Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma megnéztük a kereket amivel a multkor elkaptam egy b@szott nagy gödröt.

Nem csodálkozom,hogy 90 felett picit rázott. :)

Kedden viszik görgőztetni. :(

http://opeltomi.uw.hu/felnipuff.jpg

Szép! :P Amit el akartak adni alufelnit, azok közül csak az egyik volt megütve, de csak egy nagyon picit! Alig látszott! Mennyiért görgőzik?

Link to comment
Megosztás:

Végülis alapból nem vagyok szerencsétlen, csak mindíg úgy ér baleset, hogy vigyázok, tök normálisan dolgozom, aztán 1000 ember elmegy a gödör mellett én meg beleesek. :( A mult héten is egész nap fent mászkáltunk a tetőn 3 emelet magasságban, gond egy szál se aztán a nap végén lejöttem, és elbotlottam a fűbe. Lehet a tudatalatt ezért válsztottam nővérkét a balesetiről. Vagy be kéne szerezni egy ilyet. :hiya:

Nem kéne, ő nyírna ki :P :)

Link to comment
Megosztás:

Olvastam, csak összeszámoltam a szituációkat. A válasz.: igen. :D

4 szer ütötte el az autó! :) Ezt sohasem felejtem el! Találkoztunk az egyik szórakozóhelyen és kérdezem tőle, hogy miért ül olyan egyenesen. Erre azt válaszolta, hogy ment hazafelé a melóból és a Tiszavasvári felüljáró kb. a negyedénél elbambult és nekiment a korlátnak, amin átesett és legurult a felüljáró aljába. :( Keresztbe át volt kötve rendesen. Nyíregyházi sétáló utca, névnapot ünnepeltek, kicsit ivott, a sétáló közepén elengedte a bicikli kormányát és az órájához beszélt: KIT vedd át! Akkorát borult, hogy röhögött az egész sétáló! :P Pár nappal később majdnem ugyanott elütött egy galambot (ill. belerepült az első kerékhez) és felborult. Nándinak hívják és Ő maga egy katasztrófafilm! Lesz mit mesélnie a gyerekeinek + az unokáinak majd később. :hiya: :lol: Hatalmas karakter!

Link to comment
Megosztás:

4 szer ütötte el az autó! :P Ezt sohasem felejtem el! Találkoztunk az egyik szórakozóhelyen és kérdezem tőle, hogy miért ül olyan egyenesen. Erre azt válaszolta, hogy ment hazafelé a melóból és a Tiszavasvári felüljáró kb. a negyedénél elbambult és nekiment a korlátnak, amin átesett és legurult a felüljáró aljába. :hiya: Keresztbe át volt kötve rendesen. Nyírehttp://www.opelforum.hu/style_emoticons/default/biggrin.gifgyházi sétáló utca, névnapot ünnepeltek, kicsit ivott, a sétáló közepén elengedte a bicikli kormányát és az órájához beszélt: KIT vedd át! Akkorát borult, hogy röhögött az egész sétáló! :lol: Pár nappal később majdnem ugyanott elütött egy galambot (ill. belerepült az első kerékhez) és felborult. Nándinak hívják és Ő maga egy katasztrófafilm! Lesz mit mesélnie a gyerekeinek + az unokáinak majd később. :D :D Hatalmas karakter!

Ha megéri :( :) Bár ezekután, lehet hogy simán csak hallhatatlan :D

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁ!! Kész vagyok! Dobtam az ékszíjat!slap.gifaxe.gifnagylol.gif

B+ Teh figy, a Fábry helyére csinálhatnánk Zotya-sódert nem? :( Ezt több embernek kell látnia :P :)

Igazából nem saját ötlet, a neten láttam egy képet, gondoltam ellövöm a poént. :hiya: De majd ha sok időm lesz igaziból is kipróbálom.

Link to comment
Megosztás:

küldjek szentelt vizet? :) :( Én is ismerek ilyen idiótát!Öt nem kell kérni, csinálja magától, csak a társaság középpontjában legyen! :D

jaj de jó látom van más olyan szívtelen gonosz is mint én :lol:

a sok ártatlan bárány között :D

Ma sokadik próbálkozásra sikerült feltennem a gépre az új windózt, először el se akart indulni, de aztán hasított mint állat! :D Katt ide! :P

nekem nem jön be :hiya:

biztos összetörte a lámpát a kocsin

:P

Link to comment
Megosztás:

És atomtámadás ellen is véd? :)

Vagy mire fog szolgálni ez az objektum? :(

Családiház! Mifelénk minden ház így épült.... (kivéve a dryvitot).

Ilyen követ bányásztak itt a faluban a 60-as években. Azelőtt meg még nagyobbakat. Ebből épült az Országház, a Bazilika, az MTA épülete, meg a Lánchíd is! :P

Link to comment
Megosztás:

Családiház! Mifelénk minden ház így épült.... (kivéve a dryvitot).

Ilyen követ bányásztak itt a faluban a 60-as években. Azelőtt meg még nagyobbakat. Ebből épült az Országház, a Bazilika, az MTA épülete, meg a Lánchíd is! :hiya:

Nálunk eztet vasbeton lapokból ódották meg. Hááát... itt nincs hűvös :) :P :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.