Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Apropó! Nincs valakinek elfekvőben egy ilyen felnibe való kupak véletlenül? :P

http://s7.images.www.tvn.hu/2009/05/15/18/...d04bb886129.jpg

A hétvégi nagy száguldozás közepette elhagytam valahol.. :D

Lehet újonan is kapni Opeléknél :D csak qvva drága :( és nincs ilyen ocsmány sárgára festve benne az embléma. :hiya:

Ezek a "gyerekek" nem is emlékeznek erre. :lol:

Én emlékszem még a szagára is. :)

jaa és felénk is lehet kapni még. :D

Link to comment
Megosztás:

help!!!!!

vett a barátom 1 F astrát ami isuzu motoros.ja és turbós.......

mi annak a motor kódja????

17dt-re gondolok,de nem vagyok biztos benne.osztrák volt az autó és csak a szervízkönyve van meg.

+ TC4EE1

am István veled 2x összefutottam a múlt héten, 1x majd kiestem a kocsiból mikor kikerültél:D, 1x meg jöttél szembe...persze nem opellel voltam :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit perverz, rendőrökkel álmodni. Én csajokkal szoktam álmodni, aztán amikor a lényegre térnék, na akkor csörög az óra. Ha nem húztam volna annyira el az előjátékot, már 3X megdugtam volna. :) :P

nekem meg az volt, hogy felébredtem, vérzett az orrom :(

vad jelenetek maradtak meg.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon meleg van, előbb néztem a kinti hőmérőt 34-fok volt, a földszinten 28, az emeleten 31. A tökömről csöpög a víz, egyszer leborotváltam, úgy jobb volt, de nagyon viszketett, 2 hétig terpeszben jártam. :( Van valakinek ilyen téren tapasztalata? :) És forgatta már valaki tiltásig? :P

Link to comment
Megosztás:

Nagyon meleg van, előbb néztem a kinti hőmérőt 34-fok volt, a földszinten 28, az emeleten 31. A tökömről csöpög a víz, egyszer leborotváltam, úgy jobb volt, de nagyon viszketett, 2 hétig terpeszben jártam. :( Van valakinek ilyen téren tapasztalata? :) És forgatta már valaki tiltásig? :P

csináld gyakrabban, és ne hagyj borostát

vagy epilláld :hiya:

vagy gaztalanító krém :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon meleg van, előbb néztem a kinti hőmérőt 34-fok volt, a földszinten 28, az emeleten 31. A tökömről csöpög a víz, egyszer leborotváltam, úgy jobb volt, de nagyon viszketett, 2 hétig terpeszben jártam. :( Van valakinek ilyen téren tapasztalata? :) És forgatta már valaki tiltásig? :P

Ökör. :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon meleg van, előbb néztem a kinti hőmérőt 34-fok volt, a földszinten 28, az emeleten 31. A tökömről csöpög a víz, egyszer leborotváltam, úgy jobb volt, de nagyon viszketett, 2 hétig terpeszben jártam. :( Van valakinek ilyen téren tapasztalata? :) És forgatta már valaki tiltásig? :P

az epillátort forgasd addig :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon meleg van, előbb néztem a kinti hőmérőt 34-fok volt, a földszinten 28, az emeleten 31. A tökömről csöpög a víz, egyszer leborotváltam, úgy jobb volt, de nagyon viszketett, 2 hétig terpeszben jártam. :( Van valakinek ilyen téren tapasztalata? :) És forgatta már valaki tiltásig? :hiya:

Ezt köszi...de tényleg. :P

De rossz helyen van a hozzászólás mert szerintem inkább Általános műszaki probléma.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon meleg van, előbb néztem a kinti hőmérőt 34-fok volt, a földszinten 28, az emeleten 31. A tökömről csöpög a víz, egyszer leborotváltam, úgy jobb volt, de nagyon viszketett, 2 hétig terpeszben jártam. :( Van valakinek ilyen téren tapasztalata? :) És forgatta már valaki tiltásig? :P

Perverz állat. :hiya: :lol: :D

Kopaszon tiltásig forgatni? :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Most néztem meg a dokumentációt, levegőszűrőt most kell cserélnem, olajanak, olajszűrőnek, pollenszűrőnek meg jövő hónapban telik le az egy éve, mert nem hiszem, hogy meglesz addíg a 10000km. Most járok olyan 8ezer körül. Legalább kicsit eloszlik a kiadás. Ja persze meg kell vennem kell kartertömítést a fekete pasztával együtt.

