Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

...

Jah, kettővel -mert úgy sikerült megborotválnom a környékét, hogy még 1 helyen is sikerült megvágnom magam :( ezek szerint nem csak Zotya kétbalfék -legalábbis ma. Még jó, hogy az én asszonyom is ápoló :lol:

A tied is :P Nemrég sikerült kinyírni a derekamat. Egyik alkalommal, mikor az esti duplakoktélomat böködte belém hátralestem. Olyan önelégült arcot vágott, hogy komolyan megijedtem tőle :) Persze könnyű volt neki, úgyse tudtam volna elpucolni előle :hiya:

Link to comment
Megosztás:

nos ... vki húzza már a strigulát miszernt kócol vagy sem

szomszéd 93mas C14NZ astrája vez szakadás következtében szelepek hajoltak himbák törtek...

pedig mikor kérdezték tlem mire kell odafigyelni egyből azzal kezdtem, hogy 1.6os 8 v legyen és akkor semmi gond nem lehet, az 1.4nél vezérlést célszerű vásárlás után cserélni.

hát nem hallgattak a jótanácsra...

Link to comment
Megosztás:

Mééé köll szétvernííí?

És ez ménem céép felni? http://kepfeltoltes.hu/view/080411/RIMG205...ltoltes.hu_.jpg

Nem kell szétverni, szétverődik az magától. :D ezek szépek különben, csak járda mellé állás, kis padkázás, és már csúnyul is. Nekem is voltak opel (nah jó, opel emblémás de egész szép díctórcsák rajta, de egy elrepült, egyet eltörtem, kettő meg "hogynézmá'ki" legyen 4 egyforma. Most 4 egyformán csúnya van rajta :P ) :) Sajna nem

úgy és ott közlekedek, és nem akkor és ott állok meg ahol nekem tetszik, hanem ahol kell. Ha ahhoz fel kell dobni a vasat egy padkára amin 30 centivel később már egy lépcső van, akkor oda lesz téve. Arra hogy kinyírjam arra meg kár a szépekért. Arról nem is beszélve hogy egy nyarat futott nyári gumijaim vannak rajta, és nem szeretném cserélni azokat is. 13-as felnik kellenek, és valami ócó, de minél erősebb. :( Amúgy most valami pócvágenről rászakadt cuccokon gurul. Már így vettük, de ritka f.szul néz ki :hiya:

15-ös... hehhe :D ezt a teljesítményt a 13-as is lefogja :lol: meg minél peresebb annál hamarabb lesz csúnyább. Nekem villamoskerekek kellenek :D :P

Link to comment
Megosztás:

nos ... vki húzza már a strigulát miszernt kócol vagy sem

szomszéd 93mas C14NZ astrája vez szakadás következtében szelepek hajoltak himbák törtek...

pedig mikor kérdezték tlem mire kell odafigyelni egyből azzal kezdtem, hogy 1.6os 8 v legyen és akkor semmi gond nem lehet, az 1.4nél vezérlést célszerű vásárlás után cserélni.

hát nem hallgattak a jótanácsra...

Húzom, kócol. Amikor szakadtam nyakamba vettem a netet mielőtt szétszedtem a mocit, hátha megúszom egy szíjcserével. Találtam egy cikket miszerint a c14nz-nél nincs motorsérülés, de azóta sem találom meg mégegyszer ezt az oldalt.

Link to comment
Megosztás:

No, úgy látom vége a nyugalomnak, beindul az élet a Ringen, este tüzijáték, hajnalig tartó dínom-dánom, nappal meg a helikopterek folyamatos zúgása. Vajon miért kell olyan alacsonyan repülniük, hogy megstuccolják a diófánkat :)

Örülj neki, ott már úgysem fértél hozzá a metszőollóval. :hiya: Itt meg semmi mozgás, gyerekek nyaralnak, asszony melózik, én meg on-line vagyok. :P Ha lenne vmi hűha-lányismerősöm most simán hazahozhatnám. :(

Link to comment
Megosztás:

Örülj neki, ott már úgysem fértél hozzá a metszőollóval. :hiya: Itt meg semmi mozgás, gyerekek nyaralnak, asszony melózik, én meg on-line vagyok. :P Ha lenne vmi hűha-lányismerősöm most simán hazahozhatnám. :)

csak az asszony meg ne tudja :(

Link to comment
Megosztás:

