Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én belefutottam tegnap egy barominagy jégviharba. Először eső nélkül jött a pingponglabda mértű jég, aztán esővel a borsónyi. Megnéztem a kocsit, semmi nyomát nem láttam. De ma reggel, szárazon, azért van néhány kis hupli rajta. Nem veszélyes szerncsére, de akkor is van rajta. :)

A bal első indexbúrámat meg kilyukasztotta. :( :P

Link to comment
Megosztás:

..ott elő kell venni a jó régi bevált eszközt, a kaszát.. :D ..aztán azt ki lehet csépeltetni a kombájnnal.

Na igen, de általában nem kevés területen szokott így lenni. A sógor nem foglalkozik kalászossal, csak kukoricával és napraforgóval.

Hát ja :hiya: de azért egy ajtócsapkodást megérne.. :lol: :) :(

Megér az többet is. :D Még utána az üvegezést is bevállalnám. :P

Link to comment
Megosztás:

Én belefutottam tegnap egy barominagy jégviharba. Először eső nélkül jött a pingponglabda mértű jég, aztán esővel a borsónyi. Megnéztem a kocsit, semmi nyomát nem láttam. De ma reggel, szárazon, azért van néhány kis hupli rajta. Nem veszélyes szerncsére, de akkor is van rajta. :(

A bal első indexbúrámat meg kilyukasztotta. :P :hiya:

Ismerős a helyzet... Én így jártam, csak nekem a sógorék udvarán állt az autóm. :) Nekem nem tört semmit, csak huplis lett a kaszni.

Link to comment
Megosztás:

Még valami.

Lóg a tetőkárpitom.Valami házi praktikával meg lehet valahogy csinálni vagy bízzam valami kárpitosra?

Viszonylag egyszerű a tetőkárpit cseréje, leveszel mindent, ami fenntartja, ekkor a nyakadba pottyan. Kicibálod a kocsiból, lehúzod róla a régi kárpitot, legtöbbször az alatta található szivacsot is el kell távolítani, mert elmorzsolódik. Veszel kárpitanyagot, ragasztót, és felragasztod az újat. Utánna vissza a kocsiba, és felszerelsz mindent ami fogja.

Nekem sikerült szereznem műbőrt, és pálmatexel ragasztottam fel. 1.5 dobozzal ment el a caravanra.

Link to comment
Megosztás:

Viszonylag egyszerű a tetőkárpit cseréje, leveszel mindent, ami fenntartja, ekkor a nyakadba pottyan. Kicibálod a kocsiból, lehúzod róla a régi kárpitot, legtöbbször az alatta található szivacsot is el kell távolítani, mert elmorzsolódik. Veszel kárpitanyagot, ragasztót, és felragasztod az újat. Utánna vissza a kocsiba, és felszerelsz mindent ami fogja.

Nekem sikerült szereznem műbőrt, és pálmatexel ragasztottam fel. 1.5 dobozzal ment el a caravanra.

Azt bezzeg nem mondod el hogy le is jött :( :P :hiya: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Halis srácok. Voltam vidéken a 7 végén és a pofám leszakadt, hogy megpakolt autóval hegymenetben, araszolgatással milyen facául lehet a motrot hűteni ha fújatom a meleg levegőt. Kivi voltam hogyan müxik. Nem is ment egész idő latt 95 foknál fennebb.... :(

Jaja, múltkor én is ezt csináltam, mikor még nem üzemelt a vízhűtés ventilátorai. :)

Link to comment
Megosztás:

Halis srácok. Voltam vidéken a 7 végén és a pofám leszakadt, hogy megpakolt autóval hegymenetben, araszolgatással milyen facául lehet a motrot hűteni ha fújatom a meleg levegőt. Kivi voltam hogyan müxik. Nem is ment egész idő latt 95 foknál fennebb.... :P

Jaja, múltkor én is ezt csináltam, mikor még nem üzemelt a vízhűtés ventilátorai. :(

Volánnál is bevált, miért pont az astrába ne múkodne? :)

Link to comment
Megosztás:

Volánnál is bevált, miért pont az astrába ne múkodne? :)

MÁV-nál is a BZ-ken. :( Múltkor haverom jön a peronon, ott várom, közben kortyolgatom a kávém és erre aszondja: "húbazzeeg. elment a vízhűtés a bz-n és a vezető nyomatta fűtést." Szóval nem gyengén lehetett meleg, persze már reggel volt vagy 24 fok... :P

Link to comment
Megosztás:

hűha 180 al megy :P az F is tudja ezt :hiya:

na meg aki ült már thaliába... nagyon kaka belülről.

Egy fapados clio, aminek a seggére vart valami félrészeg szerencsétlen még egy segget. És kész is a thálija.

Ne is mond, egyik volt barátnőméknek az volt. Majdnem odaokádtam a hátsó ülésre. :)

sztem csak javított volna rajta :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

emlékeim szerint.. a clio kintről előlről is jobban fest, és bentről is

Nemtom, lehet, Te vagy a rönyós. Nekem csak a "c" oszlop fal maradt meg. A clion még elmegy, mert annak ott a vége, de aki ezt egy sedan szerű valamire feltette, az is csak utólag gondolkozott :) :( Amúgy nemtom, belülről nem szeressem, de kívülről, ha 5 méterről, letakarom azt a részt ami a "c" oszloptól hátrafelé van, nem is néz ki olyan rosszul. Bár akkor meg csak újra feltalálom az 5ajtós cliot, szal nem nagy csoda... Nekem nem jün be, de lehet hogy elfogadnék egyet ha valaki pont rám akarja sózni :hiya: :P

Link to comment
Megosztás:

Nemtom, lehet, Te vagy a rönyós. Nekem csak a "c" oszlop fal maradt meg. A clion még elmegy, mert annak ott a vége, de aki ezt egy sedan szerű valamire feltette, az is csak utólag gondolkozott :) :( Amúgy nemtom, belülről nem szeressem, de kívülről, ha 5 méterről, letakarom azt a részt ami a "c" oszloptól hátrafelé van, nem is néz ki olyan rosszul. Bár akkor meg csak újra feltalálom az 5ajtós cliot, szal nem nagy csoda... Nekem nem jün be, de lehet hogy elfogadnék egyet ha valaki pont rám akarja sózni :lol: :P

előlről is nézz meg egyet jobban, mint vmi csuka vagy egy hotdog :hiya:

a cliótól sokkal másabb.

annakidején a renault 5 re is ráraktak egy dobozt, mint a táliára, csak az nem jelent meg nálunk, na az is így festett vhogy.

érdekesa németek tudnak feneket varázsolni a csapottseggűekre, úgy, hogy nem kell hányni tőle

pl A corsa, az se néz ki rosszul lépcsőháttal se.

B corsa viszont nem született meg lépcsővel...

Link to comment
Megosztás:

előlről is nézz meg egyet jobban, mint vmi csuka vagy egy hotdog :P

a cliótól sokkal másabb.

annakidején a renault 5 re is ráraktak egy dobozt, mint a táliára, csak az nem jelent meg nálunk, na az is így festett vhogy.

érdekesa németek tudnak feneket varázsolni a csapottseggűekre, úgy, hogy nem kell hányni tőle

pl A corsa, az se néz ki rosszul lépcsőháttal se.

B corsa viszont nem született meg lépcsővel...

De valami caravanszerűség fut belőle, az még tetszik is :( :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.