Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Naggggyon jó ott mind a 2... :P ízlések és ficamok.. :hiya: kinek ez, kinek az.. :(

Nekem legalábbis, bár ha lehetne választani inkább az első... :)

Link to comment
Megosztás:

Intézzek neked egy "hűvös" helyet? :)

:P

kösz, aannyira nincs melegem hogy inkább azt válasszam :D

Naggggyon jó ott mind a 2... :D ízlések és ficamok.. :P kinek ez, kinek az.. :lol:

Nekem legalábbis, bár ha lehetne választani inkább az első... :(

Persze, először az első. Aztán a második. Aztán megint az első :D :hiya:

Link to comment
Megosztás:

hát az elsőnek mintha kicsit rémült arca lenne nem? :hiya:

de am lehetne rajtuk pár kg+ban :D

Jah például az én 95 kilóm :D :( rajtuk is, alattuk is, mögöttük is... áááhhh bazzzeee, abbafejeztem, jólvagyok :P :lol:

Külöbenis, van nekem egy saját akit nem cserélek el még kettőre sem :D :)

Link to comment
Megosztás:

hát az elsőnek mintha kicsit rémült arca lenne nem? :hiya:

Biztos tőled ijedt meg.. :( :P

De kezdek egyre jobban örülni :lol: a karcsú macskák nekem maradnak.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Jah például az én 95 kilóm :D :( rajtuk is, alattuk is, mögöttük is... áááhhh bazzzeee, abbafejeztem, jólvagyok :P :hiya:

Külöbenis, van nekem egy saját akit nem cserélek el még kettőre sem :lol: :)

akartam kérdezni, hogy ilyenkornem jut eszedbe, hogy olvassaa fórumot?

Link to comment
Megosztás:

10-12 év felett, tehát már a 99es kocsikat is évente kéne... :)

Van valahol egy olyan lista hogy mikor nem engedik át a kocsit a műszakin? Jó most azért az evidens dolgokat tudom, (nem vagy rosszul működő fékek, lengéscsillapitók, füstülő nagyon sok olajat evő motor, mittom én ) de egy összerakott lista kéne hogy mit kell átnézni, és mit kell keresni.

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Van valahol egy olyan lista hogy mikor nem engedik át a kocsit a műszakin? Jó most azért az evidens dolgokat tudom, (nem vagy rosszul működő fékek, lengéscsillapitók, füstülő nagyon sok olajat evő motor, mittom én ) de egy összerakott lista kéne hogy mit kell átnézni, és mit kell keresni.

Köszönöm.

Ne aggódj. Megfelelő ember zsebébe dugod a csúszótőkét s máris megvagy, még az autót sem kell odavidd. Csak a tisztességes embert szop@tják! :)

Link to comment
Megosztás:

Van valahol egy olyan lista hogy mikor nem engedik át a kocsit a műszakin? Jó most azért az evidens dolgokat tudom, (nem vagy rosszul működő fékek, lengéscsillapitók, füstülő nagyon sok olajat evő motor, mittom én ) de egy összerakott lista kéne hogy mit kell átnézni, és mit kell keresni.

Köszönöm.

Fékcsöveknek is tisztáknak kell lenni pl, hogy lássák nincs-e repedés, kormányművet is nézik, holtjáték, stb. Meg ügye a szokásos napi ellenőrzés dolgai.

Link to comment
Megosztás:

Ehh, erre csak annyit, hogy eddig fizettél súlyadót, most teljesítményadó formájában kell annak a 2-3-szorosát :lol: -erre annyit mondok, hogy baromi jó üzlet ez de nem nekünk. Ha marad a 2 évenkénti vizsga egybe kötve a zöldkártyával akkor ennek kifejezettem tudok örülni mert egy füst alatt megy minden és nem kell aggódni, hogy mikor megy műszakira és mikor zöldkártyára. Azzal fizettetném ki a különbözetet aki ezt kitalálta. :D :)

Szóval dízelesek! Lalee, hozd a Gizit, Dáwid te meg a ribit, én meg megyek az enyémmel oszt füstöljük ki végre őket az ürgelyukból mert ez nem állapot... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.