Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szabadstrand nincs füreden sajnos. Igen, Tihanynál van, de ott nem találtok parkolot ilyenkor. Sajnos a Balatonpart szinte mindenhol füzetős. Ezt bele kell kalkulálni a nyaralásba. Én ha csobbanni akarok, lemegyek este Fűzfőre, mikor már nem kell füzetni a strandon. Nincsenek sokan, és a vizben is kellemesebb :)

Van ott parkoló, csak fizetős és jó ha már korán lemegy oda az ember, mert délre már el szokott fogyni ott a hely. Balatonkenese pl nem fizetős, ott még van a cégnek nyaralója is, de nem hinném, hogy odaadnák nekem pár napra...

Én is így szoktam, este fél 7-re leérek Fűzfőre, akkor már ingyenes a belépés. :(

Link to comment
Megosztás:

kárstájling hírdetés :hiya:

buy_95859.jpg

"Opel astra f gyári lökhárító toldattal ....semmi baj és emeli a kocsi megjelenését......kicsit koszos és 1 festés is elkelne!"

egy hozzászólás:

"Hali! kp. ra mennyi?

Van cserébe ha be számítod tv-tuner kártyám , alig használt dvd író , 30cm es kék neon gyűrű."

:) :( lehet h féldisznót is beszámol? :P

Link to comment
Megosztás:

kárstájling hírdetés :D

http://www.carstyling.hu/pic/buy/buy_95859.jpg

"Opel astra f gyári lökhárító toldattal ....semmi baj és emeli a kocsi megjelenését......kicsit koszos és 1 festés is elkelne!"

egy hozzászólás:

"Hali! kp. ra mennyi?

Van cserébe ha be számítod tv-tuner kártyám , alig használt dvd író , 30cm es kék neon gyűrű."

:hiya: :lol: lehet h féldisznót is beszámol? :D

Háát... ha ez emeli a megjelenést akkor én iszonyat igénytelen vagyok, inkább a gyári. :( :P

Ha ez a kinövés emberen lenne elküldeném bőrgyógyászhoz :)

Link to comment
Megosztás:

kárstájling hírdetés :hiya:

"Opel astra f gyári lökhárító toldattal ....semmi baj és emeli a kocsi megjelenését......kicsit koszos és 1 festés is elkelne!"

egy hozzászólás:

"Hali! kp. ra mennyi?

Van cserébe ha be számítod tv-tuner kártyám , alig használt dvd író , 30cm es kék neon gyűrű."

:) :( lehet h féldisznót is beszámol? :P

Múltkor racingbazar-on láttam elő pónit hirdettek eladónak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

kárstájling hírdetés :lol:

http://www.carstyling.hu/pic/buy/buy_95859.jpg

"Opel astra f gyári lökhárító toldattal ....semmi baj és emeli a kocsi megjelenését......kicsit koszos és 1 festés is elkelne!"

egy hozzászólás:

"Hali! kp. ra mennyi?

Van cserébe ha be számítod tv-tuner kártyám , alig használt dvd író , 30cm es kék neon gyűrű."

:) :( lehet h féldisznót is beszámol? :hiya:

azért az igényesség, legalább egy mosás már annak a szerensétlen autónak, egyébként láttam már ilyet szép állapotban, és az nem hat szürnyűen, nekem... de ez már valószínű járt más autón is, ki van hagyva a másikoldalon is a rács a kipuffnál, de ez ennyire veri a lángot? :D vagy mitől égett meg? :P

Múltkor racingbazar-on láttam elő pónit hirdettek eladónak. :D

döglött jobblett volna? :P dögöljön meg a hintalovam :D

Link to comment
Megosztás:

azért az igényesség, legalább egy mosás már annak a szerensétlen autónak, egyébként láttam már ilyet szép állapotban, és az nem hat szürnyűen, nekem... de ez már valószínű járt más autón is, ki van hagyva a másikoldalon is a rács a kipuffnál, de ez ennyire veri a lángot? :( vagy mitől égett meg? :lol:

döglött jobblett volna? :) dögöljön meg a hintalovam :P

Amitől EZ

ezek se betegek :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet az Uraknak! :) Zöldfülű vagyok itt a fórumon, de remélem hozzászólásaim építő jellegűek lesznek.

Elsősorban itt az Astra F-ben olvasgatok már régóta. ...és hát evés közben jön meg az étvágy... Most már írni is szeretnék.

