Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De EHEZ NINCS!!! <_< :) Ez egy saját készítésű crack, amibe elhelyeztem néhány biztonsági cuccot, kémfelhasználók és Trójai felhasználók ellen! :) :lol: Beépített automatikus spyware frissítés és keresés van beállítva és ha illetéktelen felhasználó próbál hozzáférni bizalmas dolgokhoz, akkor lép működésbe a LaleeSpyware Terminátor és az takarít rendesen! :lol:

DDoS ellen is védett (Ping of Death, Port Scan)? Megfelelő tűzfala van? :lol:

Amúgy képernyő típusú csaj: Te mindent látsz belőle, de ő semmit belőled.

Winchester típusú csaj: Mindent megjegyez.

Link to comment
Megosztás:

Van aki két munkahelyen dolgozik. :lol:

válság van. :)

Nekem konkrétan most 3 munkám van, mondjuk ebből kettő aktív csak egyszerre :lol:

Kérdés: most így a jelen benzináraknál mennyire éri meg átjárni Párkányba tankolni?

Lehet még ft-tal fizetni? Hogy váltják?

Mondjuk Andi kicsit magas hozzád és enyhén fogalmaztam :)

Csak ne olyan legyen a mint mútkor <_< :lol:

Az nekem nem szokott gondot okozni, hogy valaki 1-2cm-el magasabb ^_^

Láttál már két egyforma nőt? :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem konkrétan most 3 munkám van, mondjuk ebből kettő aktív csak egyszerre <_<

Kérdés: most így a jelen benzináraknál mennyire éri meg átjárni Párkányba tankolni?

Lehet még ft-tal fizetni? Hogy váltják?

Az nekem nem szokott gondot okozni, hogy valaki 1-2cm-el magasabb :)

Láttál már két egyforma nőt? :)

Én igen. Ikrek voltak :lol: (és ha egy lett volna belőle akkor is lett volna mit nézi, ez ráadásul ketten volt) :lol:

Link to comment
Megosztás:

szeretnék már valakit hosszabb időre is megszokni magam mellett :lol:

Na a végén még bekötik a fejét a vén rókának.. <_< :)

Én dolgozok, általában estefele vagyok itthon

Nekem meg jó ideig tartó szenvedés után meghótt a modemem :P azt csak telón vagyok míg nem kerítek egy másikat.. ^_^

Én igen. Ikrek voltak :P (és ha egy lett volna belőle akkor is lett volna mit nézi, ez ráadásul ketten volt)

Vagy csak be voltál b#szva és kettőt láttál.. ;) :) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak be voltál b#szva és kettőt láttál.. :lol: <_< :) :)

neeem, az egész suli nem tud ugyanabból 2-t látni, főleg nem 2 éven keresztül minden nap. Ha csak én láttam volna így akkor lenne esélye hogy a hiba az Én készülékemben van, de mindenki 2-nek látta, úgyhogy az a csaj igenis ketten volt, (józanul is) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérdés: most így a jelen benzináraknál mennyire éri meg átjárni Párkányba tankolni?

Lehet még ft-tal fizetni? Hogy váltják?

Ugyan már régen voltam, de szerintem kp forinttal határ mentén biztos tudsz fizetni, de épp tegnap mondták a híradóban, hogy nálunk már csak szlovákiában drágább a benzin. Szóval nem hiszem, hogy megéri...

Ukránok felé már inkább. Ott több mint 100ft-al olcsóbb állítólag.

Link to comment
Megosztás:

Én igen. Ikrek voltak :lol: (és ha egy lett volna belőle akkor is lett volna mit nézi, ez ráadásul ketten volt) :)

Az ikrek sem mindenhol egyformák általában <_<

Ugyan már régen voltam, de szerintem kp forinttal határ mentén biztos tudsz fizetni, de épp tegnap mondták a híradóban, hogy nálunk már csak szlovákiában drágább a benzin. Szóval nem hiszem, hogy megéri...

