Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

http://www.idokep.hu/?oldal=hoterkep

http://www.met.hu/kepek/index.php?id=brod

http://www.idokep.hu/?oldal=live

ahol piros a radar oda ne menjetek...ill. onnan jobb elhúzni..-..

komoly lesz..-..

az idokep közben elérhetetlen lett a sok lekéréstől...

az az igazság, hogy ezzel sokra nem megyünk, mert most is csak a 11:45öst mutatja

vagy ez 10kor is azt mutatta? akkor miért nem frissül?

Link to comment
Megosztás:

Ha emlékeim nem csalnak régebben Szlovákiában nem volt műszaki vizsga. Igaz ez?

Valamikor, régebben a '70-es években - de lehet még a '80-as évek elején is - lehet hogy nem volt, de én ilyenre nem emlékszem...még a régi Skoda100-ast is hordta az apu vizsgáztatni gyermekkoromban..és már kb.10 éve meg sincs. Zöld kártya nem kellett a katalizátorosakra, ez igaz, lehet ezzel kevered...2007-től kell azokra is... :)

............

..mellesleg felénk is szürkül már az ég és támad fel a szél...pedig akartam menni úszni egyet... :(

Link to comment
Megosztás:

az az igazság, hogy ezzel sokra nem megyünk, mert most is csak a 11:45öst mutatja

vagy ez 10kor is azt mutatta? akkor miért nem frissül?

frossíteni kell néha!!!! F5 öt nyomsz és akkor frissít!!

15 perc késleltetés van a radaron a met.hu-n a többi várható mozgást az idoképen mutatja a kísérleti vizualizáció - viszont ilyenkor egy nap van 200.000 egyedi látogató is ám!!!!

ha valakit érdekel a téma:

http://www.sat24.com/homepage.aspx?html=zo...436&yas=280

Zotya, itt Sárváron egy kiadós esőn kívül semmi nem volt, max erős szél.....hálistennek.

Link to comment
Megosztás:

Valamikor, régebben a '70-es években - de lehet még a '80-as évek elején is - lehet hogy nem volt, de én ilyenre nem emlékszem...még a régi Skoda100-ast is hordta az apu vizsgáztatni gyermekkoromban..és már kb.10 éve meg sincs. Zöld kártya nem kellett a katalizátorosakra, ez igaz, lehet ezzel kevered...2007-től kell azokra is... :)

............

..mellesleg felénk is szürkül már az ég és támad fel a szél...pedig akartam menni úszni egyet... :(

Akkor menj. Ha esik az eső majd bemész a víz alá nehogy megázz :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Akkor menj. Ha esik az eső majd bemész a víz alá nehogy megázz :lol: :D

Nem a megázástól félek...hogy "nyasgem"...henem a szél meg a vihar...meg mittomisén...nem alkalmas az idő már.. :D

Most néztem az autómániát. Hát az a Maseratti :P ...imádom az olyan kocsikat...kő egy!!! :(

Ja, és a múltkor nem jól irtam - nem tudtam melyik a melyik :) - a Kőváry Barnára gondoltam amikor azt irtam, hogy elcseszi a Start-ot a Viasat3-on azzal a "fúj" stilusával..A Sanyi stilusát birom, az olyan korrekt, objektiv...már amannyire egy ember lehet objektiv egy autó tesztelésekkor. :hiya:

Link to comment
Megosztás:

http://hvg.hu/vilag/20090718_graz_katasztrofa.aspx

http://steiermark.orf.at/stories/376300/

Jól elintézte Stájerországot.

Jön a követketkező áradás:

http://www.hydroinfo.hu/Html/hidelo/hidelo_graf_duna.html

ezen visszamenőleg 1 hónapra látható, hogy mekkora víz volt.

Mi se tudtunk a megszokott útvonalon menni melózni, mert le volt zárva a híd a Rábán majdnem 2 hétig. Meg vmi kis csermely amit máskor átt lehet ugrani volt vagy 10 méter széles, meg 2-3 méter mély mert a Rába visszaduzzasztotta. Pémteken jöttünk haza Szlovákiából és szólt a főnök nézzünk már fel a töltésre milyen a víz. Hát csak lestem mekkora Bősnél a Duna ahol fel van duzzasztva. Lehet kilépek jövő héten az asszonnyal megnézni az erőművet.

Amúgy most marha jól érzem magam, a gyerekek nyaralnak, az asszony melózik, én meg elkezdtem lefesteni a faanyagot a kocsibeállóhoz, elfogyott már 3 liter festék, meg egy flakon higitó, az ablakot nem tudom kinyittani, mert bever az eső de tök szupi minden!!! :) Láttátok már a sárkányt a nappali sarkában? :(

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen, itt nem volt vihar, inkább csak egy kiadós felhőszakadás, jég sem volt szerencsére. De legalább a levegő lehült, minden bajom volt a héten a 30-35 fokokkal árnyékban. :)

ahol melóztam ott meg kibemászkáltam a 22ből 35fokba és vissza.... :(

Link to comment
Megosztás:

na elég volt mára az időjárásjelentésből?

