Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem jó, a Fordok 4x108-asok.

Fakk :( Köszi, akkor nem kérdezem meg a sráct :) Amúgy is gondolkozom rajta erősen, hogy kell -e felni nekem, mert az acélokat is állandóan hordom centírozni, de gumis skac asszondta legutóbb hogy most kinullázta, de ezek már úgy szarok ahogy vannak. Amilyen utakon járok, meg az állandó járdázások, meg mittomén, meg is értem hogy szétmennek, de akkor meg sok értelme nem lenne egy szép felnit feltenni, hogy aztán azokat verjem rommá 2 hónap alatt... :P Viszont a másik oldalon meg ottvan a "hogynézmá'ki" a dísztárcsás, 13-as a lufigumikkal, meg azért valamit gondolom úttartásilag is javulna a gép. Áhh... f.szom az egészbe, kap megint négy lemezfelnit oszt kész. Azokat nem sajnálom annyira ha szétverem :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Te! Ennyiért azonnal csapj le rá!!! :(

Nekem egy 10-esért akarták rám sózni mikor megérdeklődtem, mondjuk nekem alapból benne volt úgy vettem, csak hát a kíváncsiság.. :)

Az a felső 102 cm szerintem túl széles felülre, mert csak 94 a kocsiban a felső távolság. 10 cm-t nem hiszem, hogy enged a rugó.

Link to comment
Megosztás:

Az a felső 102 cm szerintem túl széles felülre, mert csak 94 a kocsiban a felső távolság. 10 cm-t nem hiszem, hogy enged a rugó.

Nade az bemegy a tetőbe Teh!! A kapaszkodónál kipattintod az ajtócskát, és a nagyobbik lyukon benyomod ennek a végét, és a kisebbikbe átpattintod. Ennek a cuccnak a végén meg van egy lapos alátétszerűség ami kívülről tart befelé.

Link to comment
Megosztás:

Nade az bemegy a tetőbe Teh!! A kapaszkodónál kipattintod az ajtócskát, és a nagyobbik lyukon benyomod ennek a végét, és a kisebbikbe átpattintod. Ennek a cuccnak a végén meg van egy lapos alátétszerűség ami kívülről tart befelé.

Meg ki is! :(

Inkább megvárom a rasztás asztrás barátunkat, hátha mond egy jó árat a hálójára. :)

Ha valaki esetleg tudja a telószámát, átdobhatná egy pü-ben

Link to comment
Megosztás:

Az a felső 102 cm szerintem túl széles felülre, mert csak 94 a kocsiban a felső távolság. 10 cm-t nem hiszem, hogy enged a rugó.

Mérgemben megnéztem, nekem így 104 centi a két kapaszkodó izémizé szélessége szal tuti, hogy az jó :P és nekem se jött ki a tetőn.. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Fakk :( Köszi, akkor nem kérdezem meg a sráct :) Amúgy is gondolkozom rajta erősen, hogy kell -e felni nekem, mert az acélokat is állandóan hordom centírozni, de gumis skac asszondta legutóbb hogy most kinullázta, de ezek már úgy szarok ahogy vannak. Amilyen utakon járok, meg az állandó járdázások, meg mittomén, meg is értem hogy szétmennek, de akkor meg sok értelme nem lenne egy szép felnit feltenni, hogy aztán azokat verjem rommá 2 hónap alatt... :P Viszont a másik oldalon meg ottvan a "hogynézmá'ki" a dísztárcsás, 13-as a lufigumikkal, meg azért valamit gondolom úttartásilag is javulna a gép. Áhh... f.szom az egészbe, kap megint négy lemezfelnit oszt kész. Azokat nem sajnálom annyira ha szétverem :hiya:

Mééé köll szétvernííí?

És ez ménem céép felni? http://kepfeltoltes.hu/view/080411/RIMG205...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Most láttam, sima acélfelnit eladót, 15 colos, 6,5 széles, et35. Kb olyan korrekt méretekkel rendelkezik, mint egy alu. A 4db kerül asszem 20-ba, és szinte újak.

Kíváncsi vagyok hogy állna 4 sima ezüst acélfelni az autómon. Oldschool. Na izzítom is a fotosoppot. :)

faragj egy kicsit a likakon, és rámondhatod h mattig juditfelni :( :P

Link to comment
Megosztás:

Akkó mossad gyakrabban! :( :P :hiya: :D

nembeszósz tésztaszósz :lol:

skodán láttam olyan lmezt, ami 15ös, és nem tűnt nehéznek.

de nem emlékszem már hány csavaros volt...

mikori skodán, a mostaniak mind 5csavarosak....

a súlyát meg ránézésre gondoltad? :)

Link to comment
Megosztás:

nembeszósz tésztaszósz :P

mikori skodán, a mostaniak mind 5csavarosak....

a súlyát meg ránézésre gondoltad? :)

hát mostani fabia volt.. lehet igazad van

ránézésre is meg lehet mondani, hogy attól a rendőrefelnitől könyebb :( illetve volt olyan akezemben

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.