Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah, szóval kaptam egy gyönyörű kis tasakot, benne egy szabálysértési eljárásra való figyelemfelhívásról, pár szép traffipax fotóval az autómról és egy 30000 forintról szóló csekket mellékelve. Egyből elszállt az ideg bennem. Nézem a fotókat, a kocsi közelében egy rakodógép, autópályán 60-as táblánál 86 km/h, kavicsbánya és egyéb szépségek. Aztán jobban megnézve oké, hogy autópálya meg sebességkorlátozás és már emlékszek is hol is van az de ugyebár az egy magánterület. Mit kerestek ott rendőrök? Behajtási engedély nélkül? Mert az tuti a területen belül készültek a fotók. Irány a BAZ megyei rendőr-főkapitányság nyakamban egy riporterrel. Vagy ejtik a feljelentést és nyilvánosan elnézést kérnek az esetért vagy akasztok a nyakukba egy szép pert és addig nem állok meg míg az "elkövetőket" ki nem vonják az állományból -azt is aki azt a parancsot adta, hogy oda menjenek kémfotókat csinálni.

Erre csörög a telefon, reggel 4 óra úgyhogy ébresztő és kifele az ágyból..bazz... :)

:( :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Nah, szóval kaptam egy gyönyörű kis tasakot, ...

60/86 az már 45.000, nem 30.000, szabálysértési eljárás + közigazgatási eljárás, és úgy tudom, a szabálysértésiről nem kapsz értesítést, bár ebben nem vagyok biztos. :)

Már álmodni sem tudsz rendeset :(

És igen, most kötekedtem :P

Link to comment
Megosztás:

Nah, szóval kaptam egy gyönyörű kis tasakot, benne egy szabálysértési eljárásra való figyelemfelhívásról.....

........

Erre csörög a telefon, reggel 4 óra úgyhogy ébresztő és kifele az ágyból..bazz... :)

Én meg már teljesen beleéltem magamat a történetbe...azon izgultam, hogy mi lesz a vége, hogyan vágsz vissza a "nagy testvérnek" ...erre fel csak álmodtad, hogy mekkora hős vagy!? :P :hiya: :(

Link to comment
Megosztás:

Nah, szóval kaptam egy gyönyörű kis tasakot, benne egy szabálysértési eljárásra való figyelemfelhívásról, pár szép traffipax fotóval az autómról és egy 30000 forintról szóló csekket mellékelve. Egyből elszállt az ideg bennem. Nézem a fotókat, a kocsi közelében egy rakodógép, autópályán 60-as táblánál 86 km/h, kavicsbánya és egyéb szépségek. Aztán jobban megnézve oké, hogy autópálya meg sebességkorlátozás és már emlékszek is hol is van az de ugyebár az egy magánterület. Mit kerestek ott rendőrök? Behajtási engedély nélkül? Mert az tuti a területen belül készültek a fotók. Irány a BAZ megyei rendőr-főkapitányság nyakamban egy riporterrel. Vagy ejtik a feljelentést és nyilvánosan elnézést kérnek az esetért vagy akasztok a nyakukba egy szép pert és addig nem állok meg míg az "elkövetőket" ki nem vonják az állományból -azt is aki azt a parancsot adta, hogy oda menjenek kémfotókat csinálni.

Erre csörög a telefon, reggel 4 óra úgyhogy ébresztő és kifele az ágyból..bazz... :)

:( :P :hiya:

Hogy te milyen szépeket tudsz álmodni! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

help!!!!!

vett a barátom 1 F astrát ami isuzu motoros.ja és turbós.......

mi annak a motor kódja????

17dt-re gondolok,de nem vagyok biztos benne.osztrák volt az autó és csak a szervízkönyve van meg.

Igen, 17DT vagy X17DT. Gondolom motorszáma azért van, az meg azzal kezdődik :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.