Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Reggel akkora köd volt, alig láttam, én meg az OFF Ignissel mentem a megye egyik legforgalmasabb főútján. Szorongattam is a kormányt fehérredő kézzel. :P

Azt hiába szorítod. A vas papír :P úgyis csak pattog amerre akar :lol: 1x vezettem egyet, nagybátyámé, elvileg a legerősebb amit gyártottak dzsárilag. Menni ment (a gyorsulásával nem volt bajom) viszont sportosan kényelmetlen, de kényelmes sportolásra alkalmatlan az a "futómű" ami az alatt van... Kirázta a belem, de biztosan útrafeszülős érzete se volt <_<

Hé nézd má, megvolt az 5000.-hsz-em? Kicsit sokat pofázok? Tudom Johnny nem kell mondani a fele OFF. :) :) :lol:

Fele? :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Akkor volt halálfélelmed! :) Fő a biztonság! :) :lol:

Halálfélelem nem volt, viszont észrevettem egy érdekes dolgot, nem érezni benne a sebességet, simán belementem olyan kanyarba 100-al, amelyikbe az astrával csak 60-al kanyarodtam volna. Aztán az ember csak les amikor kimegy alóla az asztfalt. <_<

Link to comment
Megosztás:

erre én is kíváncsi lennék! :) Én is úgy tudom, hogy fapofájuk van! De nem sokáig lenne az! <_<

De... egy általános iskolás 8. osztály próbálta kikészíteni őket kb 5 percünk volt rá, és nem sikerült. Mondjuk amikor áttette a csúzlit a másik vállára mi sz.rtunk be :) :lol: Meg az a srác aki éppen a tonhalas szendvicsét szagoltatta vele... sztem kisimult az ekg-ja egy pillanatra

Link to comment
Megosztás:

Fele? <_< :) :)

Óvassá vissza. :lol: :lol:

off nem off hsz

meg a másik kedvencem, mikor beszólnak egyesek, hogy több képet cserélt avatarra min zoknit... közben meg jóval többet cserélgetnek egyesek, de mégse szólnak annak az illetőnek.

dehát ez az élet :lol:

Link to comment
Megosztás:

De... egy általános iskolás 8. osztály próbálta kikészíteni őket kb 5 percünk volt rá, és nem sikerült. Mondjuk amikor áttette a csúzlit a másik vállára mi sz.rtunk be <_< :lol: Meg az a srác aki éppen a tonhalas szendvicsét szagoltatta vele... sztem kisimult az ekg-ja egy pillanatra

Ha mást nem, akkor jól bokánrúgnám, arra csak megmozdulna az arca! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.