Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem a forgaliban üres a teljesítmény rublika. Vásárláskor nem tartotta fontosnak az ügyintéző az új forgalmiba ezt beleírni. Aztán jött a súlyról teljesítményadóra váltás és csak nem jött a csekk. Érdeklődtem telefonon, hogy miért erre azt mondták, hogy mivel nem szerepel a forgalmiban a teljesítmény adat így a kpm-től kell lekérniük az adatokat, hogy ennek az autónak mennyi is a teljseítménye. szűk egy évig ült rajta a kpm így addig nem is kellett befizetnem. :)

Amugy a színeknél pedig piros szerepel a törzskártyán pedig bordó. Valójában pedig bordo metál. Szóval a forgalmit nagyon elnagyolták az ocsmányirodában.

Link to comment
Megosztás:

Ez gyors volt!

Köszi szépen! :P :hiya:

Nincs mit :lol:

----------------------------------

Ez egy jó kör volt amúgy, mondom egyúttal kiürítem már a hamuzót is, erre kiesik a kezemből és szanaszét tört de úgy, hogy a bal bokámba beleállt egy darabja :( úgyhogy jöhet az epilálás meg a ragtapaszozás... :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit :lol:

----------------------------------

Ez egy jó kör volt amúgy, mondom egyúttal kiürítem már a hamuzót is, erre kiesik a kezemből és szanaszét tört de úgy, hogy a bal bokámba beleállt egy darabja :( úgyhogy jöhet az epilálás meg a ragtapaszozás... :)

Gondolod, hogy a ragtapasz stabilan rögzíti a hamutartót? Meg epilálni? :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Na tehát a felső éle 89 centi, az alsó 108, az oldalélek 47 centisek. Jó hackelést.. :(

Venni szerettem volna egyet, de csak a méretek voltak megadva. Sajnos nem jó. :hiya:

Amúgy erről lett volna szó.

Ez egy jó kör volt, mondom egyúttal kiürítem már a hamuzót is, erre kiesik a kezemből és szanaszét tört de úgy, hogy a bal bokámba beleállt egy darabja :P úgyhogy jöhet az epilálás meg a ragtapaszozás... :)

Ugye-ugye! "A dohányzás halált okozhat!" Meg mindenféle sérülést! :lol:

Jövök egy ragtapasszal! :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolod, hogy a ragtapasz stabilan rögzíti a hamutartót? Meg epilálni? :) :lol:

Hü##e.. :(

Venni szerettem volna egyet, de csak a méretek voltak megadva. Sajnos nem jó. :hiya:

Amúgy erről lett volna szó.

Ugye-ugye! "A dohányzás halált okozhat!" Meg mindenféle sérülést! :D

Jövök egy ragtapasszal! :D

Ugyan ilyen az enyém, azt a bőr keretet vagy miféleséget mértem le, azok a felső kapaszkodó izék belülről rugósak és össze lehet őket nyomni :P tutira befér mert olyan 120-130 centi közt van a beltér szélesség ahova az alja esik..

Jah, kettővel -mert úgy sikerült megborotválnom a környékét, hogy még 1 helyen is sikerült megvágnom magam :P ezek szerint nem csak Zotya kétbalfék -legalábbis ma. Még jó, hogy az én asszonyom is ápoló :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy, ha valaki találkozik ilyen (hasonlóan kedvező áron) eladó hálóval, akkor jelezhetné felém.

Te! Ennyiért azonnal csapj le rá!!! :(

Nekem egy 10-esért akarták rám sózni mikor megérdeklődtem, mondjuk nekem alapból benne volt úgy vettem, csak hát a kíváncsiság.. :)

Link to comment
Megosztás:

wareszunk a 60as rendszerrel, 3 ban 40-60 ig semmi nem gyorsulta le :hiya:

4T warcelt meg kis cseleskedéssel legyorsultam, még 100nál se ért utol :lol:

