Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az enyém et38, a gyári acél et46 ha jól emlékszem és a rendőrfelni is az körül van. A 35 teljesen jó. :)

azt elfelejtettem mondani, hogy 6J

amit multkorában linkeltem az olyan volt

látszott is a különbség a gyári lemezekhez, a lökhárítón van a csík, na attol kintebb ért :(

Link to comment
Megosztás:

Hello mindeniknek!

Astra F-be a sima fordulatszám mérö nélküli müszeregység helyére ha beteszem a fordulatszámméröset akkor minden alakitás nélkül megy, vagyis mutat?

vagy vmi kell hozzá? elöre is köszi

ja auto x14nz 2002 :)

Olvass vissza, milliószor ki volt vesézve a téma... a W számnak kell passzolnia meg ha benzinesed van akkor szintén benznesbôl legyen az óra.

Link to comment
Megosztás:

áhhh két napoja szívok a hálózattal.

egyik nap csak úgy elment a net, fel kellett hívni Tkomékat, ott rakták rendbe, valamiért elfelejtette a beállításokat felhasználó név és jelszó tekintetben, megoldódott fél nap alatt.

most meg a másik gépen nem volt net.. minden ######a minden jes oké enable stb, de mégsincs net a másikon, jelerősség is király 81%

jelszót beadtam neki stb stb.. és a végéna háló nevet kellett átírni nekem itt a modem beállításainál, meg a másik gépbe is be kellett pötyögni a Wifi beállításaihoz...

minden egyes teelpítéskor megszivat valamivel, ami 2 perces munka, csak nem jövök rá, csak több óra mulva...

ja igen és minden egyes esetben mással.

most se tudom miért nem felelt neki meg a modem neve, ami kétéve megfelelt... na de sebaj most már megy :)

Link to comment
Megosztás:

Jóvanna, vannak egyértelmű dolgok, ez most nem volt az . :) Nekem. :(

Zolika... én se használom sokra a netet, csak msn opelfórum myvip iwiw... de azé rá tudok keresni, arra aszóra, hogy metabond.

3éve is így találtam meg a nyíregyi raktárost :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.