Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jövendőre nézve mondom :

ha valamit nem ismersz, az még attól létezhet :lol:

:) :( :P :hiya:

nem mondtam, hogy nincs olyan

csak látni akartam én is

sokáig A cosiból se tudtam, hogy van lépcsős

és így már nem kizárt a caravan se :D

Day ha tudsz gyere le

12-15 között leszünk ott eltérls egy két nap,de csak 15-17 között, 12nél hamarabb nem megyünk

Link to comment
Megosztás:

Sanya mi meg lehet összefutunk, mert mi úgy 12-13 körül tervezzük az indulást, és legalább 2 nap, de akkor már lehet 3 lesz belőle.

Hova mentek? Néhány kilométerre van innen a balcsi. :D

Mi Akaliba tépünk le 15-én és 22-én jövünk el onnan szóval már ideje lesz összefutnunk 1-2 estére :P még útvonalterv hiányában gondoltam, hogy valamelyikőtöket megkérdezem hogyan lehet Veszprémből oda jutni (ismeretlen vonal nekem) de végül arra döntöttünk, hogy nem a pályán megyünk mert kis kitérővel egy vectrás cimbihez belépünk útközben -elpasszoltam neki egy pár cb-t.

Hűha!!! :( :D :D

Nézegettem de nem vagyok elájulva tőle :) -de ha már itt tartunk akkor üvegfóliázást vállalok :P csak, hogy ne hulljon ki olyan hamar a nyílászáróból ha már ennyire sokan vagyunk rá.. :P :hiya: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyeneket láthatsz itt Budaörs és Budakeszi között az út szélén is... hasonló a ruházat is :)

hogy tudja... fogadok párnak megy a neve is fejből :D

nekem akkor is ez a csaj jött be az összes eddigi közzül.

Opel Astra Caravan, aminek a kivitele: kombi :(

Ennyi erővel a 2/4 ajtós Corsa sem lépcsőshátú, hanem TR :D

te fijú ne szólj már be nekem mindig :P mindenki harap, hogy nem kombi hanem caravan, erre most nekem elmagyarázod, hogy de az kombi... inkább pörgessed :hiya:

ADDIG

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi Akaliba tépünk le 15-én és 22-én jövünk el onnan szóval már ideje lesz összefutnunk 1-2 estére :hiya: még útvonalterv hiányában gondoltam, hogy valamelyikőtöket megkérdezem hogyan lehet Veszprémből oda jutni (ismeretlen vonal nekem) de végül arra döntöttünk, hogy nem a pályán megyünk mert kis kitérővel egy vectrás cimbihez belépünk útközben -elpasszoltam neki egy pár cb-t.

...

Az nincs túl messze tőlem. Akkor lelépek én is oda valamelyik nap, oszt csobbanok is akkor már. :)

Meg aki még jön esetleg. :(

Akár lehetne balatonparti minitalit is szervezni ebből, bár a blitzelőknek lehet elegük lesz akkor egy ideig a hosszú utakból. :P

Link to comment
Megosztás:

Balatonfüreden vagy egy rész, ahol szabad strand van ha jól emlékszem, van mellette egy parkoló is, ami ugyancsak ingyenes.

nemtudom még hogy lesz, de valahogy azt kéne megoldani, hogy mi cimbikkel füreden azona rézen lennénk 12-13-14, és 15én meg lemennénk akaliba, onnan csak 15km.

kérdés az, hogy füredről hogy tudok kijutni olyan helyre, ahol már nem büntetnek meg a táborozássért

Link to comment
Megosztás:

Balatonfüreden vagy egy rész, ahol szabad strand van ha jól emlékszem, van mellette egy parkoló is, ami ugyancsak ingyenes.

nemtudom még hogy lesz, de valahogy azt kéne megoldani, hogy mi cimbikkel füreden azona rézen lennénk 12-13-14, és 15én meg lemennénk akaliba, onnan csak 15km.

kérdés az, hogy füredről hogy tudok kijutni olyan helyre, ahol már nem büntetnek meg a táborozássért

