Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

szokott-e valaki ebay.de -n vasarolni ..

kéne egy kis help

akarok valamit veni de az istenért nem tom megszervezni

utalni nem tudok ..

a postan meg jol elbasztak a pénzem .. biztositva volt .. kifizették de sajna nem ért oda a pénz

és ezt szeretném megrendelni

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7903048940&rd=1

nem nagy összeg, csak épp itthon nem tom beszerezni ..

ha ez ügyben tudna valaki segiteni .. azt örömmel venném

a pénzt természetesen elöre oda adnam neki ha igényli ...

Udv

elöre is thx

Link to comment
Megosztás:

De észrevettttt csak pislogóóóóttt:))

Tényleg TOMI nem is dícsérsz meg amiért elő turtam az autód leírását a gsi.hu történelem könyvéből?

Hiszen ott nem elérhető. Gondoltam örülsz neki majd.

Akkor szerintem már kész volt a verda és az út szélén álltam. Kerestem olyan futóművest aki dolgozik szombaton is 13 óra után.

Nem volt ismerős a verda :roll:

Link to comment
Megosztás:

renzso

na milyen volt a rally???

és a britní spírs?? :)

A rallyt sajnos a sok baleset beárnyékolta. a pénteki nap nagy melegben és jó sok porban telt el.

Mindent egybevetve nekem azért tetszett kivéve a sok etapot és az, hogy megadta magát a kupufogóm :? Lehet, hogy nem tett jót neki a murvás gyors :) ahol persze 5 és 10 között mentem de így is verte fel a sziklákat :oops:

Legközelebb légpárnással megyek :twisted:

Egyébként extra jól megcsinálták szombaton röpke 20 perc alatt. Most ismét a régi duruzsolást hallom :)

Link to comment
Megosztás:

A rallyt sajnos a sok baleset beárnyékolta. a pénteki nap nagy melegben és jó sok porban telt el.

Mindent egybevetve nekem azért tetszett kivéve a sok etapot és az, hogy megadta magát a kupufogóm :? Lehet, hogy nem tett jót neki a murvás gyors :) ahol persze 5 és 10 között mentem de így is verte fel a sziklákat :oops:

Legközelebb légpárnással megyek :twisted:

Egyébként extra jól megcsinálták szombaton röpke 20 perc alatt. Most ismét a régi duruzsolást hallom :)

leszakadt vagy kilyukadt???

énmeg hétvégén voltam otthon vidéken és kib...tul mindenhol leért az autó eleje még 10-el haladva is :roll:

Link to comment
Megosztás:

Jaja...ültetésnek is megvan az elönye, hátránya :?

Nekem anno az OFF xr3i-m volt elág tisztességesen leültetve... a kipuff csö(könyök) volt legmélyebben....sztem ugy 5-6 centire a betontól...háát a padka,járda alapból felejteös volt...de még a mocsok aknafedeleket is figyelni kellett :?

Uhuhu... az elképzelhetö, h a gyári lengöknél, amit beraktunk Sachsok puhábbak legyenek?... kicsit olyan furi a kocsi.. még nem tom behatárolni pontosan mi a fura...nem mentem vele túl sokat...

majd megpróbálok rájönni, mit érzek, értek "furi" alatt :wink:

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Majd megtanulsz vele közlekedni, és nemsokára kívülről fújod a városban

fellelhető aknafedeleket és aszfaltfelgyűrődéseket. :)

Mooby!

Lurdy parkolóban szoktunk hétköznap este néha összefutni páran,

sokszor mozizással is összekapcsoljuk a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Kess!!

Gratula a járgányhoz, vagin néz ki..

Más. Ha jól látom némi váltokar, kézifék kar tuning is volt vmikor. Nem a szoknyára gondolok, hanem a gombra, illetve fogóra. ami érdekelne, h hogy sikerült pl. lekapni a kézifék fogókáját? macerás? ha igen, majd vmikor élöben :wink:

Viszont ami nekem szemetszúrt, hogy sztem jóval rövidebb a váltókarod!!

Mondjuk ezt már figyeltem PetiGSi 92 es verdájában is, hogy sztem abban is az. De a tiedben meg mintha méééég rövidebb lenne..

Enyémben ilyen http://laci4.uw.hu/GSI/20.jpg

Ja és redline asszem láttam ma a verdád!! Neked van ha jól emlékszem olyan zöldes zöld :roll: :shock: verdád ugyi? Newpesten egy pénzintézet elött parkiroztál..

Izé..ha tévedek akkor kié is? Tuti clubos..(volt a rendszáma)

Egyébként fene a pénzintézetbe...hogy nekik is most kell zsé... még a végén nem tom megcsinálni a fékeket..pedig muszáj lesz :evil:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.