Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Be kölll lépni :hiya: :lol:

Házat is köllene venni, mégse veszek :D :P

Na ezaz! Lépjél be, mert már lassan 3 hónapja várom a klubtagsági kártyát és a rendszámkereteket! :D Meg így blitz-re sem tudok menni, csak drágábban, de úgy meg megy a franc, ha már tag vagyok. :(

Jó...akkor kérek mindenkit, hogy az Astra F-ben habár csevegés...de maradjon az Astra F technikai kérdéseknél... :P

Őőő, ez direkt offolásokra van, nem? Legalábbis mi arra használjuk. :D Hogy az F Astrások tudjanak hol off témákról csevegni. :)

Link to comment
Megosztás:

Na ezaz! Lépjél be, mert már lassan 3 hónapja várom a klubtagsági kártyát és a rendszámkereteket! :lol: Meg így blitz-re sem tudok menni, csak drágábban, de úgy meg megy a franc, ha már tag vagyok. :P

Őőő, ez direkt offolásokra van, nem? Legalábbis mi arra használjuk. :hiya: Hogy az F Astrások tudjanak hol off témákról csevegni. :)

akkor nem jól használjátok... :D

a blitznek nem az a feltétele, hogy villogtasd a kártyádat, hanem, hogy szerepelj a taglistán...és már is adott a kedvezmény... de ha valakinek ez nem egyértelmű... hááááát... :(

Link to comment
Megosztás:

Néztem, de ez ott nem volt, csak a hogy repül a rugó. De hogy honnan a p.csából jött? :) :P szerencsétlen csávó... :( még szerencséje hogy nem a plexibe ment, hanem valamivel fölé.... :hiya:

Nagy szerencséje van Massának, hogy nem a plexibe ment. Szegény Senna is úgy halt meg, hogy egy karbonszál átfúródott a sisak plexijén. Borzalmas.

Link to comment
Megosztás:

akkor nem jól használjátok... :P

a blitznek nem az a feltétele, hogy villogtasd a kártyádat, hanem, hogy szerepelj a taglistán...és már is adott a kedvezmény... de ha valakinek ez nem egyértelmű... hááááát... :)

Hááááát... már abban is kételkedek, hogy egyáltalán létezek-e egy listán, azonkívül, hogy a fórumon kaptam jogot. :( Nade mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Hááááát... már abban is kételkedek, hogy egyáltalán létezek-e egy listán, azonkívül, hogy a fórumon kaptam jogot. :) Nade mindegy.

Amúgy ennek is meg van az oka... nem szaladgál senki 1 emberke klubtagsági kártyáját legyártatni... mindig összevárunk pár emberkét, és egyben csináltatjuk... most még egy székhelyváltás is közbejött, hogy ne legyen olyan egyszerű a dolog...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ennek is meg van az oka... nem szaladgál senki 1 emberke klubtagsági kártyáját legyártatni... mindig összevárunk pár emberkét, és egyben csináltatjuk... most még egy székhelyváltás is közbejött, hogy ne legyen olyan egyszerű a dolog...

Akkor jól kifogtam. :P

A jelenlegi első rendszámkeretem meg lassan szétesik már... :( :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ennek is meg van az oka... nem szaladgál senki 1 emberke klubtagsági kártyáját legyártatni... mindig összevárunk pár emberkét, és egyben csináltatjuk... most még egy székhelyváltás is közbejött, hogy ne legyen olyan egyszerű a dolog...

Bocs, hogy outszájderként belepofázok, de azééér ez gyengécske magyarázat!

Ha valaki fizetett, és azért előnyök járnak, aminek a feltétele a kártya megléte, akkor nincs helye magyarázkodásnak.

(Csak csendben írom, mert még a végén kapok egyet pofámra és kizártok :), de ez így lenyúlásnak látszik, még ha nem is az.) )

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy outszájderként belepofázok, de azééér ez gyengécske magyarázat!

Ha valaki fizetett, és azért előnyök járnak, aminek a feltétele a kártya megléte, akkor nincs helye magyarázkodásnak.

(Csak csendben írom, mert még a végén kapok egyet pofámra és kizártok :(, de ez így lenyúlásnak látszik, még ha nem is az.) )

Ez így van... lehet segíteni, ha szeretne valaki, mi is a szabadidőnkben csináljuk, rohangálunk ügyvédhez, papírokkal jobbra balra, szervezzük a találkozót, ami a saját zsebünket nem hogy gyarapítaná, hanem elég csúnyán zsebbenyúlunk ilyenkor...hogy a klubtagoknak, meg az akár nem klubtagoknak jó legyen...

És igen... a klubtagsággal előnyök járnak...ez így van... én is ugyan úgy fizetek klubtagságit mint a többi klubtag...de pl klubtagságim sincs...hogy ne kerüljön az is pénzbe feleslegesen a klubnak... és jééé élek... :) ... és pont ezért szeretném megkérdezni, hogy milyen szolgáltatásokat vettél igénybe, ahol hiányzott a kártya megléte???

