Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tihanygödrös ami még ingyenes, csak a parkolásért kell fizetni. 700Ft/nap, vagy óránként 150Ft, ha délután három előtt lelépsz. Tavaly így volt. Ez a hely pár km-re van Füredtől, gyakorlatilag már a félszigeten.

Nade, majd megkérdezem Neked, több munkatársam is a balatonparton lakik.

hát ő meg nem mondom neked hol voltunk már, jaj deee a félszigeten voltunk már, a komp pár percre volt kocsival, és mi elindultunk megkeresni a félszigetet :( de kajak, és már kiértünk róla, mikor feltünt, hogy visszafelé megyünk, meg a komp :)

de ott ingyenes volt, a parkolás is stb...

Link to comment
Megosztás:

hát ő meg nem mondom neked hol voltunk már, jaj deee a félszigeten voltunk már, a komp pár percre volt kocsival, és mi elindultunk megkeresni a félszigetet :( de kajak, és már kiértünk róla, mikor feltünt, hogy visszafelé megyünk, meg a komp :)

de ott ingyenes volt, a parkolás is stb...

Jó majd érdeklődöm. :P

Link to comment
Megosztás:

Szabadstrand nincs füreden sajnos. Igen, Tihanynál van, de ott nem találtok parkolot ilyenkor. Sajnos a Balatonpart szinte mindenhol füzetős. Ezt bele kell kalkulálni a nyaralásba. Én ha csobbanni akarok, lemegyek este Fűzfőre, mikor már nem kell füzetni a strandon. Nincsenek sokan, és a vizben is kellemesebb :)

Link to comment
Megosztás:

Hinnye :lol: jóóó a csaaaaj... :hiya:

Tihanynál van, de ott nem találtok parkolót ilyenkor. Sajnos a Balaton part szinte mindenhol fizetős. Nincsenek sokan, és a vizben is kellemesebb

Nyelni a jó hűvös söröcskét.. :P :P

Jah, elég szomorú, hogy itt tart az ország, fizetni azért ami alapból van. De legalább rendben is tartják a platzot, Tihanyban volt egy strand, mit ne mondjak tetszett a hely -full korrekt kis part, egész 11 óra körülig épphogy voltak páran.. :D

Az is jó volt- délutánra elájultam a félsátorban, egyszer csak felébreszt az asszony, hogy akarok-e valami érdekeset látni. Na mondom mi lehet itt olyan érdekes.. :D aszondja nézzek ki mögénk, kilesek, egy csajszibarack 1 szál p###ciban :( nah, nekem se kellett több, húzzunk jó messze befele a csónakkal... :) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Szabadstrand nincs füreden sajnos. Igen, Tihanynál van, de ott nem találtok parkolot ilyenkor. Sajnos a Balatonpart szinte mindenhol füzetős. Ezt bele kell kalkulálni a nyaralásba. Én ha csobbanni akarok, lemegyek este Fűzfőre, mikor már nem kell füzetni a strandon. Nincsenek sokan, és a vizben is kellemesebb :)

hát én 3x voltam balcsin, azt mind egy nyár alatt, kétéve.

siófokra reggel érkeztünk, 7kor csak két dizsiből hazafelé tartó egyén volt, sehol senki más, strand nem fizetős... 11ig tényleg sehol senki nem volt.

aztán füreden is voltunk, ott a félszigetnél, oda késő délután érkeztünk, 4-5 között, bőven volt parkoló, bár a vízben voltak annyian, hogy szűk lett :(

aztán voltunk fizetősbe is, de délután is fizetni kellett, asszem pár száz ftot, és ott kifürödtük magunkat orrvérzésig.

remélem azóta nem lettek fizetősek ezek a helyek

Link to comment
Megosztás:

Ne bízz benne.. :(

hát azt azért csak nem teszik meg, hogyaz egész balaton fizetős... főleg azok a részek, ahol mindig is szabad strand volt.

Siófokon több olyan hely is van, ahol semmi strandosítás nincs

valahol csak be fogunk tudni menni :)

Link to comment
Megosztás:

áthoztam...

bele van ütve a felnidbe h GM? sztem nincs, tehát beszólnak majd...ahogy az enyémre is beszólnának pedig gyári :)

hát nálunk azé ennyire nem genyók

dísztárcsa alá úgy se lát be :(

levenni meg nem szeretik, mert ha eltörik akkor cumi van

Link to comment
Megosztás:

ha van műbizid, akkor van, de úgyse fogadják el :) csak gyári lehet. és a gyári 15ös alu meg asszem et46 :(

hű ez vmi köcösgfalvi műszakiztató sufni???

vittem már pár kocsit műszakira... nem csak egy helyre, de sehol se nézték a felniket.

