Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is el vagyok hizva mint egy disznó (115kg)..de egyúttal el is lustultam...pedig voltam 85kg is középsulisan...akkor sokat sportoltam, szinte minden nap, pedig többet is ettem! Lusta vagyok súlyokat emelgetni.. Mi a megoldás? Ne egyek és fussak? <_< ..de mondom, hogy lusta vagyok. :)

Egyébként meg nekem is a teltkarcsúak - nem a kövérek! - jönnek be jobban, úgy mint zotyánál...de nem vagyok válogatós. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is el vagyok hizva mint egy disznó (115kg)..de egyúttal el is lustultam...pedig voltam 85kg is középsulisan...akkor sokat sportoltam, szinte minden nap, pedig többet is ettem! Lusta vagyok súlyokat emelgetni.. Mi a megoldás? Ne egyek és fussak? <_< ..de mondom, hogy lusta vagyok. :)

Egyébként meg nekem is a teltkarcsúak - nem a kövérek! - jönnek be jobban, úgy mint zotyánál...de nem vagyok válogatós. :) :lol:

nekem is :lol:

ne egyél csak fuss foreszt fuss

:lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem is :)

ne egyél csak fuss foreszt fuss

:lol:

Persze, aztán meg az izületeim menjenek "törpre" a túlterheléstől!? :lol: <_< Van ám kifogás, csak ne kelljen csinálni semmit sem...

Kéne valami meta adalék az izületeimre is...nincs olyan? :lol:

Jaj, már a bor beszél belőlem amit ittam...de "borban az igazság" aszondják..én meg iszom amig meg nem találom hol is van....lehet, hogy csak a hordó alján? :)

Link to comment
Megosztás:

Hejho. Sikerült a bal hátsó lámpámból 4 kisebbet csinálnom. Az a kérdésem, hogy a ráncfelvarrás után kezdtek enyhén füstös lámpákat tenni az Astrákba?

Amugy láttam 3 félét idáig. A világos, a enyhén füstölt (mint az enyém) és a füstösebb ám pirossas lámpa.

Van a kezdeti, a ráncfelvarrott meg a GSI-s, tudtommal....az utóbbi a "legfüstösebb", de lehet hogy tévedek <_<

Link to comment
Megosztás:

Persze, aztán meg az izületeim menjenek "törpre" a túlterheléstől!? :lol: <_< Van ám kifogás, csak ne kelljen csinálni semmit sem...

Kéne valami meta adalék az izületeimre is...nincs olyan? :)

Jaj, már a bor beszél belőlem amit ittam...de "borban az igazság" aszondják..én meg iszom amig meg nem találom hol is van....lehet, hogy csak a hordó alján? :)

van metabond által forgalmazott csodaitóka :lol:

aloe verás víz vagy mi a tököm, az jó az izületeidre, nekem meg az alólam Vera kell Az Izületemre :lol:

Link to comment
Megosztás:

van metabond által forgalmazott csodaitóka :)

aloe verás víz vagy mi a tököm, az jó az izületeidre, nekem meg az alólam Vera kell Az Izületemre :lol:

Ezt az izét 2 éve még tusfürdőnek akarták elsózni, már belsőleg is alkalmazható? <_< :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem sok..

betöltendő melót mutass.

Passzolom, nem értek az árakhoz, de ha most akarnék venni tuti Kadett lenne, vagy Insignia Caravan OPC, netán B Frontera.. <_< :) de ez nem fenyeget.. :lol:

A kazánkezelő munkakör már nagyon betelt, túl meleg a klíma.. :lol: :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Passzolom, nem értek az árakhoz, de ha most akarnék venni tuti Kadett lenne, vagy Insignia Caravan OPC, netán B Frontera.. <_< :) de ez nem fenyeget.. :lol:

A kazánkezelő munkakör már nagyon betelt, túl meleg a klíma.. ^_^ :) :lol:

miért van vami bajod az asrákkal???

még kadett....

miért nem veszel megint wareszt akkor? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végülis mindenki annyira tartja a portékáját, amennyire gondolja... <_< Más kérdés, hogy így nem fogják megvenni :)

Ez nem feltétlen igaz. A régi HP laptopomról tudtam, hogy 60 ezernél nem ér többet, meghirdettem 90-ért, aztán ha jól emlékszem alkudozás után 80-ért vitték el. Aki nem ismeri a piacot annyira, az simán megveszi drágábban azt is, ami nem ér annyit.

Link to comment
Megosztás:

Tudsz élni :)

Inkább csak tudnék, ha volna miből.. :)

miért van valami bajod az astrákkal???

még kadett..

Ha hiszed ha nem stabilabb és erősebb a kasznija mint az astráknak :lol: meg amúgy is kicsi a raktér :lol: meg alacsony is, meg hadd ne soroljam.. <_<

Jó, tudom, vegyek egy Ikarus 435-öst, az nem kicsi, de az se terepjáró, meg nem versenygép... :lol:

Amúgy átlagban elég lenne egy A Corsa is de mikor kéne a hely egy Omega Caravan is karcsú esetenként, talán a Frontera vagy a Campo..

Link to comment
Megosztás:

Tényleg sok, ennyit talán az én 95-ösömért ha adnának, alufelnivel együtt.

Más kérdés, hogy így nem fogják megvenni :)

Ez nem feltétlen igaz. A régi HP laptopomról tudtam, hogy 60 ezernél nem ér többet, meghirdettem 90-ért, aztán ha jól emlékszem alkudozás után 80-ért vitték el. Aki nem ismeri a piacot annyira, az simán megveszi drágábban azt is, ami nem ér annyit.

Érzek egy kis ellentmondást... <_<

Másik dolog pedig, ha valaki úgy vesz bármit is, hogy nem tájékozódik előre az árakról, az meg is érdemli a 80ezres laptopot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.