Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hááát a szél biztos nem fújja el <_< :P

Hát egy kis hús azért legyen rajta.

Kb mint én, elhízott :lol: :lol: -esetleg annyi különbséggel, hogy nem gyógyszereket vacsorázik :)

Én is megkaptam ma, a főnök meghívott kajolni, aztán mikor a lakatos kolléga meglátott egy kajával púposan megrakott tálcát a kezemben meg ahogy tömöm a búrám -hát beszólt: "na ezért vagy ilyen dagadt.." :) ^_^

Én most szálkásítok, olajon sütöm a szalonnát. A Norbi mondta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát egy kis hús azért legyen rajta.

Én most szálkásítok, olajon sütöm a szalonnát. A Norbi mondta. :)

De ennyire? :) Nem kéne.. :lol:

Azt hiszed, hogy az jobb? Én vagyok az élő példa neked, hogy nem.. :lol: A Norbi meg elmehet a búsba, mondjuk aki nem az egeret (nem azt az egeret! :lol: ) piszkálja egész nap azon nem is csoda ha jelentkezik rajta a fölösleg.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Kb mint én, elhízott :) :lol: -esetleg annyi különbséggel, hogy nem gyógyszereket vacsorázik :)

Én is megkaptam ma, a főnök meghívott kajolni, aztán mikor a lakatos kolléga meglátott egy kajával púposan megrakott tálcát a kezemben meg ahogy tömöm a búrám -hát beszólt: "na ezért vagy ilyen dagadt.." <_< :lol:

rajtad legalább nem látszik, csaka hasadon :lol:

haspóóók :P

de most fogyok :P

na de arra a csajra nem is szól senki semmit? sztem az igencsak jó... milyen lehet a testén a hullám mikor..18+

^_^

Link to comment
Megosztás:

rajtad legalább nem látszik, csak a hasadon ^_^

de most fogyok :P

Na igen.. <_< de el se tudod képzelni milyen érzés az mikor a cipőfűzőt nem tudod bekötni :lol:

És még te akarsz a főztömből enni? :) Totális koleszterinbomba.. ;) :P

Amit eddig leadtál 5x szeded vissza.. :) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óó, hogy te.. :) :lol:

Ja, ittvagy? Bocsi.... :) :lol:

pedig sztem az is vastag...bár tüdő az van rendesen :lol:

Ja tüdő az kell, nem baj ha tud énekelni. De nekem akkor is a teltkarcsúak jönnek be. Nem csípem, ha egy nő nagyon vékony, nem tudok aludni a zörgéstől. <_<

Link to comment
Megosztás:

Na igen.. <_< de el se tudod képzelni milyen érzés az mikor a cipőfűzőt nem tudod bekötni :lol:

És még te akarsz a főztömből enni? :) Totális koleszterinbomba..

Amit eddig leadtál 5x szeded vissza.. :lol:

Én sejtem! :lol: Tavaly tavasszal még 113kg voltam, :) most meg 79,7! ^_^ Nem jönnek vissza a kilók, mert ésszel eszek! :P DE most sokkal jobban érzem magam! Ekkora barmot mint én! Az elhízásom arra vezethető vissza, hogy elkezdtem "gyúrni", majd kis idő múlva abbahagytam időhiány miatt és utána kezdtem el szedni egy két hízlaló dolgot, hogy legyen mit leszálkásítani! :P Szép lassan híztam, de a konditerembe nem sok kedvem volt lemenni, meg utána nem is volt kivel!

Link to comment
Megosztás:

Nade ha fordul az ágyban csak csörömpöl?! Nem vagyok válogatós, de amikor látszik a nő kulcscsontja az kifejezetten visszataszítt. <_<

Én annyira nem mászok bele egy nőbe, hogy lássam a kulcscsontját! :) :) :lol: Megelékszem annyival, hogy kívülről láthatom! Azért nem darabolom fel! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én annyira nem mászok bele egy nőbe, hogy lássam a kulcscsontját! <_< :) :) Megelékszem annyival, hogy kívülről láthatom! Azért nem darabolom fel! :lol: :lol:

Nem úgy értem, hanem amikor ül pölö a széken, kicsit felhúzza a vállait, és a kulcsontja tisztán látszik , mert csak bőr van rajta. Ugyanez érvényes a csípőcsonttal. Mint pölö Neki. A 28.-képen szeintetek guszta ahogy a csípőcsontja látszik?

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy értem, hanem amikor ül pölö a széken, kicsit felhúzza a vállait, és a kilcsontja tisztán látszik , mert csak bőr van rajta. Ugyanez érvényes a csípőcsonttal. Mint pölö Neki. A 28.-képen szeintetek guszta ahogy a csípőcsontja látszik?

nem annyira, de azért így <_< :

2259900.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy értem, hanem amikor ül pölö a széken, kicsit felhúzza a vállait, és a kulcsontja tisztán látszik , mert csak bőr van rajta. Ugyanez érvényes a csípőcsonttal. Mint pölö Neki. A 28.-képen szeintetek guszta ahogy a csípőcsontja látszik?

Na jó! Azért ez csúnya! Ezt a csajét a barátja helyében én hízlalnám egy kicsit! Karácsonyra tömegnövelő, több szalonnasütés meg egyebek! <_<

Link to comment
Megosztás:

de dee eltom képzelni milyen nehéz bekötni a cipőt... voltam eccer 89 is féléve meg 69, most meg 82... egy 75 el kiegyezek majd, de ha 69 leszek az se lesz gond :)

am én csak böktem egyet, ami bejött azon az oldalon.

legelső csajénak igencsak kis melle volta nem épp vékony testéhez, amit meg én mutattam kis pufririzsa <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.