Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez számomra nem volt egyértelmű.

akkor lehet kérdezni.

ja meg mondjuk azt nem meséltem, mert nem kisregényt akartam írni, hogy elég gyakran verődik oda, és csinálja aprodukciókat.

neten is van sok videó, és sokat linkeltetek is, és milyen jót nevettetek rajta. most meg egyből... na mindegy ezt kétszínű dolognak tartom.

am eddig olyannak mutatkoztam, aki egy ténylegesen szellemi fogyatékossággal élőt szivat??

Link to comment
Megosztás:

akkor lehet kérdezni.

ja meg mondjuk azt nem meséltem, mert nem kisregényt akartam írni, hogy elég gyakran verődik oda, és csinálja aprodukciókat.

neten is van sok videó, és sokat linkeltetek is, és milyen jót nevettetek rajta. most meg egyből... na mindegy ezt kétszínű dolognak tartom.

am eddig olyannak mutatkoztam, aki egy ténylegesen szellemi fogyatékossággal élőt szivat??

Elhisszük amit mondasz elsőre. Csalódtunk is volna benned, ha ilyen lennél :P :)

Szóval végül is csak ráült? :(

Milyen videóra gondolsz?

Link to comment
Megosztás:

Elhisszük amit mondasz elsőre. Csalódtunk is volna benned, ha ilyen lennél :D :)

Szóval végül is csak ráült? :(

milyen videóra gondolsz?

nem lányról van szó

srácc az illető

de neeeem nem rakta meg a kipuffot a gépen :hiya:

olyan videókra, mikorráveszik, hogy énekeljen meg táncoljon, vagy rá se kell venni és nyomja magától, meg a többi ilyen gumicsizmás videó, pl gátvéder meg szalacsi stb

teccikérteni?? vagy hogy is monjam elönnek, hogy megértsék?

:lol:

:P

Link to comment
Megosztás:

Már fél éve nem írtam két y-t. Azt meg te nem veszed észre kEbbe :P :P Mostantól majd \"i\" vel írom :hiya: :)

hát mert tőled fel se tűnt, vagy nem is íroda nevem :P

a

Jah, és v nélkül. Nah így lesz a tuti :lol:

hát a neked az tecc

nem lesz egszerű leírni, :D

senki se fogja tudni kiről beszélsz :D

és mi van a 40éveseddel? :D

:(

egyébként már megint írta, hogy sok a smeili... vajon miért Dáwid nemtudod?? egy sorba 4 is

Link to comment
Megosztás:

hát mert tőled fel se tűnt, vagy nem is íroda nevem :D

a

hát a neked az tecc

nem lesz egszerű leírni, :P

senki se fogja tudni kiről beszélsz :hiya:

és mi van a 40éveseddel? :lol:

:(

egyébként már megint írta, hogy sok a smeili... vajon miért Dáwid nemtudod?? egy sorba 4 is

me' én hosszú sort írok. Te meg Noyyii rövideket, de abból sokat. különbensekötözködjé me megy az a kaktusz :D :D a 40-esem az valahol biztos megvan. Amilyen nézése volt, már elment mutogatós néninek. Csak tunnám mit csinálhat ha iskolaszünet van. Hol várja így a gyerekeket? :)

Link to comment
Megosztás:

me' én hosszú sort írok. Te meg Noyyii rövideket, de abból sokat. különbensekötözködjé me megy az a kaktusz :hiya: :P a 40-esem az valahol biztos megvan. Amilyen nézése volt, már elment mutogatós néninek. Csak tunnám mit csinálhat ha iskolaszünet van. Hol várja így a gyerekeket? :)

teféle gyerekek vannak iskolaszünetben is ugyan úgy :(

lehet hogy sok rövid sor, de akkor sincs annyi smeili mint neked :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaj de genyók vagyunk bizony bizony.

biztos csak mi szórakoztunk el rajta eddig, senki más.

megyek is gyónni, biztos ti se nevettetek még ki senkit, biztos nem kértetek még meg senkit olyanra, ami poén lett volna.

egyébként nem fogyatékos, olyan értelemben, hogy betegség, megvan a 8 általánosa, csak ilyen flúgos csákó.

azért kicsit nézzetek már magatokba jó, mielőtt indennek elhordtok, mert itt pusztuljak meg ha ti egyiket se csináltátok még.

