Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na hogy sikerült a tali? Itt meleg volt egész estig, szal ment a meló rendesen. Most úgy érzem magam, mint akin átment egy vonat. :( Ma szigorúan pihenés lesz. Itt csak késő este esett egy kis eső, de semmi komoly nem volt.

Tényleg kérdeztem már, találkoztál már gabonakörökkel? :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg kérdeztem már, találkoztál már gabonakörökkel? :)

Igen! De ez akkora baromság! :P A gabonaköröket nem ufók csinálják, hanem mikor erősen fúj a szél és esetleg kialakul kisebb forgószél, azok hagynak ilyen nyomokat. Egyszer láttam, hogy hogy csinálja a forgószél, szóval ha valaki előttem ufózik, lecsapom :hiya: :(

Link to comment
Megosztás:

Igen! De ez akkora baromság! :P A gabonaköröket nem ufók csinálják, hanem mikor erősen fúj a szél és esetleg kialakul kisebb forgószél, azok hagynak ilyen nyomokat. Egyszer láttam, hogy hogy csinálja a forgószél, szóval ha valaki előttem ufózik, lecsapom :lol: :)

na de azt a forgószelet legalább az ufók csinálják nem? :( :D :hiya:

Link to comment
Megosztás:

De akkor mi közük az ufóknak a gabonához? :) Pékek? :( :P

Semmi! Nagyon sok embernek szokott nem kevés bosszúságot okozni, ha viharos szél van, mert lefekteti a terményt. 2 éve a sógorék környékén garázdálkodott viharos szél és rengeteg földön lefektette a terményt, ill. néhol "gabonaköröket" csinált. Ez azért gáz, mert ahol a szél lefektette a búzát, tritikálét, árpát stb, azt a kombájn nem tudja learatni, ha igen, akkor nehezen.

Link to comment
Megosztás:

Semmi! Nagyon sok embernek szokott nem kevés bosszúságot okozni, ha viharos szél van, mert lefekteti a terményt. 2 éve a sógorék környékén garázdálkodott viharos szél és rengeteg földön lefektette a terményt, ill. néhol "gabonaköröket" csinált. Ez azért gáz, mert ahol a szél lefektette a búzát, tritikálét, árpát stb, azt a kombájn nem tudja learatni, ha igen, akkor nehezen.

és akkor kell hívni az ufókat, hogy állítsák föl :( :hiya: :P

ez a tegnapi szelelés is megfektette a cuccot? :)

Link to comment
Megosztás:

Igen! De ez akkora baromság! :( A gabonaköröket nem ufók csinálják, hanem mikor erősen fúj a szél és esetleg kialakul kisebb forgószél, azok hagynak ilyen nyomokat. Egyszer láttam, hogy hogy csinálja a forgószél, szóval ha valaki előttem ufózik, lecsapom :P :)

Ja persze forgószél.... :hiya:

7_9.jpg

Az ajándékot meg nem Miki-bá hozza hanem anyuék veszik a tecsóban? Engem nem versz átt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

a qrva életbe h mamár a második ember akarja megmagyarázni h a 16v az SI...

az egyiknek ki volt írva h 1.4 16v SI...megkérdeztem miért, me ez van a forgalmiban...aztán még én voltam a ###### h megkérdeztem, és h kijavítottam..

most meg egy másik kér segítséget és állítja h neki 16v hengerenkénti 100lovas dohc c16se motorja van....tarkónlövéééééés :P

Zoli átérzem a gondodat :(

nekem a kedvenc mondatom: én nemtudom, nem értek hozzá, de biztos nem úgy kell, ahogy te mondtad. (hangzik el ez pl egy elektrotechnikához közel álló problémában, úgy hogy az illető mondjuk pék, én meg elektróból érettségiztem.)

unatkoztam:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

:) valamelyik majd felragad a hátsó szélvédőmre, csak még nemtom melyik :D

:hiya:

am ez a haverod számlapokat nem tud csinálni???

azon elmélkedtem, hogy színes fényáteresztő lapra matrinyát feltenni, és akkor olyat figurázól, amilyen csak akarsz

neked van is számlapod ha jól tudom feleslegbe, feküdj csak rá a témára :D :D

Ja persze forgószél.... :P

http://csiribusz.freeblog.hu/files/7_9.jpg

Az ajándékot meg nem Miki-bá hozza hanem anyuék veszik a tecsóban? Engem nem versz átt! :P

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja persze forgószél.... :(

http://csiribusz.freeblog.hu/files/7_9.jpg

Az ajándékot meg nem Miki-bá hozza hanem anyuék veszik a tecsóban? Engem nem versz átt! :P

Ez akkor is baromság! :) Azért a szememnek jobban hiszek, mint egy pár photoshop-os kének. Mikor az autóból néztük végig, hogy a szél milyen figurákat csinál a kalászosban... De inkább hagyjuk ezt a témát...