Az enyémnek a nagyon jó 1200-es Ladák sem voltak ellenfelek, kipuffrendszer nélkül (csak elődobbal) meg úgy sprintelt mint egy Ferrari, egész 100valameddig -kiakasztotta az órát.. :D és volt olyan hangja mint egy T72-es harckocsinak.. :) :( :P

Link to comment
Megosztás:

Tehát mindenki egyetért hogy a 2T-s eszközök mentek mint a qrvaélet. Szóval marad a kérdés, ki, mikor fogja kétüteműsíteni az astrát? :) :hiya:

Nekem is ilyen a hálóm. És nekem ingyé volt :( (igaz egy astrát ki kellett égetnie hozzá unokatesómnak, de így lett egy kupac alkatrészem hozzá amire csak asszondta: "Vigyed, de a váltógombot nem adom, az marad emléknek" :P

Link to comment
Megosztás:

Tehát mindenki egyetért hogy a 2T-s eszközök mentek mint a qrvaélet. Szóval marad a kérdés, ki, mikor fogja kétüteműsíteni az astrát? :( :hiya:

a 2T vel csak a környezetkímélés miatt nem voltak kiegyezve a mérnökök, sokkal haékonyabb volt,mint a 4 T.

a japánok viszont már egészen lecsökkenették a motorok olaj igényét ilyen 2T verziókhoz, most nem akarok hülyeséget mondani, de 10ed annyi olaj se kell nekik mint a trabiknak wareszoknak 1:50 es volt azokra is írva, de vígan elmentek 1:40essel is sőt még jobban is szerették, nem köpködte a gyertyékat, és nem is füstölt úgy :)

szóval elképzelhető, hogy nincs még leáldozva a 2T nek

az viszont megintcsak érdekes volt számomra, hogy pl a trabinak fejlettebb volt a vezérlése... mert abban voltak ilyen terelőlemezek a forgattyús házba... ez meg is látszott a fogyin.

nekünk a waresz megevett télen 12litert is bent alattam :P

Link to comment
Megosztás:

a 2T vel csak a környezetkímélés miatt nem voltak kiegyezve a mérnökök, sokkal haékonyabb volt,mint a 4 T.

a japánok viszont már egészen lecsökkenették a motorok olaj igényét ilyen 2T verziókhoz, most nem akarok hülyeséget mondani, de 10ed annyi olaj se kell nekik mint a trabiknak wareszoknak 1:50 es volt azokra is írva, de vígan elmentek 1:40essel is sőt még jobban is szerették, nem köpködte a gyertyékat, és nem is füstölt úgy :P

szóval elképzelhető, hogy nincs még leáldozva a 2T nek

az viszont megintcsak érdekes volt számomra, hogy pl a trabinak fejlettebb volt a vezérlése... mert abban voltak ilyen terelőlemezek a forgattyús házba... ez meg is látszott a fogyin.

nekünk a waresz megevett télen 12litert is bent alattam :hiya:

Ezt azé' meg tudom érteni :(

Amúgy bőven futnak még 2T motorok. Crossosok is szeretik, meg a pömpölöm-ösök is szeretik :lol: Azt valahol olvastam hogy az első wartburg motornak az adatit japó mérnökök átszámolták, és papíron nem is működhetett volna :) pedig működtek azok, nem is akárhogy :D :D

szextelefon:

-Teh Józsi, próbáltad már ezt a seksztelefontot?

-öhhh... aha...

-nah és milyen volt??

-háá... nem vót rossz csak elég kicsik vótak azok a likak...

:D

Link to comment
Megosztás:

2T - azok a régi szép idők...

A szívem megszakad, mikor Bonyhád előtt a 6-oson látom hogy az ottani bontóban egész hegyet (nem viccelek) építettek belőlük. :)

Környezetszennyező, valóban. De miért csak a 2T-eket piszkálják, meg kell nézni a leharcolt IFA-kat, Weimarokat, Liazokat, Tátrákat. Menni nem lehet utánnuk az úton, csak ködfényszóróval. Egy jól bekevert 1:40-es kiégetett kipuffal szinte nem is füstöl.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.