Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

valaki megtudná nekem nézni,hogy ez a kupak mennyibe kerülhet, illetve lehet e venni külön csak a kupakot???

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=3105d91c2...&aid=150222

ami oda van szigetelőzve

Ha oda van szigetelőzve akkor minek az neked? Jóazúgy nem? :D :hiya: :( :P (esetleg tekerhetnél rá egy kicsit a másik irányból, és akkor attán tuti. :D Vagy üvegszálat neki, könnyű legyen :lol:

Hopsz, ez dupla lett.. boccska :)

Link to comment
Megosztás:

Ha oda van szigetelőzve akkor minek az neked? Jóazúgy nem? :D :hiya: :( :P (esetleg tekerhetnél rá egy kicsit a másik irányból, és akkor attán tuti. :D Vagy üvegszálat neki, könnyű legyen :lol:

Hopsz, ez dupla lett.. boccska :)

de nem jó, mert a melegtől megenged, és szétrepül az egész

vagy új kupak kell, ha létezik külön, illetve elfogadható áron, vagy FBS el lesz ragasztva.

Link to comment
Megosztás:

valaki megtudná nekem nézni,hogy ez a kupak mennyibe kerülhet, illetve lehet e venni külön csak a kupakot???

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=3105d91c2...&aid=150222

ami oda van szigetelőzve

Nem akarlak elkeseríteni, de az EPC csak egyben hozza a légszűrőházat (az meg 40e Ft!), úgyhogy nem hiszem, hogy olyat külön is lehetne kapni. Javaslom bontóban érdeklődj.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni, de az EPC csak egyben hozza a légszűrőházat (az meg 40e Ft!), úgyhogy nem hiszem, hogy olyat külön is lehetne kapni. Javaslom bontóban érdeklődj.

akkor veszett ügy, mert bontóba se lehet levenni róla, mert nem is adják, illetve ugyan így eltörik

sőt szerintem még az egész szelepes bizbaszt s lehet bontóban kivenni...

esetleg valakinek nincs ilyen cucc?

köcc Pepe

Link to comment
Megosztás:

az igazán komoly gépek ezen az oldalon vannak. Mint pl.: EZ :) :( (ugye hogy van rajta lámpa? :P )

öcsém nagyon komoly képek :hiya:

ez a sufnituningon is túltesz :lol:

leginkább a kipufogómegoldások tetszenek :D

na meg az a növelt teljesítményű túrbó :D

hát ez kész

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.