Link to comment
Megosztás:

Zoli átérzem a gondodat :(

nekem a kedvenc mondatom: én nemtudom, nem értek hozzá, de biztos nem úgy kell, ahogy te mondtad. (hangzik el ez pl egy elektrotechnikához közel álló problémában, úgy hogy az illető mondjuk pék, én meg elektróból érettségiztem.)

am ez a haverod számlapokat nem tud csinálni???

azon elmélkedtem, hogy színes fényáteresztő lapra matrinyát feltenni, és akkor olyat figurázól, amilyen csak akarsz

neked van is számlapod ha jól tudom feleslegbe, feküdj csak rá a témára :lol: :D

Én is érettségiztem németből 4-esre, azt mégse tudok németül :P :D :l

De biztos tud, ha kicsit cseszegetem, de mostanában már túl sokat kunyiztam :D :) (és mellesleg nem számlapokon szoktam feküdni. Egész más témán fekszem :P :P ) Jah NEM 40-ES B+ !!!! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Én is érettségiztem németből 4-esre, azt mégse tudok németül :( :D :l

De biztos tud, ha kicsit cseszegetem, de mostanában már túl sokat kunyiztam :D :) (és mellesleg nem számlapokon szoktam feküdni. Egész más témán fekszem :P :D ) Jah NEM 40-ES B+ !!!! :P

én 5 ösre érettségiztem, és azért azt csak tudom, ha két 8 ohmos hangszórót sorbakötök, akko lesz egy 16 ohmosom, és az erősítő meg akar halni tőle, de ha párhuzamosan kötöm, akkor lesz 4 ohmos, és az erősítő vígan fogja hajtani :hiya:

ez nekem kb olyan szintű, mint ahogy SP vel okoskodtak :lol:

Link to comment
Megosztás:

én 5 ösre érettségiztem, és azért azt csak tudom, ha két 8 ohmos hangszórót sorbakötök, akko lesz egy 16 ohmosom, és az erősítő meg akar halni tőle, de ha párhuzamosan kötöm, akkor lesz 4 ohmos, és az erősítő vígan fogja hajtani :P

ez nekem kb olyan szintű, mint ahogy SP vel okoskodtak :hiya:

Jóvanna, tudom hogy nem nézed színes levestésztának a drótokat, csak mondtam hogy az érettségi nem jelent tudást. :) :( A tudás az tudást jelent :lol: :D Ha okoskodnak akkor hagyd rájuk, aztán majd amikor jön a "Novysegíccséléccimer'ezígytéllegszarlett" akkor vigyoroghatsz az agyába :D

Link to comment
Megosztás:

Jóvanna, tudom hogy nem nézed színes levestésztának a drótokat, csak mondtam hogy az érettségi nem jelent tudást. :) :( A tudás az tudást jelent :P :hiya: Ha okoskodnak akkor hagyd rájuk, aztán majd amikor jön a "Novysegíccséléccimer'ezígytéllegszarlett" akkor vigyoroghatsz az agyába :lol:

ezzel csak a a baj, hogy szophatok többet miatta.

volt már úgy hogy egy 10 perces munkából csinált kétnaposat a bal######...

és egy 1.8as audimotort ki be rángatni, mert ő elfelejtette központosítani a kuplung szerkezetet...

na meg az önindítón egy saruval odébb rakja a kapcsolószálat...

Link to comment
Megosztás:

Na hogy sikerült a tali? Itt meleg volt egész estig, szal ment a meló rendesen. Most úgy érzem magam, mint akin átment egy vonat. :( Ma szigorúan pihenés lesz. Itt csak késő este esett egy kis eső, de semmi komoly nem volt.

Jó lett habár olyan 8 körül elhúztuk a gyufát, így is kaptunk egy jó adagot mikor Petráékhoz mentünk, épphogy be tudtunk csúszni előle egy benyakút teteje alá. Terveztük, hogy ma vagy ott vagy nálunk folytatjuk de itt is ott is sz#r idő volt, ráadásul későn is keltünk meg mire összeszedtük magunkat..mindegy, hosszú... :)

Lényeg, hogy megúsztuk meg egyben hazaértünk.. :P

Link to comment
Megosztás:

Jó lett habár olyan 8 körül elhúztuk a gyufát, így is kaptunk egy jó adagot mikor Petráékhoz mentünk, épphogy be tudtunk csúszni előle egy benyakút teteje alá. Terveztük, hogy ma vagy ott vagy nálunk folytatjuk de itt is ott is sz#r idő volt, ráadásul későn is keltünk meg mire összeszedtük magunkat..mindegy, hosszú... :)

Lényeg, hogy megúsztuk meg egyben hazaértünk.. :(

Remélem legközelebb találkozunk! :hiya: Ma is dolgoztunk volna még egy kicsit, de esik az eső. :P

Link to comment
Megosztás:

Semmi! Nagyon sok embernek szokott nem kevés bosszúságot okozni, ha viharos szél van, mert lefekteti a terményt. 2 éve a sógorék környékén garázdálkodott viharos szél és rengeteg földön lefektette a terményt, ill. néhol "gabonaköröket" csinált. Ez azért gáz, mert ahol a szél lefektette a búzát, tritikálét, árpát stb, azt a kombájn nem tudja learatni, ha igen, akkor nehezen.

..ott elő kell venni a jó régi bevált eszközt, a kaszát.. :) ..aztán azt ki lehet csépeltetni a kombájnnal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.