Igen. Szlovákiai ismerőstől tudom, hogy a legnagyobb ottani fesztivál ma kezdődik, de le is fújták. Egy sátor összedőlt, 1 halott, 30 sérült. :(

Nálunk akkora vihar volt kétszer is, hogy először felverte a port a második meg rámosta a kocsira. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen. Szlovákiai ismerőstől tudom, hogy a legnagyobb ottani fesztivál ma kezdődik, de le is fújták. Egy sátor összedőlt, 1 halott, 30 sérült. :lol:

Nálunk akkora vihar volt kétszer is, hogy először felverte a port a második meg rámosta a kocsira. :)

az első fele egyáltalán nem vicces...a második :( :P

én beálltam a garázsba, ugyh se tisztább, se koszosabb :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen, itt nem volt vihar, inkább csak egy kiadós felhőszakadás, jég sem volt szerencsére. De legalább a levegő lehült, minden bajom volt a héten a 30-35 fokokkal árnyékban. :)

Nálunk meg volt minden...felhőszakadás-földindulás...jég is volt. A szomszédasszony szép magas szárú - nemtom hogyhivják - virágját(is) hazavágta, pedig szépen virágzott, jól nézett ki... Jövő héten ugyanolyan forróság lesz, épp amikor dolgozni kell, hm. :(

Igen. Szlovákiai ismerőstől tudom, hogy a legnagyobb ottani fesztivál ma kezdődik, de le is fújták. Egy sátor összedőlt, 1 halott, 30 sérült. :hiya:

Nálunk akkora vihar volt kétszer is, hogy először felverte a port a második meg rámosta a kocsira. :P

Bizony-bizony! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

mi meg mára lefujtuk a talit, és holnap folyt köv.

fürödtünk egyet, lett pár jó kép, feltöltöm, és akit érdekel megnézheti az északi kluban

am durván viharnak indult itt most az idő... egyórája még félcsupaszba hasítottunk, letekert ablakokkal, most meg inkább feltekertem.

de még egy csepp eső nem esett.

Link to comment
Megosztás:

a qrva életbe h mamár a második ember akarja megmagyarázni h a 16v az SI...

az egyiknek ki volt írva h 1.4 16v SI...megkérdeztem miért, me ez van a forgalmiban...aztán még én voltam a ###### h megkérdeztem, és h kijavítottam..

most meg egy másik kér segítséget és állítja h neki 16v hengerenkénti 100lovas dohc c16se motorja van....tarkónlövéééééés :)

Link to comment
Megosztás:

a qrva életbe h mamár a második ember akarja megmagyarázni h a 16v az SI...

az egyiknek ki volt írva h 1.4 16v SI...megkérdeztem miért, me ez van a forgalmiban...aztán még én voltam a ###### h megkérdeztem, és h kijavítottam..

most meg egy másik kér segítséget és állítja h neki 16v hengerenkénti 100lovas dohc c16se motorja van....tarkónlövéééééés :(

Nyugi! :)

Játsz egyet! :P

Link to comment
Megosztás:

a qrva életbe h mamár a második ember akarja megmagyarázni h a 16v az SI...

az egyiknek ki volt írva h 1.4 16v SI...megkérdeztem miért, me ez van a forgalmiban...aztán még én voltam a ###### h megkérdeztem, és h kijavítottam..

most meg egy másik kér segítséget és állítja h neki 16v hengerenkénti 100lovas dohc c16se motorja van....tarkónlövéééééés :)

Zoli! Az ismerősöket és barátokat megválaszthatod,a családtagok közt ez már nehezebb! :(

Link to comment
Megosztás:

Dáwid, mentsük meg a Ribit egy sziváttültetéssel! ...vagy ez nem lenni jó tiéd aftó? :lol: ...nem tudom ám, hogy a "szivódé" az a sima "D" és nem lehet-e "TD"!?..na ezt jól megaszondtam.. :P

Aha jah. :P Köcce, én is hasonló megoldáson gondolkozom, csak 1.7 DR-t szeretnék. Egy fazont már fölhívtam, de egy sírva röhögésnél többet nem ért :hiya: csávóka egy hengerfejre mondott 250-et, és blokkja nem vót :D igazából nem tudtam abbahagyni a röhögést úgyhogy elköszönni se nagyon sikerült. Azóta nem találtam :D De még tél előtt kéne alkotni egy ilyen jellegű átültetést, mert én mégegy telet nem fogom reggelente tologatni, meg ha egyedül vagyok, az út mellett dekkolni 20 percet kötéllel a kezemben. Motor kő bele nah :) :D Szal az 5let jó, csak a tédé nem :( de köszi :P

Link to comment
Megosztás:

mi meg mára lefujtuk a talit, és holnap folyt köv.

fürödtünk egyet, lett pár jó kép, feltöltöm, és akit érdekel megnézheti az északi kluban

am durván viharnak indult itt most az idő... egyórája még félcsupaszba hasítottunk, letekert ablakokkal, most meg inkább feltekertem.

de még egy csepp eső nem esett.

Na hogy sikerült a tali? Itt meleg volt egész estig, szal ment a meló rendesen. Most úgy érzem magam, mint akin átment egy vonat. :) Ma szigorúan pihenés lesz. Itt csak késő este esett egy kis eső, de semmi komoly nem volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.