Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

balaton melletti sátorozás

nem kempigben nem ház udvarán, hanem csak úgy valahol

ilyenről valakinek vmi tapasztalat??

nem lehetetlen, de csak messzebb a parttól, településen kívül lehet megoldani... amúgy büntetnek érte. :(

ha csak hálózsákban a parton alszol, az még nem büntethető tudtommal, max elzavarnak :)

Link to comment
Megosztás:

amúgy büntetnek érte. :hiya:

Miért nem? :P

Épp jöttem ki ebéd után a melóhelyemre mocival, szembe jön 2 Navarra vagy mi de nem cse#tek rám se, a telepre bekötő útnál zsernyákok firnyákoltak egy csávót (itt) -csoda hogy engem nem állítottak meg, miután elhúztak a rend túl éber őrei -a csávó szentségel kegyetlenül. Mondom oda lépek már (mert ismerős volt a csávó arca) és megkérdezem mi van. Hát azért vágták meg 5 rugóra mert a másik falu felől jött 50-60-as tempó közt és "a forgalom akadályoztatása" címen ki is állították a számlát. Egyrészt a bekötőtől kb 100-150 méterre a falu tábla és ráadásul lámpa van mert ott megy a 42-es főút, másrészt az égegyadta világon senki nem volt a közelben sem rajtam, a csávó meg a fakabátokon kívül, plusz az az út eléggé rossz -toldott/foldott. Ez még hagyján, tavaly nyáron 38 fok melegben és szélcsendben (azt se tudtuk hova bújjunk a meleg elől) egy nő bringával teker Sáp fele, 4 teli tömött szatyor a kormányon plusz egy kosár a csomitartón. Zsernyákok megállítják, mindjárt 3 rugó volt a számla mert nem volt bekapcsolva a biciklin a lámpa. Fényes nappal!! Nem tudom mennyire vágták volna meg ha a zöld mellény nem lett volna rajta. Úgy felb#szta az agyamat a két sügér, hogy beugrottam az OK-ba és letolom őket kocsival együtt a legelőre de nem tudom ki szerencséjére kicibáltak a kollégák a homlokrakodóból..

Eszméletlen amit művelnek.. :) :(

Link to comment
Megosztás:

nem lehetetlen, de csak messzebb a parttól, településen kívül lehet megoldani... amúgy büntetnek érte. :(

ha csak hálózsákban a parton alszol, az még nem büntethető tudtommal, max elzavarnak :)

jaja én is így gondoltam

köcc

majd vmi földútra bevágtázunk, és valahol tábort verünk.

ti mikor mentek balcsira többiek???

Sanya mi meg lehet összefutunk, mert mi úgy 12-13 körül tervezzük az indulást, és legalább 2 nap, de akkor már lehet 3 lesz belőle.

Link to comment
Megosztás:

jaja én is így gondoltam

köcc

majd vmi földútra bevágtázunk, és valahol tábort verünk.

ti mikor mentek balcsira többiek???

Sanya mi meg lehet összefutunk, mert mi úgy 12-13 körül tervezzük az indulást, és legalább 2 nap, de akkor már lehet 3 lesz belőle.

Hova mentek? Néhány kilométerre van innen a balcsi. :)

Link to comment
Megosztás:

Hova mentek? Néhány kilométerre van innen a balcsi. :)

hát siófokra tervezzük, de lehet lesz belőle a tulsó part is fűzfő vagy hol voltunk multéven, ja igen füred, mert ott azért jobb a part, igaz fizetős, de akkor se abba fáradok el, hogy besétálok, addig, hogy lehessen úszni :(

Link to comment
Megosztás:

hát siófokra tervezzük, de lehet lesz belőle a tulsó part is fűzfő vagy hol voltunk multéven, ja igen füred, mert ott azért jobb a part, igaz fizetős, de akkor se abba fáradok el, hogy besétálok, addig, hogy lehessen úszni :(

Ha az északi parton lesztek szóljál, aztán leugrok. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.