Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az országút öregszik... nem kéne szemtelenkedni a bácsival, kis spermahajder! <_<

ha felnőttesen akarom jellemezni magam, akkor azt mondom, normalizálódik az értékrendem :)

csókolom bácsi, meg teccik még engedni h tegezzem?

mé az is normalizált ha 18-25ig jöhet... :)

Link to comment
Megosztás:

elfogytak az offmesterek :lol:

Vagy csak melóztak. :lol: Ma a tecsóba csörög a telefon az egyik főnököm hívott, nem ugranék-e átt a Metró parkolóba behuzatni a kocsiját, mert amíg bent volt tökig lemerült az akksi. A már általam említett 5éves Ignisről van szó. HA-HA-HA :) Odamentem, betoltuk, és mondtam neki ha még gond lesz hazáíg nyugodtan hívjon. :lol:

Aztán jöttem haza és ahogy kanyarodtam volna ki balra, jobbról egy Audi akárhányas jött padlógázzal TOLATVA két kopasz kigyúrt nemzetiségivel. Azt hogy miből tellik rá, most hagyjuk <_< . De mi van ha jobbra akarok kanyarodni, és csak balra nézek el? Elvégre ki számmít arra, hogy az a kocsi ami 2 másodperce elment előtte az padlóval visszatolat a kereszteződésbe? Gondolom a rendőr bácsik sem nagyon lelkesedtek volna a szituációért, meg lehet hogy nem csak a kocsit amortizálták volna le hanem utánna minket is. :) Nem vagyok fajgyűlőlő, de ilyenkor azért gondolok szépeket.

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak melóztak. ^_^ Ma a tecsóba csörög a telefon az egyik főnököm hívott, nem ugranék-e átt a Metró parkolóba behuzatni a kocsiját, mert amíg bent volt tökig lemerült az akksi. A már általam említett 5éves Ignisről van szó. HA-HA-HA :lol: Odamentem, betoltuk, és mondtam neki ha még gond lesz hazáíg nyugodtan hívjon. :P

Aztán jöttem haza és ahogy kanyarodtam volna ki balra, jobbról egy Audi akárhányas jött padlógázzal TOLATVA két kopasz kigyúrt nemzetiségivel. Azt hogy miből tellik rá, most hagyjuk <_< . De mi van ha jobbra akarok kanyarodni, és csak balra nézek el? Elvégre ki számmít arra, hogy az a kocsi ami 2 másodperce elment előtte az padlóval visszatolat a kereszteződésbe? Gondolom a rendőr bácsik sem nagyon lelkesedtek volna a szituációért, meg lehet hogy nem csak a kocsit amortizálták volna le hanem utánna minket is. :) Nem vagyok fajgyűlőlő, de ilyenkor azért gondolok szépeket.

A napokba én is találkoztam ehez hasonló IQ harcosokkal! :) Éppen aláírós levelet iratok alá, mikor megáll mellettem egy szutykos zsiguli. Beszélgetésünkből idézek: "He! Mem tucc eladó akkommlátort? - Nem! Jópínzért megvesszük! Családit hórdod?" - Nem!" :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A napokba én is találkoztam ehez hasonló IQ harcosokkal! <_< Éppen aláírós levelet iratok alá, mikor megáll mellettem egy szutykos zsiguli. Beszélgetésünkből idézek: "He! Mem tucc eladó akkommlátort? - Nem! Jópínzért megvesszük! Családit hórdod?" - Nem!" :) :)

De róluk legalább el lehet mondani, hogy akkor éppen dolgoztak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van aki két munkahelyen dolgozik. :)

válság van. <_<

cöh...

aki tud.

bementem a polgár jenőhöz, hogy van e vmi munka, illetve a polgárőri poszt betöltéséhez vajon mi kell.

egy év szoc segély en való tengődés.

mondom neki, oké nekem csak féléve van az a téma, hogy egy vasat se kapok.

erre:

nem baj egy év ha kapsz pénzt ha nem.

na mondom akkor nyaljatok sót.

17-19 éves suhancok bandáznak mint faluőrség... nagy szigort teremthetnek a szitibe.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem kell regisztrálni, mert meg van crack-elve! <_< :) Így minden szolgáltatását élvezem! :P :) Állandóan frissíti magát! :lol:

Akkor viszont vigyózzál mert a crack-elt dolgoknak megvan a veszélye, hogy más felhasználóknak is lehet hozzáférése :lol: :P ^_^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor viszont vigyózzál mert a crack-elt dolgoknak megvan a veszélye, hogy más felhasználóknak is lehet hozzáférése :lol: :P ^_^ :)

De EHEZ NINCS!!! <_< :) Ez egy saját készítésű crack, amibe elhelyeztem néhány biztonsági cuccot, kémfelhasználók és Trójai felhasználók ellen! :lol: :P Beépített automatikus spyware frissítés és keresés van beállítva és ha illetéktelen felhasználó próbál hozzáférni bizalmas dolgokhoz, akkor lép működésbe a LaleeSpyware Terminátor és az takarít rendesen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

De EHEZ NINCS!!! <_< :) Ez egy saját készítésű crack, amibe elhelyeztem néhány biztonsági cuccot, kémfelhasználók és Trójai felhasználók ellen! :) ^_^ Beépített automatikus spyware frissítés és keresés van beállítva és ha illetéktelen felhasználó próbál hozzáférni bizalmas dolgokhoz, akkor lép működésbe a LaleeSpyware Terminátor és az takarít rendesen! :lol:

Nincs több kérdésem bíróúr. A crack fájlt azért elküldhetnéd :lol: :P Hátha egy patch-el én is tunnám használni egy másik programverzióra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.