:(

<<---- élő példa. :)

Link to comment
Megosztás:

me' én hosszú sort írok. Te meg Noyyii rövideket, de abból sokat. különbensekötözködjé me megy az a kaktusz :D :lol: a 40-esem az valahol biztos megvan. Amilyen nézése volt, már elment mutogatós néninek. Csak tunnám mit csinálhat ha iskolaszünet van. Hol várja így a gyerekeket? :)

az óvoda előtt! :( :P Szeptemberig! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

de a tréfa rosszul sült el, az exopeles, exvw-s kollégának a japán technika láttán kisimultak a ráncai, lejjebb ment a vérnyomása, megnyugodott, és örömmel konstatálta, hogy létezik autó, amit nem kell állandóan szerelni, nem dobálja a hibakódokat és csak megy, és megy és megy :D :P :)

2x nem illik ugyanazt a hibát elkövetni! :( :P :hiya:

X16SZR. :D Hidrotőkét kell már benne cserélni, de megy. :D Hibakódokat se dobál, de majd fog, a lezárt EGR miatt. :P Mondjuk utóbbinak sok értelme nem volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaj de genyók vagyunk bizony bizony.

biztos csak mi szórakoztunk el rajta eddig, senki más.

megyek is gyónni, biztos ti se nevettetek még ki senkit, biztos nem kértetek még meg senkit olyanra, ami poén lett volna.

egyébként nem fogyatékos, olyan értelemben, hogy betegség, megvan a 8 általánosa, csak ilyen flúgos csákó.

azért kicsit nézzetek már magatokba jó, mielőtt indennek elhordtok, mert itt pusztuljak meg ha ti egyiket se csináltátok még.

:hiya:

küldjek szentelt vizet? :) :( Én is ismerek ilyen idiótát!Öt nem kell kérni, csinálja magától, csak a társaság középpontjában legyen! :P

Link to comment
Megosztás:

am eddig olyannak mutatkoztam, aki egy ténylegesen szellemi fogyatékossággal élőt szivat??

Mért, rajtam is mindíg poénkodsz. :P

Ma munkahelyi baleset ért, sikerült közelebbi ismeretségbe kerülnöm egy láncfűrésszel. Az érdekesség az benne, hogy én úgy hasogattam össze a térdemet vele, hogy a fűrész nem működött. :( Sok embert ismerek, aki működés közben sérült meg, gondoltam újjítok egyet. :hiya: Nem fájt egészen addíg, amíg az asszony le nem kezelte valamivel ami állítólag nem csíp. Vigülis ja mihez képest, a foszforsavtól kicsit elmaradt a hatása. A munkatársaim is csodálkoztak azt mondták eddíg csak olyan gond volt, hogy valaki elhagyta, vagy elrontotta, nem hitték hogy abból is baj lehet hogy csak simán a kezembe fogom. Hát tévedtek. :lol: Holnap hoznak vmi vizesvágót téglát darabolni, már úgy izgulok. :)

Link to comment
Megosztás:

Mért, rajtam is mindíg poénkodsz. :P

Ma munkahelyi baleset ért, sikerült közelebbi ismeretségbe kerülnöm egy láncfűrésszel. Az érdekesség az benne, hogy én úgy hasogattam össze a térdemet vele, hogy a fűrész nem működött. :( Sok embert ismerek, aki működés közben sérült meg, gondoltam újjítok egyet. :hiya: Nem fájt egészen addíg, amíg az asszony le nem kezelte valamivel ami állítólag nem csíp. Vigülis ja mihez képest, a foszforsavtól kicsit elmaradt a hatása. A munkatársaim is csodálkoztak azt mondták eddíg csak olyan gond volt, hogy valaki elhagyta, vagy elrontotta, nem hitték hogy abból is baj lehet hogy csak simán a kezembe fogom. Hát tévedtek. :D Holnap hoznak vmi vizesvágót téglát darabolni, már úgy izgulok. :)

fürdésnél is vigyázz, nehogy megvágjon a vízsugár :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mért, rajtam is mindíg poénkodsz. :D

Ma munkahelyi baleset ért, sikerült közelebbi ismeretségbe kerülnöm egy láncfűrésszel. Az érdekesség az benne, hogy én úgy hasogattam össze a térdemet vele, hogy a fűrész nem működött. :( Sok embert ismerek, aki működés közben sérült meg, gondoltam újjítok egyet. Nem fájt egészen addíg, amíg az asszony le nem kezelte valamivel ami állítólag nem csíp. Vigülis ja mihez képest, a foszforsavtól kicsit elmaradt a hatása. A munkatársaim is csodálkoztak azt mondták eddíg csak olyan gond volt, hogy valaki elhagyta, vagy elrontotta, nem hitték hogy abból is baj lehet hogy csak simán a kezembe fogom. Hát tévedtek. Holnap hoznak vmi vizesvágót téglát darabolni, már úgy izgulok. :)