Örülj neki, ott már úgysem fértél hozzá a metszőollóval. :D Itt meg semmi mozgás, gyerekek nyaralnak, asszony melózik, én meg on-line vagyok. :lol: Ha lenne vmi hűha-lányismerősöm most simán hazahozhatnám. :(

Jópénzért viszek neked egyet :P :D Milyet szeretnél? Tudomzudom, ne látszon a kulcscsontja... :) Láttam itt keszi és palota között egy transzfesztita szerű képződményt. Haverral negyed órát röhögtünk hogy ez most mi, de végül gyáva volt, nem merte megkérdezni hogy "tenővagyvagy######i" DE!! a kulcscsontja nem látszott (igaz a borostától) de azt nem szabtad meg h miért ne látszódjon :D kell akcijósan? :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Jópénzért viszek neked egyet :hiya: :D Milyet szeretnél? Tudomzudom, ne látszon a kulcscsontja... :( Láttam itt keszi és palota között egy transzfesztita szerű képződményt. Haverral negyed órát röhögtünk hogy ez most mi, de végül gyáva volt, nem merte megkérdezni hogy "tenővagyvagy######i" DE!! a kulcscsontja nem látszott (igaz a borostától) de azt nem szabtad meg h miért ne látszódjon :D kell akcijósan? :lol:

Fél hatig ideérsz vele? Akkor indulok az asszonyért. Pénzem nincs, de van egy bontott HF-em úgy lebótolhatjuk? A nem látszódó kulcsont tuti? Nem átverés? :) :P

Link to comment
Megosztás:

Ez túl logikus volt, keressssssss valami komplikáltabbat :) :( :P

Hát.... ööö... Opel16v tud ilyet szerezni, ráadásul akcijósan ha vki klubtag. Ő érkezik Debrecenbe Blitzre, ahova Hening is megy, így ott odaadja Karcsinak a cuccost. Mikor Karcsi hazaér Győrbe, Zotya megkaphatja az oil-t. :hiya:

Így jó? :lol:

Link to comment
Megosztás:

áhhh két napoja szívok a hálózattal.

egyik nap csak úgy elment a net, fel kellett hívni Tkomékat, ott rakták rendbe, valamiért elfelejtette a beállításokat felhasználó név és jelszó tekintetben, megoldódott fél nap alatt.

most meg a másik gépen nem volt net.. minden ######a minden jes oké enable stb, de mégsincs net a másikon, jelerősség is király 81%

jelszót beadtam neki stb stb.. és a végéna háló nevet kellett átírni nekem itt a modem beállításainál, meg a másik gépbe is be kellett pötyögni a Wifi beállításaihoz...

minden egyes teelpítéskor megszivat valamivel, ami 2 perces munka, csak nem jövök rá, csak több óra mulva...

Ehh, lehet döglődik a modemed? :( Ne aggódj, másnál is előferdült.. :P :)

Én meg be akartam köttetni az adslt de le lett mondva a vonal úgyhogy nem lett belőle semmi, persze egy Belkin wifi (modem után kötendő) meg ott van használatlanul a dobozában, 8ért vettem, valami árat kialkudva túladnék rajta -garis egyébként.

Link to comment
Megosztás:

Ehh, lehet döglődik a modemed? :( Ne aggódj, másnál is előferdült.. :P :)

Én meg be akartam köttetni az adslt de le lett mondva a vonal úgyhogy nem lett belőle semmi, persze egy Belkin wifi (modem után kötendő) meg ott van használatlanul a dobozában, 8ért vettem, valami árat kialkudva túladnék rajta -garis egyébként.

hát ha szarakszik majd kicserélik

Link to comment
Megosztás:

Bájos nem? :D

Jah, a kis 16 évével.. :)

----------------------------------

Mielőtt elcsöppennétek olvasgassatok kicsit, mondjuk ezt és a hozzá tartozó ezt. Mindjárt elmegy a kedvetek a kiscsajtól mert tuti felmegy bennetek a pumpa... :lol:

:( :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.