Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

150-200 méterrel odébb pattant szét Barichello autójának a futóműve. Nem tudom elképzelni hogy mekkora erővel repülhettek ott szét a dolgok, de ha ez odáig pattant akkor nem gyenge lehetett :) Massa meg kb 280-al ment, szal ha a rugó csak függőlegesen pattant volna is föl, akkor is 280-al ment a fejének, de mint láttuk elég laposan repült az is. Nem semmi az a sisak, meg a szerencséje sem hogy nem 3 centivel lejjebb találta el az a sz.r

Ha valóban Rubens kocsijának a darabja volt az, akkor az jó magasra felrepülhetett, hogy akkor ért vissza...

A témához ...képek..

Link to comment
Megosztás:

----------------------------------

Mielőtt elcsöppennétek olvasgassatok kicsit, mondjuk ezt és a hozzá tartozó ezt. Mindjárt elmegy a kedvetek a kiscsajtól mert tuti felmegy bennetek a pumpa... :D

Nem érdekel, rohadjanak meg, sőt eladom az astrát, és veszek egy kadettet, az még öregebb. :)

Nekem tökéletes lenne így, ahogy van! :D Zotya akar mindenkit hizlalni! :P Ő a kondás! :hiya: :lol:

Nem arról van szó, hogy a kövér nőket szeretem, csak nem szeretem ha egy csajt keresni kell az ágyban, meg becsúszik a fal meg az ágy közötti résen, mint a távkapcsoló :( :D

Link to comment
Megosztás:

Nem érdekel, rohadjanak meg, sőt eladom az astrát, és veszek egy kadettet, az még öregebb. :)

Nem arról van szó, hogy a kövér nőket szeretem, csak nem szeretem ha egy csajt keresni kell az ágyban, meg becsúszik a fal meg az ágy közötti résen, mint a távkapcsoló :( :D

De a távirányító nem kiabál hogy hova esett, a csaj meg még vissza is mászik :lol: :D különben meg barátnőmnél még én is be tudok esni a fal és az ágy közé, mert ahogy behullok, eltolom az ágyat :P (pedig a kulcscsontom se látszik :D :hiya: )

Link to comment
Megosztás:

De a távirányító nem kiabál hogy hova esett, a csaj meg még vissza is mászik :hiya: :lol: különben meg barátnőmnél még én is be tudok esni a fal és az ágy közé, mert ahogy behullok, eltolom az ágyat :( (pedig a kulcscsontom se látszik :D :P )

Persze nem kiabál, csak ha nem találom egész éjjel nézhetem a tévét. :)

Link to comment
Megosztás:

Persze nem kiabál, csak ha nem találom egész éjjel nézhetem a tévét. :)

a tv fénynél mást lehet csinálni :( :P (és ha nagyon unod még mindig oda lehet sétálni a dobozkához és megnyomni rajta a nagy gombot, vagy megkeresni hogy a zsinór hol tűnik el a falban, és disconnectálni :hiya: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Az on-off gombot állítólag nem szabad használni a be van kapcsolva a tévé mert nem tesz jót neki, a konnektor meg a szekrény mögött van. Egyéb ötlet? :)

b+ nem önmegsemmisítő gombnak híjják, hanem on-off-nak :hiya: mellesleg mi a különbség a között hogy kihúzod a konektorból, vagy kikapcsolod a kapcsolójával? elveszi az áramot mind a 2 nem? :P

Jó...akkor kérek mindenkit, hogy az Astra F-ben habár csevegés...de maradjon az Astra F technikai kérdéseknél... :lol:

őőő... főnök, igen főnök :(

Link to comment
Megosztás:

Az on-off gombot állítólag nem szabad használni a be van kapcsolva a tévé mert nem tesz jót neki, a konnektor meg a szekrény mögött van. Egyéb ötlet? :)

ezt ki mondta neked?

meg ha be van kapcsolva a tv :( :P :hiya: ezt ugye te se gondolad komolyan? előbb kikapcsolod távirányítóval, és még egyszer a tvn is? :lol:

mondjuk nekem olyana tv, hogy van on off meg van áramtalanító is, akkor még aled se világít.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.