Ukránok felé már inkább. Ott több mint 100ft-al olcsóbb állítólag.

Én meg pont azt hallottam a rádióban, hogy csak Ausztria drágább :)

Link to comment
Megosztás:

Onnan lenne értelme nagyobb mennyiségben hozni, egy év alatt kb. 96e Ft-ot spórolnék a benzinen <_<

mi 3 éven keresztül hordtuk haverral.

csak ne flejts el nagy mennyiségben benzinszűrőt is venni hozzá. :) illetve az E 85 höz hasonló fogyi növekedést is számold bele

vhogy soha se romlott meg náluk :lol:

egy ideig nagy buli volt :)

volt határonalvás meg itthon még havat se láttunk, ott meg hógolyóztunk :lol:

lehet ez nemsokára beindul ujra? :lol:

Link to comment
Megosztás:

mi 3 éven keresztül hordtuk haverral.

csak ne flejts el nagy mennyiségben benzinszűrőt is venni hozzá. :) illetve az E 85 höz hasonló fogyi növekedést is számold bele

vhogy soha se romlott meg náluk :lol:

egy ideig nagy buli volt :lol:

volt határonalvás meg itthon még havat se láttunk, ott meg hógolyóztunk :lol:

lehet ez nemsokára beindul ujra? ^_^

Ha csak hógolyózni szeretnél, tettem fére a fagyasztóba egy párat a decemberiből, nem kell olyan messzire menni érte <_< :) :P

Link to comment
Megosztás:

erről légyszives ossz meg képeket velünk :lol:

hűűűűlye... :) :) Anyám még a jégeremet is kivette a fagyiból mert "foglalja a helyet, tüntesd már el innen" mondom azé' van ott hogy kellemesebb legyen eltüntetni, de nem vette le, akkor is elküldött... Majd pont a hóbógyókat tudnám tartogatni :lol: (pedig kiskoromban megpróbáltam, de a fagyasztó leolvasztást nem kalkuláltam bele... <_< )

Link to comment
Megosztás:

hűűűűlye... :) :) Anyám még a jégeremet is kivette a fagyiból mert "foglalja a helyet, tüntesd már el innen" mondom azé' van ott hogy kellemesebb legyen eltüntetni, de nem vette le, akkor is elküldött... Majd pont a hóbógyókat tudnám tartogatni :lol: (pedig kiskoromban megpróbáltam, de a fagyasztó leolvasztást nem kalkuláltam bele... <_< )

akkor meg ne hantizz, most trauma ért ebbena 40fokban, áhh mondom láthatok egy igazi hógolyót, ami kézzel is fogható, erre meg tessék ahhhjjajajjjjaaaszívem

Link to comment
Megosztás:

akkor meg ne hantizz, most trauma ért ebbena 40fokban, áhh mondom láthatok egy igazi hógolyót, ami kézzel is fogható, erre meg tessék ahhhjjajajjjjaaaszívem

Rendelj kűfődről :lol: :lol:

Nah közbe leszakadt az ég <_< :) hullik a víz mint állat, a szeretnéd gyűjtök egy teniszlabdába, és betolom a mélyhűtőb. Nem hó, de legalább hideg és föntről jött :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rendelj kűfődről ^_^ :lol:

Nah közbe leszakadt az ég :) :) hullik a víz mint állat, a szeretnéd gyűjtök egy teniszlabdába, és betolom a mélyhűtőb. Nem hó, de legalább hideg és föntről jött :lol: :lol:

na neeem ez ennyivel nem lehet elintézni <_<

am itt is készül esni... de pár készülés volt már az elmúlt pár hétben, és sok maradt cseppmenesen.

Link to comment
Megosztás:

Egy éve kb. <_<

akkor azt a részt biztos nem ismételték agyonra, mint az alumatubot pl :)

Dáw legalább tudsz fürdeni :)

am itt pár napja szárazság, és átlagosan 35 fok van

ezért volt az, hogy hajnali 6kor már kint kertészkedtem, délbe meg redőny leenged és szunya

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.