. :P :(

Link to comment
Megosztás:

Egyébként lehetnék én is klubtag igy külföldiként?

Há'hogyan nézne má' ki a Blitzen egy Szlovák rendszámú kocsi MOTE matricával!? :)

Hogyne lehetnél :P

Én meg inkább azon aggódnék nehogy szétverjék a verdát a .hu-ért ott nálatok, ahogy olvasgatom nem egy tuti dolog madzsarként megcsippanni, az a tamagocsi baba se sípol sokáig.. :(

Link to comment
Megosztás:

Hogyne lehetnél :P

Én meg inkább azon aggódnék nehogy szétverjék a verdát a .hu-ért ott nálatok, ahogy olvasgatom nem egy tuti dolog madzsarként megcsippanni, az a tamagocsi baba se sípol sokáig.. :)

Áááá, azért nem kell ezt túlreagálni! Nem mondom, hogy lényegtelen téma, de inkább csak a politikusoknak szól...na meg a pór népnek el kell terelni a figyelmét a xarról amibe süllyed ez az ország is... Minden nyugodtan működik tovább a normál életben..Nem szabad ám általánositani, vannak ám normális szlovákok(meg mindenféle nemzetiségű is) Például itt is egy ilyennel beszélgettek..és ez az általános, szerintem, nem pedig az acsarkodás. Felesleges, deprimáló politikai tűzszitás az egész cirkusz. Persze mindenhol vannak buta nacionalisták is. :(

Link to comment
Megosztás:

Hagyjuk a politikát, nem ide való. :(

De nekünk is járnak a szomszédba évente 1-2x és spec én jóban vagyok velük, semmi előítélet -ember természetéről döntöm el, hogy szót értünk-e egymással vagy sem de csak miután megismertem.. :P :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem aki egy autót fent tud tartani, annak nem nagy érvágás egy 3500 vagy 5000Ft-os esetleg 10000Ft-os tagsági díj évente. :) Azért is léptem be, mert támogatni szeretném, másrészt reklámozom itt helyileg is. :lol: Speciel én tudom mennyi időt elvesz és pénzt emészt fel egy szerver üzemeltetése, ha csak weblap megy róla. Ezzel foglalkozom én is a szabadidőmben, már amennyi van mostanában. :P

Én is kések a COD2 szerverrel, de az is kész lesz hamarosan, úgyhogy ezért is nem nagyon reklamáltam. :hiya: Amiben tudok, segítek ennek a klubnak, amennyit lehet mezei userként. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.