Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szobikarinak teljesen igaza van. Miért ne tartozhatna valakinél - adott esetben a Winklernél - az F Astra a tiz legrosszabb általa vezetett autói közé!? :) Ha mostantól én is elkezdeném cserélgetni jobbnál jobb kocsikra a meglévőt lehetséges, hogy hamar bekerülne a legrosszabb tizesbe nálam is... Na, de mivel eddig csak 100-as illetve 120-as Skodáim voltak, most ez a csúcs egyenlőre! :( Kivetnivalót meg lehet találni minden újban, modernben is...pl.ott az Insignia OPC is.. :hiya:

-----------

..ja, már közben befejeztétek a vitát!? :P

Link to comment
Megosztás:

Sanya azt mondtad, hogy jössz errefelé, de hogy minek azt nem, és szólni seszóltál, hogy pattanjak be és menyünk fürdeni, vagy tévedek??

nem az abaj, hogy fikázzák az F astrákat, mert mégén is fikázom amivel lehet.

de olyan dolgokkal, amikkel pl Winkler nemigazán illene, tekintve azt, hogy egy 20 évvel ezelőtt megtervezett autóról beszélünk.

Link to comment
Megosztás:

Sanya azt mondtad, hogy jössz errefelé, de hogy minek azt nem, és szólni seszóltál, hogy pattanjak be és menyünk fürdeni, vagy tévedek??

nem az abaj, hogy fikázzák az F astrákat, mert mégén is fikázom amivel lehet.

de olyan dolgokkal, amikkel pl Winkler nemigazán illene, tekintve azt, hogy egy 20 évvel ezelőtt megtervezett autóról beszélünk.

Igy van, na meg van az F Astránál 100x fosabb gépezet amiket senki nem fikáz...akkor hogy is van ez?

Link to comment
Megosztás:

Igy van, na meg van az F Astránál 100x fosabb gépezet amiket senki nem fikáz...akkor hogy is van ez?

a szart könyebb megjegyezni, és fikázni is élvezetesebb :)

egyszer ha lesz időm nekiülök, és felvázolok pár másik autót, ami az F ekkel közel azonos időben jöttek ki

Link to comment
Megosztás:

Igy van, na meg van az F Astránál 100x fosabb gépezet amiket senki nem fikáz...akkor hogy is van ez?

Nekem 2 dolog nem tetszett: Az egyik, hogy szerintem csak olyan hibákat emelt ki, ami simán megvan akármelyik másik márkánál is, tehát semmi objektív vélemény, csak azért húzta le, mert neki nem tetszik. A másik meg a stílus, hogy simán le"parasztozza" az Astrásokat. Egy másik cikkben meg a GSi Astrásokat "bunkózza" le, amire egy kultúrált levéllel válaszolt is egy GSi tulaj, amit a cikk végére oda is raktak.

Ugyanaz az előítélet van, mint a Suzukisoknál szerintem, amit egy ilyen cikkel csak tovább erősítenek feleslegesen. Szóval písz gyerekek és szuszáá! :)

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem a modi bácsikhoz meg minden cartárshoz irányul!!!

Ellene lennétek, ha az autómra készíttetnék egy opelforum.hu-s öntapadóst ???

Szerintem nyugodtan, miért is ne!? Végül is ez egy reklám az oldalnak és nem kell klubtagnak lenni, hogy használd, regisztrálva meg vagy...aktiv felhasználója vagy az oldalnak...szerintem minden gond nélkül felragasztható egy ilyen matrica.. :)

Link to comment
Megosztás:

Sanya azt mondtad, hogy jössz errefelé, de hogy minek azt nem, és szólni seszóltál, hogy pattanjak be és menyünk fürdeni, vagy tévedek??

Jówanmán, bocsesz. Azért nem csörögtem mert a cégesemben nem volt benne a számod, a privátom meg otthon maradt.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2 dolog nem tetszett: Az egyik, hogy szerintem csak olyan hibákat emelt ki, ami simán megvan akármelyik másik márkánál is, tehát semmi objektív vélemény, csak azért húzta le, mert neki nem tetszik. A másik meg a stílus, hogy simán le"parasztozza" az Astrásokat. Egy másik cikkben meg a GSi Astrásokat "bunkózza" le, amire egy kultúrált levéllel válaszolt is egy GSi tulaj, amit a cikk végére oda is raktak.

Ugyanaz az előítélet van, mint a Suzukisoknál szerintem, amit egy ilyen cikkel csak tovább erősítenek feleslegesen. Szóval písz gyerekek és szuszáá! :)

nézettség miatt kell a cirkusz...már régóta rászállt az opel fikázására. én már nem húzom fel magam, mert a szememben egy senki :(

Link to comment
Megosztás:

nézettség miatt kell a cirkusz...már régóta rászállt az opel fikázására. én már nem húzom fel magam, mert a szememben egy senki :(

Ezt már én is leírtam...egy bölcsész, aki alá sok-sok autót tettek...semmi műszaki érzéke.

Amúgy tudok egy tökjó viccet:

Két gépész beszélget:

-Tudod miért vannak bölcsészek?

-Nem.

-Hát hogy gtk-soknak is legyen kin röhögni. :)

Link to comment
Megosztás:

És akkor szerinted az opelnek nincs is hibája?

Szerinted mé' van a fórum?? :hiya: :lol:

Én nem szidok minden különböző ótókat előzetes próba előtt, még a pizsóval sincs különösebb bajom (azé nem vennék :) ) de amiket vezettem (és egy 307-est a mi napig vezetek is ) azok kifejezetten tetszettek. Vannak hülyeségei de egy kitaposott lelkű 1.7 DR után annyira nem üt szíven :D A szutyukit meg csak azért cseszegetem mert neked az van, és ha nem cseszegethetlek a heJesírással, akkor marad az :D :D Annak ellenére gondolkoztam szuziba én is, csak aztán nem lett pízem rá (se másra) és így lett hogy nem lett :( szal szúszááá, harcsaboy meg puutujjon a kormomba :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.