Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nahát hogy mik vannak, ezek a mai fiatalok?! :) Nézzétek már?! bezzeg a mi időkben! Fél év után mertem megfogni az asszony kezét.

ki ez a mocsok?? télleg felháborító. :) :P

Amúgy meg honnan tudod hogy meg merem fogni a kezét? :lol: :lol: A képen nem látszik :P

ennyi intimitás legyen az életében

de am mit turkálsz mások képei közt?

nézegesd meg... de azé linkelni nem kellene.

Relax

Köszi, de ha ilyesmi zavarna, akkor nem tettem volna ki a képet ;) <_<

Meg turkálnia se kellett nagyon mert ez az alap képem. ^_^

De amúgy igazad van, Zotya szégyejjedeemagadatnagyon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ezzel a buldoggal ne találkoznék! :) Szerintetek idegen lenne, ha megtudná, hogy belinkeltem a nőjéről egy ide? :lol: :lol:

Én az asszonyra lennék ideges, ha olyan képet rakna közszemlére, ami alag takar vmit. Szóval ha megengedte neki, akkor ne nyavajogjon, hoyg mindenki a csajt nézegeti. Ez olyan, mint amikor a csóka sétál a csajjal, ki van fél melle-segge, forgolódok utánna , a csávó meg beszól, mi a fact leső!? ^_^

Megjöttem. :)

Elmentél? <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de ha ilyesmi zavarna, akkor nem tettem volna ki a képet :P <_<

Meg turkálnia se kellett nagyon mert ez az alap képem. :P

Legközelebb már sokkal "intimebb" képet teszel ki? :) :) :lol:

Ez olyan, mint amikor a csóka sétál a csajjal, ki van fél melle-segge, forgolódok utánna , a csávó meg beszól, mi a fact leső!? ;)

De azért jó nézni, ugye? :lol: :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

ja mert a tiédet biztos kinyalták :lol:

mivel jöttél haza? M6 vagy vmi spéci mercivel? :lol: :)

Merci busszal. Amúgy tényleg kinyalták...persze nem szó szerint kell érteni. :)

Sajna nem engedtek fényképezni meg ilyesmi, de azért megmutattak 1-2 olyan autót ami majd év vége felé jelenik csak meg, valamint olyan motorkonstrukciókat is amelyek csak 5-10 év múlva. <_<

Link to comment
Megosztás:

Merci busszal. Amúgy tényleg kinyalták...persze nem szó szerint kell érteni. :)

Sajna nem engedtek fényképezni meg ilyesmi, de azért megmutattak 1-2 olyan autót ami majd év vége felé jelenik csak meg, valamint olyan motorkonstrukciókat is amelyek csak 5-10 év múlva. <_<

az mivel fog üzemelni??

Link to comment
Megosztás:

Dolgoznak a benzines dízelen? <_<

Igen, gőzerővel. Maga a szabályzás az ami durva lesz hozzá. Nem lesz sem gyertya, sem fojtószelep, hanem szimplán szelepvezérléssel, valamint kipufogógáz visszavezetett mennyiségével oldják meg a dolgot.

Valamint a benzinesnél is a 200 baros üzemanyagrendszeren a továbblépés és a common-rail nagynyomású benzinrendszer kiépítésén.

Link to comment
Megosztás:

Az a puska :) ezek szerint az is megoldott lesz egy adott motornál, hogy teljesen mindegy mit tankolsz csupán egy kapcsolóval átállítod (bocs, szólsz neki vagy saját maga nézi miféle zőccsíglé van a tankban), hogy most benya vagy dízel (mint a benya-LPG) és pótcsoki, mész amivel meg ahogy neked tetszik? <_<

Mert ha ez így fog kinézni erősen érdekel a cumó.. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Jobb tükör leállít, néz, beáll szépen a járda mellé 2 cm-re! <_<

ezt kéne de nem szokott túlzottan sikerülni

ma is vagy 2szer ficánkolni kellett, bedugtam az orrát, de a segge nem fért be, aztán be a seggét akkor meg ugye az orra maradt kint :) és úgy másodszorra sikerált elfogadhatóan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.