Nehezebb dolgom van, mint sokaknak, akik egy műszaki problémával "robbannak" be a megfelelő topikba. Én egyenlőre csak újonc vagyok gond nélkül. Kopp, kopp, kopp. :(

üdv.

Link to comment
Megosztás:

Üdv a társaságban! :hiya:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Azt hiszem ez lesz a 8.-adik réteg bőr... :P nem tudom minek nézik a népet.. :(

Főleg, hogy a szeretett autó(i)nk milyen véleménnyel van az egészről... :)

Azt hiszem az Aston kereskedő véleménye mindent elárul, az átlag ember meg le van sz@rva.

Link to comment
Megosztás:

Azért annyira nem kell félni, nem sokan futkozunk 170 pacival. :D

De tennénk ha tudnánk :D 2.0 TD-OPC kapásból vigyorogna a mocitető alatt, meg kb a pofámon az a vigyor mint Opelos Faterén és az a füstfelhő ami a Kadija papucsai alól jön.. :(

Viszont ami kiakaszt az egészben mikor megkérdezik tőlem:

-Mennyi teljesítmény-adót fizetsz? :P

-Milyen teljesítmény? :)

:hiya: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

hát asszem ez ugyancsak nyomatékosítja azt a tényt, hogy megéri SE síteni...

nem azért, mert 170ló felett leszek vele, hanem mert emelik az adókat...

de azért ez vicces, hogy mindent emelnek, de hogy munkahelyet teremtenének az luxus.

bár így nekik sokkal könyebb beszedni a pénzt a nyaralásukra stb stb

fejlövés mindnek sorra.

Pestiektől kérdezném, hogy hajnali 2-3 között szokott még vki gurulni közzülletek a városban???

12, vagy 13 án indulnánk balcsira, ha minden jól megy, ahogy ezt már írtuk előzőleg, is, és hajnali órákban érünk pestre, sztem úgy 2-3 között, esetleg ha vki nem tud aludni, M3 Hősök tere oktogon erzsébethíd balatonfelé vezető úton valahol dumálhatunk egy kis pihenő ként :(

ha van ilyen álmatlan illető :)

üdv

Link to comment
Megosztás:

hát asszem ez ugyancsak nyomatékosítja azt a tényt, hogy megéri SE síteni...

nem azért, mert 170ló felett leszek vele, hanem mert emelik az adókat...

de azért ez vicces, hogy mindent emelnek, de hogy munkahelyet teremtenének az luxus.

bár így nekik sokkal könyebb beszedni a pénzt a nyaralásukra stb stb

fejlövés mindnek sorra.

Nekem az 1.6 SI a forgalmi szerint 55kw-os. :) Mikor betelt a forgalmi, a vizsgabázison rosszul írták az adatlapra. Csak az okmányirodában vettem észre, de hiába magyaráztam a kiscsajnak, hogy ez 100 lovas, azt mondta, hogy csak az adatlapon szereplő adatokat írhatja az új forgalmiba. Nem küzdöttem... :P

Az erősebb autók biztosan szlovák rendszámosak lesznek, ha emelik az adót. Nem mellékes, hogy akkor megbüntetni sem nagyon tudnak. A haverom már 2 éve jár angol renszámú, jobbkormányos 528i-vel. Még sosem állították meg.Ha mégis, vizsga- biztosítás van, ha meg akarják büntetni, Manchesterbe nyugodtan küldhetik a büntetést, oda van még bejelentve. :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1.6 SI a forgalmi szerint 55kw-os. :) Mikor betelt a forgalmi, a vizsgabázison rosszul írták az adatlapra. Csak az okmányirodában vettem észre, de hiába magyaráztam a kiscsajnak, hogy ez 100 lovas, azt mondta, hogy csak az adatlapon szereplő adatokat írhatja az új forgalmiba. Nem küzdöttem... :lol:

Az erősebb autók biztosan szlovák rendszámosak lesznek, ha emelik az adót. Nem mellékes, hogy akkor megbüntetni sem nagyon tudnak. A haverom már 2 éve jár angol renszámú, jobbkormányos 528i-vel. Még sosem állították meg.Ha mégis, vizsga- biztosítás van, ha meg akarják büntetni, Manchesterbe nyugodtan küldhetik a büntetést, oda van még bejelentve. :P

Amennyi lehúzás van ebben az országban nem is tudom elítélni az ügyeskedőket. :( Bár én nem vagyok az. (még.) :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.