Link to comment
Megosztás:

Ez így van... lehet segíteni, ha szeretne valaki, mi is a szabadidőnkben csináljuk, rohangálunk ügyvédhez, papírokkal jobbra balra, szervezzük a találkozót, ami a saját zsebünket nem hogy gyarapítaná, hanem elég csúnyán zsebbenyúlunk ilyenkor...hogy a klubtagoknak, meg az akár nem klubtagoknak jó legyen...

És igen... a klubtagsággal előnyök járnak...ez így van... én is ugyan úgy fizetek klubtagságit mint a többi klubtag...de pl klubtagságim sincs...hogy ne kerüljön az is pénzbe feleslegesen a klubnak... és jééé élek... :) ... és pont ezért szeretném megkérdezni, hogy milyen szolgáltatásokat vettél igénybe, ahol hiányzott a kártya megléte???

Én semmit, és nem is tervezek, de itt hallottam, hogy rendszámkeret, találkozó belépő és még valami más is rémlik, de hangsúlyozom, engem nem érint, mert már kinőttem a kempingezésből. Ellenben az "emberkék" panaszkodnak. :(

A társadalmi munkát meg nem illik felhánytorgatni, ha valaki önként vállalta. (Én is önként voltam motoros szakosztályvezető 15 évig, zsebből finanszíroztam magamat, és dög sok időt töltöttem a 15 fős csapatommal. Oszt mégse hánytorgattam fel senkinek.)

Link to comment
Megosztás:

Ez így van... lehet segíteni, ha szeretne valaki, mi is a szabadidőnkben csináljuk, rohangálunk ügyvédhez, papírokkal jobbra balra, szervezzük a találkozót, ami a saját zsebünket nem hogy gyarapítaná, hanem elég csúnyán zsebbenyúlunk ilyenkor...hogy a klubtagoknak, meg az akár nem klubtagoknak jó legyen...

És igen... a klubtagsággal előnyök járnak...ez így van... én is ugyan úgy fizetek klubtagságit mint a többi klubtag...de pl klubtagságim sincs...hogy ne kerüljön az is pénzbe feleslegesen a klubnak... és jééé élek... :P ... és pont ezért szeretném megkérdezni, hogy milyen szolgáltatásokat vettél igénybe, ahol hiányzott a kártya megléte???

ez így oké, megértem és rendben, de azzal ha minden off jellegű dolgot törölsz, meg elzavarsz az egyéb-csevegés részlegről, attól nem pofázásmentes lesz a fórum, hanem szimplán el fog offolódni a többi topic. Az se volt gyenge teljesítmény hogy egyesek (nem mondom hogy JOhnny meg hogy Hening :hiya: ) rászoktatták az offgépeket nagyrészt, hogy ami nem ottani téma, azt legalább a csevegés keretein belülre szorítsák. Ha még itt se lehet annak sztem az lesz a vége hogy mindenki mindenhol mindenről fog mindent csinálni. :( :) de ne legyen igazam, amúgy sem vagyok klubtag...

Link to comment
Megosztás:

ez így oké, megértem és rendben, de azzal ha minden off jellegű dolgot törölsz, meg elzavarsz az egyéb-csevegés részlegről, attól nem pofázásmentes lesz a fórum, hanem szimplán el fog offolódni a többi topic. Az se volt gyenge teljesítmény hogy egyesek (nem mondom hogy JOhnny meg hogy Hening :P ) rászoktatták az offgépeket nagyrészt, hogy ami nem ottani téma, azt legalább a csevegés keretein belülre szorítsák. Ha még itt se lehet annak sztem az lesz a vége hogy mindenki mindenhol mindenről fog mindent csinálni. :( :) de ne legyen igazam, amúgy sem vagyok klubtag...

Igeeeen? Sztem ehhez kevés közöm volt. Mindíg Tszecső, és JOhnny "lármázott" miatta, megjegyzem helyesen.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem felesleges ezen a dolgon veszekedni.

Antinak igaza van és mindíg lesznek emberek akik nem szánnak arra időt,hogy a dolgok mögé nézzenek.

Ezzel nem akarlak téged megbántani meg senkit de igenis sok áldozattal és munkával ját egy ilyen klub és fórum működtetése.

Egyáltalán nem felhánytorgatás a társadalmi munka mert igenis rengeteget áldoznak a rendezők a saját zsebükből egy ilyen találkozóra.

Én is benne voltam az eddigi Blitz -Weekendek szervezésében meg még pár találkozóéban és nem esik jól olvasni a hasonló "építő jellegű" hozzászólásokat.

A közösségért pedíg igenis tenni kell nem csak élvezni annak javait és előnyeit.

Ha megsértődnek a NEM klubtagok ha nem. :)

Link to comment
Megosztás:

Hááááát... már abban is kételkedek, hogy egyáltalán létezek-e egy listán, azonkívül, hogy a fórumon kaptam jogot. :( Nade mindegy.

Türelem, tornaterem. Le van gyártva a te kártyád is.

:P

Ha hiányolod, miért nem írsz pl. nekem? És akkor leírom, hogy gyártás kész, postázás alatt. MPL sebességéről ne engem kérdezz. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.