Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem úgy értem, hanem amikor ül pölö a széken, kicsit felhúzza a vállait, és a kulcsontja tisztán látszik , mert csak bőr van rajta. Ugyanez érvényes a csípőcsonttal. Mint pölö Neki. A 28.-képen szeintetek guszta ahogy a csípőcsontja látszik?

Igazad van zotya, erről a nőről az elmúlt nyár jut eszembe amikor lengyeleknél voltunk tábort nézni, hát ott is volt ilyen anorexiás, csak az nem tehetett róla. Ebben a nőben minden kitapintható az már tuti! <_<

Link to comment
Megosztás:

Igazad van zotya, erről a nőről az elmúlt nyár jut eszembe amikor lengyeleknél voltunk tábort nézni, hát ott is volt ilyen anorexiás, csak az nem tehetett róla. Ebben a nőben minden kitapintható az már tuti! <_<

Bizonyos szempontból jó, mert akció után 2 percel már látszik rajta, ha terhes. Nem kell napokig.hetekig tűkön ülni. :)

Link to comment
Megosztás:

Na hát pont erről a csontokról bszéltem! :)

http://kepfeltoltes.hu/090630/Csaj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Na, valld be, hogy egy éjszakai eksönhöz pont jó lenne.. ^_^ :lol:

Hát akkor nekem Te sem jössz be, sorry.

Óó, te szőke, nagymellű.. :lol: :lol:

Azért elfogadnám! :P Fejre nem az a fittis, de jó az!

Azért meg lehet jelenni vele néhány helyen, nem egy igénytelen kinézetű-alkatú leányzó.. :)

Bárcsak a csajomnak lenne ilyen alakja.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Igazad van zotya, erről a nőről az elmúlt nyár jut eszembe amikor lengyeleknél voltunk tábort nézni, hát ott is volt ilyen anorexiás, csak az nem tehetett róla. Ebben a nőben minden kitapintható az már tuti! <_<

Na ennél is megtapogatnám a az olajszűrőt..... :lol: :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

B.meg. Mindenki nőelemez, én meg már inkább nem szólok semmit. Asszony időnként fölnéz beolvasgatni hogy miket van képem írkálni :) <_< 7végén elvittem Kakucsra a kerékfüstölősdire. Haverral járunk rendszeresen, mert van egy ismerős skac, és megyünk megnézni, meg kuncsorogni hogy vigyen már egy kört az edzésen :lol: Erre tegnap tudtam meg hogy a drifterponthun is nézelődik a drágám, hogy mikor megyünk már és hova :lol: Kis benzinvérű :lol: :) ^_^

Link to comment
Megosztás:

B.meg. Mindenki nőelemez, én meg már inkább nem szólok semmit. Asszony időnként fölnéz beolvasgatni hogy miket van képem írkálni :) <_< 7végén elvittem Kakucsra a kerékfüstölősdire. Haverral járunk rendszeresen, mert van egy ismerős skac, és megyünk megnézni, meg kuncsorogni hogy vigyen már egy kört az edzésen ^_^ Erre tegnap tudtam meg hogy a drifterponthun is nézelődik a drágám, hogy mikor megyünk már és hova :lol: Kis benzinvérű :lol: :) :P

örülj neki, hogy nem lollipopp csaj :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.