Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaaa tényleg

emlékeim szerint van egy a fiókomban, megkeresem és azt neked adom

egyelőre ennyit tudok segíteni

Köszi, remélem az segít. :roll: Akkor már a szoknyát se felejtsd el...

Neked mi esik útba? Ma meg holnap még Csepelen vagyok, aztán megyek át Újpestre. (Vagy V. ker.?)

Link to comment
Megosztás:

Mooby tesó sry, de nem naon értettelek (luggatott középdob rlz :) ) s végül a srác nem ment 15 alá :?: bekötéssel hogy állsz :?:

milyen bekötéssel?a ködlámpa fent van,még nem világit na de majd....viszont az a .....müszerfalam sem akar fényt adni...ezen töröm az agyam most.amugy a 15pénz korekt volt a ködlámpáért.mindenhol 20-22 a bontott ára.

köszi még1szer

Link to comment
Megosztás:

ok nagyon szép ez a kocsi,de mit tudtok mondani a müszerfal világitás biztositojárol?hol van?

Kéziköny szerint, a biztositék táblában(kormányolszolp alatt) a 19es bizti 10 amperesnek van irva. Elvileg erröl megy még a jobb elsö-hátsó helyzetjelzö,+rendszámtábla villágitás.

Már ha tényleg igy van.. :shock:

Ha jól számolom az alsó sorban a 4.ik a diagnosztikai csati felöl.

Kipróbálni nem próbáltam..lusta vok lemenni a verdához :?

Link to comment
Megosztás:

Kéziköny szerint, a biztositék táblában(kormányolszolp alatt) a 19es bizti 10 amperesnek van irva. Elvileg erröl megy még a jobb elsö-hátsó helyzetjelzö,+rendszámtábla villágitás.

Már ha tényleg igy van.. :shock:

Ha jól számolom az alsó sorban a 4.ik a diagnosztikai csati felöl.

Kipróbálni nem próbáltam..lusta vok lemenni a verdához :?

köszi!

megyek megnézem!

Link to comment
Megosztás:

Fényeröszabályzó tekerentyü?

Illetve csak a müszerfalad nem világit? kapcsolók...középsö konzol?

én szerintem is a tekerentyüvel lehet valami....semmi nem világit,csak a rádio rds cucca tudod középen.ami furcsa az az hogy mikor villnyt feloltom álltalában az elhalványul,de most semmi!ugyanugy ég mintha nem kapcsolnám fel a lámpát

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.