Link to comment
Megosztás:

Fakk. Akkor gyakorlatilag szedhetem szét az autót. :)

memé? felrakod a télit aztán csá...angel ebetűs, halogennel bekaphassák.

hű ez vmi köcösgfalvi műszakiztató sufni???

vittem már pár kocsit műszakira... nem csak egy helyre, de sehol se nézték a felniket.

nemtom eddig hogy volt, de mintha csak a gumit fotózták volna h van rajta elég minta...most meg má fullba nyomják a kretént, tehát egészalakos kép készül a versenyszemélygépjárműről :(

Link to comment
Megosztás:

memé? felrakod a télit aztán csá...angel ebetűs, halogennel bekaphassák.

nemtom eddig hogy volt, de mintha csak a gumit fotózták volna h van rajta elég minta...most meg má fullba nyomják a kretént, tehát egészalakos kép készül a versenyszemélygépjárműről :)

Nem tudom, lehet az angelt is kiveszem a biztonság kedvéért, mert ott a motorházban a kábelköteg a relékkel,hátha belemagyarázzák, hogy kszenon. Meg elvileg az üléseim se ebbe az autóba valók, hiszen gsi-ből vannak.

Link to comment
Megosztás:

memé? felrakod a télit aztán csá...angel ebetűs, halogennel bekaphassák.

nemtom eddig hogy volt, de mintha csak a gumit fotózták volna h van rajta elég minta...most meg má fullba nyomják a kretént, tehát egészalakos kép készül a versenyszemélygépjárműről :)

hát... itt készül egy arcból, fenékből, meg motorszám alváz

kereket nem fényképezték... 2 hónapja voltam műszakiztatni a HRR-t

de ez mekkora baromság, úgyis az az első, hogy visszarakom az alut ha van.

am én pl azért se vinném aluval, mert lengéscsillapítóim még gyáriak, és szerintem igencsak közrejátszik a buszgumi a megfelelő értékelében :(

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, lehet az angelt is kiveszem a biztonság kedvéért, mert ott a motorházban a kábelköteg a relékkel,hátha belemagyarázzák, hogy kszenon. Meg elvileg az üléseim se ebbe az autóba valók, hiszen gsi-ből vannak.

hagyjuk már...xenon, ok akkor mutassa meg hol a trafó..nincs? akkor vegyük ki az izzót, hopp rá van írva h tungsram h1 halogen 12v/55w hoppá hol a xenon?? :)

ülések meg gyári opel csak át lett húzva... fastra az fastra... 14nztől c20xeig..

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, lehet az angelt is kiveszem a biztonság kedvéért, mert ott a motorházban a kábelköteg a relékkel,hátha belemagyarázzák, hogy kszenon. Meg elvileg az üléseim se ebbe az autóba valók, hiszen gsi-ből vannak.

azért ebbe ne menjünk már bele

jó hogy a kesztyűtartóból ki nem vetetik a napszemcsit, mert az nem gyári tartozék :)

Link to comment
Megosztás:

nekem nem szóltak bele semmibe

mertek volna :)

se a hátsó féklámpába sea kipuf ba

nah pl a kipufogóval mi van???

arról kinek van műbizonylata?? :(

Lacibától kérjek vagy Viktortól? :P

egyedül a ledet vettem ki, mert az nappal nem látszik, illetve látni, hogy pont.

Link to comment
Megosztás:

nekem nem szóltak bele semmibe

mertek volna :(

se a hátsó féklámpába sea kipuf ba

nah pl a kipufogóval mi van???

arról kinek van műbizonylata?? :P

Lacibától kérjek vagy Viktortól? :hiya:

egyedül a ledet vettem ki, mert az nappal nem látszik, illetve látni, hogy pont.

nekem ki van nyomtatva epcből az irmscher cikkszám meg kép...ugyh toldat kipuff kipipálva :)

Link to comment
Megosztás:

nekem nem szóltak bele semmibe

mertek volna :(

se a hátsó féklámpába sea kipuf ba

nah pl a kipufogóval mi van???

arról kinek van műbizonylata?? :P

Lacibától kérjek vagy Viktortól? :hiya:

egyedül a ledet vettem ki, mert az nappal nem látszik, illetve látni, hogy pont.

Lehet ám hogy úgy tűnik, hogy túlparázom a dolgot, de csak az van, hogy szeretném ha minden rendben menne. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.