A hajókázós rész az tényleg szabad strand, csak ott fürödni nem szabad. :)

Amúgy passz, megérdeklődöm munkatársaktól, hátha tudnak valamit erről. :(

Link to comment
Megosztás:

tök jó, kárstájlingon van egy vectra, ami gyári c20ne, és aszonnya a csávó h 8alatt van 100on, 126le, me érzésre több mint a gyári, és 240 a vége :( :P :hiya:

:lol:

Tegnap találkoztam egy forgalmista sráccal, Vectra A, C20NE motorral stb. Meglepődött, hogy ennyit tudok, valamint mondtam neki, hogy pályázok a hátsó hídjára (tárcsafékes). Meg mondta, hogy van egy F Astrája is, X16XEL, 98-as még nem classic és 140 ezer kilométer után kikönyökölt a hajtókar. :)

Link to comment
Megosztás:

A hajókázós rész az tényleg szabad strand, csak ott fürödni nem szabad. :)

Amúgy passz, megérdeklődöm munkatársaktól, hátha tudnak valamit erről. :P

neeeem

van egy hely, ahol strand van

ki is van jelölve, csak 8 után nem szabad...igaz ez már füredtől odébb van, majdnem a félszigetnél... a kettő közt valahol. de akkor meg lehet bemegyünk a fizetősre, délutántól olcsó a jegy, ott meg még 9kor is fürödtünk, szó szerint orrvérzésig :(

havrnak elkezdett vérezni az orra

Link to comment
Megosztás:

neeeem

van egy hely, ahol strand van

ki is van jelölve, csak 8 után nem szabad...igaz ez már füredtől odébb van, majdnem a félszigetnél... a kettő közt valahol. de akkor meg lehet bemegyünk a fizetősre, délutántól olcsó a jegy, ott meg még 9kor is fürödtünk, szó szerint orrvérzésig :)

havrnak elkezdett vérezni az orra

Tihanygödrös ami még ingyenes, csak a parkolásért kell fizetni. 700Ft/nap, vagy óránként 150Ft, ha délután három előtt lelépsz. Tavaly így volt. Ez a hely pár km-re van Füredtől, gyakorlatilag már a félszigeten.

Nade, majd megkérdezem Neked, több munkatársam is a balatonparton lakik.

Link to comment
Megosztás:

:(

Tegnap találkoztam egy forgalmista sráccal, Vectra A, C20NE motorral stb. Meglepődött, hogy ennyit tudok, valamint mondtam neki, hogy pályázok a hátsó hídjára (tárcsafékes). Meg mondta, hogy van egy F Astrája is, X16XEL, 98-as még nem classic és 140 ezer kilométer után kikönyökölt a hajtókar. :)

Ez abban az esetben szokott megtörténni ha túl meleg van odabent és akkor a hajtókar is kifigyel picit hűsűlni...

Link to comment
Megosztás:

:(

Tegnap találkoztam egy forgalmista sráccal, Vectra A, C20NE motorral stb. Meglepődött, hogy ennyit tudok, valamint mondtam neki, hogy pályázok a hátsó hídjára (tárcsafékes). Meg mondta, hogy van egy F Astrája is, X16XEL, 98-as még nem classic és 140 ezer kilométer után kikönyökölt a hajtókar. :)

szerintem nem lesz neked jó, mivel neked caravanod van, és a vectra 2000i hídja az 5 illetve 3 ajtós al megy be, nem a caravan alá.

kerékagy az jó.

Link to comment
Megosztás:

Ez abban az esetben szokott megtörténni ha túl meleg van odabent és akkor a hajtokar is kifigyel picit hűsűlni...

Siklócsapágy behót és kész. (Vagy minek hívják azt ott)

szerintem nem lesz neked jó, mivel neked caravanod van, és a vectra 2000i hídja az 5 illetve 3 ajtós al megy be, nem a caravan alá.

kerékagy az jó.

Tudom, nem is a híd kell, csak a tárcsafék. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.