Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zotya! A múltkor azt próbálgattad, hogy hogyan lehet kuplung nélkül "hazajutni". Na, találtam egy jó módszert rá. Igaz, itt azt irták cimnek, hogy "Mit tegyünk, ha kifogy az üzemanyag", de ez hibás cim mert akkor nem működne igy sem...sebváltó illetve kuplung meghibásodása esetén viszont alkalmazható. :) <_< :) Íme!

Link to comment
Megosztás:

parkolás

orral álltam be, de ugye úgy több hely kell

és olyankor kell előre hátra menni

Mégis sokan orral állnak be, pedig úgy nehezebb, a farral parkoláskor viszont fennál ez a veszély. <_<

Zotya! A múltkor azt próbálgattad, hogy hogyan lehet kuplung nélkül "hazajutni". Na, találtam egy jó módszert rá. Igaz, itt azt irták cimnek, hogy "Mit tegyünk, ha kifogy az üzemanyag", de ez hibás cim mert akkor nem működne igy sem...sebváltó illetve kuplung meghibásodása esetén viszont alkalmazható. :lol: :) :lol: Íme!

Kösz, pár napja akadtam rá én is. A környéken lakók marha boldogak lehettek. :)

Link to comment
Megosztás:

Hol a fenében van ez? OK Győr és knyéke. Arra van bőven holtág, meg víz most...

Ez a Rába folyó Rábapatonánál. Pénteken még gond nélkül hazajöttünk, ma meg gondoltam odalépek, és ez a látvány fogadott 2 vízügyis jelenlétében. muszáj ott lenni valakinek, mert hiába egyértelmű, hogy nem lehet átmenni, minden évben van egy-két eszement aki megpróbálja több-kevesebb sikerrel. Apropó, ezt láttátok már? <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez a Rába folyó Rábapatonánál. Pénteken még gond nélkül hazajöttünk, ma meg gondoltam odalépek, és ez a látvány fogadott 2 vízügyis jelenlétében. muszáj ott lenni valakinek, mert hiába egyértelmű, hogy nem lehet átmenni, minden évben van egy-két eszement aki megpróbálja több-kevesebb sikerrel. Apropó, ezt láttátok már? <_<

Sárváron élek, és naponta kijárok a Régi hídhoz-(de egyszer a 84 es hídon is végiggurultam 50 nel)...na ma már nem fért bele-fáradt voltam.

http://www.hydroinfo.hu/Html/hidinfo/hidinfo_graf_duna.html

A hülye mikulásruhás miatt sok rendőr figyel, a gáton sétálókra...

sőt vannak falragaszok is, hogy veszélyes a gátakon, az ártéren tartózkodni....

ha van még képed linkelhetsz.

Áh látom a falu végén van ez a rámpa, a Marcal torkolat sincsen messze...

Link to comment
Megosztás:

Sárváron élek, és naponta kijárok a Régi hídhoz-(de egyszer a 84 es hídon is végiggurultam 50 nel)...na ma már nem fért bele-fáradt voltam.

http://www.hydroinfo.hu/Html/hidinfo/hidinfo_graf_duna.html

A hülye mikulásruhás miatt sok rendőr figyel, a gáton sétálókra...

sőt vannak falragaszok is, hogy veszélyes a gátakon, az ártéren tartózkodni....

ha van még képed linkelhetsz.

Pont most néztem a mikulás képeit, amint éppen úszott, de azt írták, lehet hogy kiment vhol, mert a ruháját megtalálták.

Én most büntiben vagyok, mert amikor hazajöttünk a tecsóból akkor indult a főnököm ki a rétre röptetni a modelrepülőjét, gyorsan bedobáltam a cuccokat az előszobába és utánnamentem. Aztán első körben felment a gép egy akácfára, és én nyomban felajánlottam, hogy lehozom a frissen mosott farmeromban, meg fehér pólóban. Végülis nem estem olyan nagyot, mert a csollány sokat tompított a becsapódáson. Aztán meg sikerült belefutnom az ingoványba a réten. Kicsit féltem hazamenni, de végülis csak megkérdezték, hogy hány éves is vagyok? :)

Töltenék még fel képet az árvízről , de carakodik a képfeltöltőoldal. <_<

Link to comment
Megosztás:

Pont most néztem a mikulás képeit, amint éppen úszott, de azt írták, lehet hogy kiment vhol, mert a ruháját megtalálták.