akkor te az a fajta ember vagy, aki saját magára jelenti a legnagyobb veszélyt? :P Volt egy ilyen haverom. Nyugodtan ülünk a padon dumálunk, egyszer csak úgy beverte a térdét, hogy lezsibbadt a lába. :P Tecsóból jövük ki, elbambult, nekiment az üveg mozgásérzékelős ajtónak és dobott egy akkora hátast, hogy öröm volt nézni. Még a próbababák is röhögtek a kirakatban. :hiya: A csúcs, egyik nyáron Tokajba mentünk biciklitúrára a haverokkal. Az egyik utcában derékszögű balos kanyar, mindenki beveszi, erre ő nekicsapódik a kerítésnek. Kiértük Tokajba, megyünk Tarcalra mindenki kikerül egy biciklis bácsit, erre ő telibe találja hátulról. :lol: Ezek után mondtuk neki, hogy inkább menjen elől, úgy nem lesz semmi baja. Erre jövünk hazafelé, elhagyjuk Rakamazt, egyszer csak beborul az árokba. :D Ez csak egy pár eset a sok közül. Ekkora 2 lábon járó szerencsétlenség nincs még a világon. Okozott nekünk jó pár órányi röhögőgörcsös rohamot! :D

Link to comment
Megosztás:

Mért, rajtam is mindíg poénkodsz. :hiya:

Ma munkahelyi baleset ért, sikerült közelebbi ismeretségbe kerülnöm egy láncfűrésszel. Az érdekesség az benne, hogy én úgy hasogattam össze a térdemet vele, hogy a fűrész nem működött. :P Sok embert ismerek, aki működés közben sérült meg, gondoltam újjítok egyet. :D Nem fájt egészen addíg, amíg az asszony le nem kezelte valamivel ami állítólag nem csíp. Vigülis ja mihez képest, a foszforsavtól kicsit elmaradt a hatása. A munkatársaim is csodálkoztak azt mondták eddíg csak olyan gond volt, hogy valaki elhagyta, vagy elrontotta, nem hitték hogy abból is baj lehet hogy csak simán a kezembe fogom. Hát tévedtek. :D Holnap hoznak vmi vizesvágót téglát darabolni, már úgy izgulok. :)

Bezzeg ha ezt én csinálom ez lett volna a reakció: "Bazzeg, még a lábadat se tudod rendesen levágni egy láncfűrésszel??? Hulyegyerek...."

:lol: :(

Link to comment
Megosztás:

teféle gyerekek vannak iskolaszünetben is ugyan úgy :)

lehet hogy sok rövid sor, de akkor sincs annyi smeili mint neked :P

14évesen is benne lesz a 60 ló wink.gif

az a 100as se volt idősebb akkoriban wink.gif

tisztelni egy olyan kocsit? biggrin.gif

sztem nem egyről beszélünk smile.gif

egy sor egy szmájli, de egy sor akkora mint egy 3-ad enyém sor. akkorsekötözködjé" már. Én vagyok a nagyobb :( :hiya:

Link to comment
Megosztás:

És epillálás láncfűrésszel :( :hiya:

Végülis alapból nem vagyok szerencsétlen, csak mindíg úgy ér baleset, hogy vigyázok, tök normálisan dolgozom, aztán 1000 ember elmegy a gödör mellett én meg beleesek. :) A mult héten is egész nap fent mászkáltunk a tetőn 3 emelet magasságban, gond egy szál se aztán a nap végén lejöttem, és elbotlottam a fűbe. Lehet a tudatalatt ezért válsztottam nővérkét a balesetiről. Vagy be kéne szerezni egy ilyet. :P

Link to comment
Megosztás:

Végülis alapból nem vagyok szerencsétlen, csak mindíg úgy ér baleset, hogy vigyázok, tök normálisan dolgozom, aztán 1000 ember elmegy a gödör mellett én meg beleesek. :) A mult héten is egész nap fent mászkáltunk a tetőn 3 emelet magasságban, gond egy szál se aztán a nap végén lejöttem, és elbotlottam a fűbe. Lehet a tudatalatt ezért válsztottam nővérkét a balesetiről. Vagy be kéne szerezni egy ilyet. :hiya:

Ezért kérdeztem tőled (18:44kor), hogy te az a fajta ember vagy, aki saját magára jelenti a legnagyobb veszélyt? :( :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.