Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem az 1.6 SI a forgalmi szerint 55kw-os. :( Mikor betelt a forgalmi, a vizsgabázison rosszul írták az adatlapra. Csak az okmányirodában vettem észre, de hiába magyaráztam a kiscsajnak, hogy ez 100 lovas, azt mondta, hogy csak az adatlapon szereplő adatokat írhatja az új forgalmiba. Nem küzdöttem... :hiya:

Az erősebb autók biztosan szlovák rendszámosak lesznek, ha emelik az adót. Nem mellékes, hogy akkor megbüntetni sem nagyon tudnak. A haverom már 2 éve jár angol renszámú, jobbkormányos 528i-vel. Még sosem állították meg.Ha mégis, vizsga- biztosítás van, ha meg akarják büntetni, Manchesterbe nyugodtan küldhetik a büntetést, oda van még bejelentve. :P

Nekem is 55kW van beleírva, pedig csak 52. :)

Ezt a szlovák rendszámozást meg végre kigyomlálhatnák, mert pl itt, Tatabányán is van pár autó, amit naponta látok, és szlovák rendszámos. Bosszantó.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 55kW van beleírva, pedig csak 52. :)

Ezt a szlovák rendszámozást meg végre kigyomlálhatnák, mert pl itt, Tatabányán is van pár autó, amit naponta látok, és szlovák rendszámos. Bosszantó.

az a bosszantó, amit azok ott fent kitalálnak mindig boldogítani minket.

a szlovák rendszámosok meg ügyeskedők :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 55kW van beleírva, pedig csak 52. :)

Ezt a szlovák rendszámozást meg végre kigyomlálhatnák

Nekem 50kW de az kb annyi is, kivéve megint, pihennek a lovak a garázsban.. :lol: :D

Inkább elfogadható feltételeket szabnának, nemhogy lehúzzák a nem létező bőrt is az autósokról, akinek futja nagyvérűekre azt nyúzzák, nekik nem koppan meg -nem úgy mint pl nekem. Nem azért dízel mert jól tud kormolni hanem mert nekem elég az a ménes és nem is kell neki annyi abrak.. :P és arról már ne is beszéljünk, hogy mi lenne ha a nevemen lenne, kb 2 havi fizumnak hali pedig nem lennék egy alacsony keresetű (helyi viszonylatban :hiya: ).. :(

Na szóval a jövőben ha így alakulnak ezek a dolgok akkor fontolóra kell venni a géppark állományát, vagy kocsi és semmi más, vagy minden más amire épp telik.. :D

Röhejes... :P :D

Link to comment
Megosztás:

:)

victus)-->

IDÉZET(incsak 52. :(

victus @ 2009-07-23 - 20:27) <{POST_SNAPBACK}>

Ezt a szlovák rendszámozást meg végre kigyomlálhatnák, mert pl itt, Tatabányán is van pár autó, amit naponta látok, és szlovák rendszámos. Bosszantó.

Nem kigyomlálni kell ,(nem tudják :P ) hanem hasonló feltételeket teremteni. Engem az bosszant, hogy az enyémen nincs még szlovák rendszám.. :hiya:

Majd jövő ősszel, a következő kocsimon.Nem tehetek róla, rühellem ha lehúznak.

Link to comment
Megosztás:

Engem az bosszant, hogy az enyémen nincs még szlovák rendszám.. :(

Majd jövő ősszel, a következő kocsimon.Nem tehetek róla, rühellem ha lehúznak.

Az enyémen meg, hogy "Szebusztooook!" oszt gyertek utánam ha tudtok :hiya: már csak egy olyan kocsi kellene amit a légierő is képtelen követni.. :P :)

Link to comment
Megosztás:

:)

victus)--><div class='quotetop'>IDÉZET(incsak 52. :(

victus @ 2009-07-23 - 20:27) <{POST_SNAPBACK}></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Ezt a szlovák rendszámozást meg végre kigyomlálhatnák, mert pl itt, Tatabányán is van pár autó, amit naponta látok, és szlovák rendszámos. Bosszantó.

Nem kigyomlálni kell ,(nem tudják :hiya: ) hanem hasonló feltételeket teremteni. Engem az bosszant, hogy az enyémen nincs még szlovák rendszám.. :lol:

Majd jövő ősszel, a következő kocsimon.Nem tehetek róla, rühellem ha lehúznak.

Nagy igazságod vagyon! :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1.6 SI a forgalmi szerint 55kw-os. :( Mikor betelt a forgalmi, a vizsgabázison rosszul írták az adatlapra. Csak az okmányirodában vettem észre, de hiába magyaráztam a kiscsajnak, hogy ez 100 lovas, azt mondta, hogy csak az adatlapon szereplő adatokat írhatja az új forgalmiba. Nem küzdöttem... :P

...

Ez is érdekes, mikor tesóm eladta a fehér Astra Caravanját havernak, az eredetileg fehér autó az új forgalmiban valahogy szürke lett... :)

Link to comment
Megosztás:

Ez is érdekes, mikor tesóm eladta a fehér Astra Caravanját havernak, az eredetileg fehér autó az új forgalmiban valahogy szürke lett... :)

Hát néha mosni kell :D :lol:

Ez az egész egy f.szság már komolyan. Valaki beszáll hogy rájuk gyújtsuk az egész bohócházat? :P

ömmm. Jahnali 2-3-körül, jah, lehet, a dátum az még kérdéses, mert 7-8-9 az a Velencei tó környékén töltődik elfelé (vigyózz Pepe mer' gyüvünk :hiya: ) aztán hogy a köv héten mi lesz az még messze van. De az éjszakai "mennyünk már valahova" kedv az megvan. Majd meglássuk mi lesz akkor, messze van az még :D (de legalább sötétben látnátok a Ribit. Úgy jobban néz ki :( )

Link to comment
Megosztás:

Hát néha mosni kell :D :D

Ez az egész egy f.szság már komolyan. Valaki beszáll hogy rájuk gyújtsuk az egész bohócházat? :P

ömmm. Jahnali 2-3-körül, jah, lehet, a dátum az még kérdéses, mert 7-8-9 az a Velencei tó környékén töltődik elfelé (vigyózz Pepe mer' gyüvünk :hiya: ) aztán hogy a köv héten mi lesz az még messze van. De az éjszakai "mennyünk már valahova" kedv az megvan. Majd meglássuk mi lesz akkor, messze van az még :P (de legalább sötétben látnátok a Ribit. Úgy jobban néz ki :) )

fogok szólni, meg addig számot is cserélünk, ha a 40esed megengedi :D

:lol:

:(

Link to comment
Megosztás:

Anyuci nem mesélt neked olyat hogy "egyik esős éjszaka a buszmegállóban jött két srác egy bíbor 307.essel, és akkor lehajoltam..." ? :D :) :( :P :hiya:

az behajolna már tenném is hátulról élesben :D nem kell félni, hogy mi van ha megfordul mellesleg is jók tartja magát... MILF :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.