Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez az E85 tankolás hogy műödik??

beállok kútra üres tankkal, betankolok 15 liter 95öst, kifizetem, és tankolok bele E85 öt megint 15 litert, és azt is kifizetem külön, vagy lehet azt egyszerre is ??

errefelé ilyen kút nincs, szóval ne nevessetek nagyon. <_<

Link to comment
Megosztás:

ez az E85 tankolás hogy műödik??

beállok kútra üres tankkal, betankolok 15 liter 95öst, kifizetem, és tankolok bele E85 öt megint 15 litert, és azt is kifizetem külön, vagy lehet azt egyszerre is ??

errefelé ilyen kút nincs, szóval ne nevessetek nagyon. <_<

Vagy ha nagyon szabad a kút akkor tankolsz az egyik fejnél, átállsz a másikhoz, ott is tankolsz és egyben kifizeted. Ha tolongás van akkor meg az megy amit te mondtál.

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha nagyon szabad a kút akkor tankolsz az egyik fejnél, átállsz a másikhoz, ott is tankolsz és egyben kifizeted. Ha tolongás van akkor meg az megy amit te mondtál.

oké köszi

ki szeretném próbálni, na meg ugye csak olcsóbb is.

és balcsi bekecs táv oda vissza kb 700km azért már hozna némi költségcsökkenést

és akkor fele fele aránba mehet nyugodtan nem?

Link to comment
Megosztás:

Az E85-höz nem kell valamilyen ketyere???

Vagy csak simán bele kell tankolni a meglévő benzinhez???

Simán mehet bele felesbe. Ha tisztán akarsz járni vele, akkor kell a ketyere. Ebként ma még lehetett rendelni, Udi intézésében. Azt nem tudom, hány óráig.

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha nagyon szabad a kút akkor tankolsz az egyik fejnél, átállsz a másikhoz, ott is tankolsz és egyben kifizeted. Ha tolongás van akkor meg az megy amit te mondtál.

Nálunk az E85-ös kútfej után van a benzines, úgyhogy megsaccolom mennyi benzin van a kocsiban, rátankolok 25-liter etanolt, a maradékot meg feltöltöm a következő kútról benzinnel. Csak nem tudom ehhez minek kellett saccolni..... <_< Na mindegy az etanolos kútról úgy tolom át kézzel a kocsit a benzineshez. Aztán kérem egybe a kettőt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor te is egy egészséges csávó lehetsz (Lustaság fél egészség) :) :lol: :lol:

Kb mint én, elhízott :lol: ^_^ -esetleg annyi különbséggel, hogy nem gyógyszereket vacsorázik :)

Én is megkaptam ma, a főnök meghívott kajolni, aztán mikor a lakatos kolléga meglátott egy kajával púposan megrakott tálcát a kezemben meg ahogy tömöm a búrám -hát beszólt: "na ezért vagy ilyen dagadt.." <_< :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.