Link to comment
Megosztás:

Most néztem meg a dokumentációt, levegőszűrőt most kell cserélnem, olajanak, olajszűrőnek, pollenszűrőnek meg jövő hónapban telik le az egy éve, mert nem hiszem, hogy meglesz addíg a 10000km. Most járok olyan 8ezer körül. Legalább kicsit eloszlik a kiadás. Ja persze meg kell vennem kell kartertömítést a fekete pasztával együtt.

miért nem egyszerre cseréled az olajjal...és akkor nem kell külön számontartani

Link to comment
Megosztás:

miért nem egyszerre cseréled az olajjal...és akkor nem kell külön számontartani

Amikor megvettem a kocsit egyből cseréltem olajat, szűrőt, meg levegőszűrőt. A pollenszűrőt nem találtuk. :) Aztán 2ezer kilóméterrel később újból cseréltem olajat a vezszíjszakadáskor, a szűrőjét nem, és ekkor került bele e pollenszűrő is, ebből adódik a csereidő-eltérés. Nem akarom halasztani az olajcseréig, viszont az olajcserét sem akarom előre hozni, mert minek?

Link to comment
Megosztás:

Érdekes felfedezést tettem tegnap a kocsin: a hűtőmaszkban benne volt egész idáig (4 éve) az a betét, amit télen lehet bepattintani :) Takarítottam a kocsi elejét, sok bogármaradvány volt rajta, és ahogy benéztem a hűtőmaszkon, feltűnt, hogy csak az alsó felén lehet átlátni, felül nem. Beugrott, hogy létezett ezekhez ilyen bepattintható takaró, levettem a maszkot, és kiapplikáltam belőle. Így most kicsit hűvösebb a motor, nem megy fel olyan gyorsan a hőmérséklet a 92 feletti tartományban.

Link to comment
Megosztás:

:P

Mosz mi van? :(

Érdekes felfedezést tettem tegnap a kocsin: a hűtőmaszkban benne volt egész idáig (4 éve) az a betét, amit télen lehet bepattintani :) Takarítottam a kocsi elejét, sok bogármaradvány volt rajta, és ahogy benéztem a hűtőmaszkon, feltűnt, hogy csak az alsó felén lehet átlátni, felül nem. Beugrott, hogy létezett ezekhez ilyen bepattintható takaró, levettem a maszkot, és kiapplikáltam belőle. Így most kicsit hűvösebb a motor, nem megy fel olyan gyorsan a hőmérséklet a 92 feletti tartományban.

Ez valami gyári betét, vagy otthoni faragás?

Link to comment
Megosztás:

Érdekes felfedezést tettem tegnap a kocsin: a hűtőmaszkban benne volt egész idáig (4 éve) az a betét, amit télen lehet bepattintani :( Takarítottam a kocsi elejét, sok bogármaradvány volt rajta, és ahogy benéztem a hűtőmaszkon, feltűnt, hogy csak az alsó felén lehet átlátni, felül nem. Beugrott, hogy létezett ezekhez ilyen bepattintható takaró, levettem a maszkot, és kiapplikáltam belőle. Így most kicsit hűvösebb a motor, nem megy fel olyan gyorsan a hőmérséklet a 92 feletti tartományban.

Ha leveszed a mociháztetőt, még hatákonyabb lesz a motor hőleadása :P :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.