Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem tökéletes lenne így, ahogy van! :hiya: Zotya akar mindenkit hizlalni! :) Ő a kondás! :( :P

Képzeld el ahogy elvinné sétálni hízlalás után... Pásztorbot, pulikutya, bajuszpödrés és közbe: hinnye a qrva anyjót annak az osztrának e hogy mán mögint nem indul e...

Link to comment
Megosztás:

Nekem tökéletes lenne így, ahogy van! :hiya:

Nekem is... :) :P

De nem tudom miért ezeket a borsodi onlányokat nem akarja mutogatni a cumó valamiért... :(

Link to comment
Megosztás:

de mindig csak elpre lehetmenni, vagy pont vissza?? na ezt nemtom már, de nem fér bele mind a kettő

...akkor széthúzod az ablakot és ott van....ráklattyolsz és betölti a következő képet miközben újra összeugrik...és ha még nem unod, megcsinálhatod akárhányszor.. :)

Link to comment
Megosztás:

:) :( ...de hogy honnan a fuckból került oda az a rugó, vagy mi..és repült neki közel 300-zal...nem semmi! :P

150-200 méterrel odébb pattant szét Barichello autójának a futóműve. Nem tudom elképzelni hogy mekkora erővel repülhettek ott szét a dolgok, de ha ez odáig pattant akkor nem gyenge lehetett :hiya: Massa meg kb 280-al ment, szal ha a rugó csak függőlegesen pattant volna is föl, akkor is 280-al ment a fejének, de mint láttuk elég laposan repült az is. Nem semmi az a sisak, meg a szerencséje sem hogy nem 3 centivel lejjebb találta el az a sz.r

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.