Én most büntiben vagyok, mert amikor hazajöttünk a tecsóból akkor indult a főnököm ki a rétre röptetni a modelrepülőjét, gyorsan bedobáltam a cuccokat az előszobába és utánnamentem. Aztán első körben felment a gép egy akácfára, és én nyomban felajánlottam, hogy lehozom a frissen mosott farmeromban, meg fehér pólóban. Végülis nem estem olyan nagyot, mert a csollány sokat tompított a becsapódáson. Aztán meg sikerült belefutnom az ingoványba a réten. Kicsit féltem hazamenni, de végülis csak megkérdezték, hogy hány éves is vagyok? :)

Töltenék még fel képet az árvízről , de carakodik a képfeltöltőoldal. <_<

www.tvn.hu

ahol SAnci Lalee meg már én is vagyok

kell meghívó te sárdagasztó??

Link to comment
Megosztás:

Pont most néztem a mikulás képeit, amint éppen úszott, de azt írták, lehet hogy kiment vhol, mert a ruháját megtalálták.

Én most büntiben vagyok, mert amikor hazajöttünk a tecsóból akkor indult a főnököm ki a rétre röptetni a modelrepülőjét, gyorsan bedobáltam a cuccokat az előszobába és utánnamentem. Aztán első körben felment a gép egy akácfára, és én nyomban felajánlottam, hogy lehozom* a frissen mosott farmeromban, meg fehér pólóban. Végülis nem estem olyan nagyot, mert a csollány** sokat tompított a becsapódáson. Aztán meg sikerült belefutnom az ingoványba a réten. Kicsit féltem hazamenni, de végülis csak megkérdezték, hogy hány éves is vagyok? :lol:

Töltenék még fel képet az árvízről , de carakodik a képfeltöltőoldal. :)

*..ennyire nyalni!? :lol: ^_^ :)

** Az csalán, nem? Vagy felétek igy mondják vagy valami más növényről van szó? ...habár felénk sokan csóványnak hivják. :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

És pontosan mi is ez? Vmi titkos klub? Hű de izgi! Vannak lányok is? :)

képfeltöltés videófeltöltés korlátlan méretben

ha kell meghívó írj rám msnen

nemrég volt egy link, ahol voltak olcsón cuccok astrához, ilyen netes alkatrész árusítás volt.

valaki nem tudja mi az a link, mert nem találom, és nem raktam be kedvencekbe <_<

Link to comment
Megosztás:

*..ennyire nyalni!? ** Az csalán, nem? Vagy felétek igy mondják vagy valami más növényről van szó? ...habár felénk sokan csóványnak hivják. :lol: <_<

Nem nyalok, szomszéd a csávó tök jó fej. :) Na jó csak egy kicsit. :)

képfeltöltés videófeltöltés korlátlan méretben

ha kell meghívó írj rám msnen

Ja, azt hittem máásról van szó, ez nem érdekel többnyire az is műkszik amit eddíg használtam.

Más.: ma kellett az egyik munkatársamnak a céges Boxer, és itthagyta helyette az 1.3-as 94-lovas Ignisét. Lecsaptam rá mint sas a verébre. Akkor nem tünt fel, hogy nincs tolongás a kulcsért. :lol: Hát... kábé úgy húz mint az enyém 3 hengerrel, de lehet a váltó hosszabb, és ennek 200 a vége. Benyomom a pedált 90-nél negyedikbe, és nem csinál semmit, majd lassan elkezd "gyorsulni" :P A futómű kemény, mintha nem is lenne benne rugó, egész úton pattogott, viszont kanyarban szinte tapad az útra. Állítolag soha nem csuszik meg. Persze mert egyből felborul. :P A váltója nagyon tetszett szinte magától bemegy a fokozatba, ezt szívesen elfogadnám az astrába. A belső tükörből semmit nem láttam a középre belógó harmadik féklámpától. Az ülés olyan kényelmetlen, hogy a végén már görcsölt a lábam. Csámpásan kell nyomni a gázt, mert a sarkam alatt már kezdődik a kardánalagút. Motorhang nincs, csak vmi sivítás. Az elektromos tükör kapcsolója egy az egyben a miénk, csak nincs rajta gomb a tükörfűtésnek, azt nem találtam meg. A világítás kapcsoló is koppintás, csak kicsit szögletesebb. A belső műanyagok jobban nyiszorognak mint nekem és ez egy 5 éves autó! ;) Amikor hazaértem szó nélkül áttolattam az astrával a szomszédba, a többiek meg szó nélkül átpakoltak a Suzyból. :lol: Kérdezte a csóka amikor hazaért, na milyen volt a kocsim? Nem akartuk megsérteni, mondtuk jó volt, de holnaptól az én 14éves Opelemmel megyünk. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.