Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Olyan régen volt Hűha!!! :) :lol:

Kevesebb hidrogén-peroxid a hajra, több napfény a testre, és szódával már is elmegy :lol:

Mondjuk volt olyan, hogy a wareszt bagózás közben tankoltam meg ^_^ nézett is a benyakutas csaj egy igen érdekes arccal.. :)

De volt olyan is, hogy muterom babettájával szenvedtem valamit és a pofámból bele esett a tankba a bagó mégsem robbant be.. <_<

Jó hülye vagy :lol: Nálam Darwin-díj :P

Link to comment
Megosztás:

Jó hülye vagy :)

Előferdül, hadd izguljon a nép egy kicsit... :) :lol:

De akkor mégiscsak mögötte voltál... <_< :lol:

Az én autómban és a fékjeiben megbízok de máséban már nem nagyon, főleg nem egy szusiéban... ^_^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

[off] Egy 3000 km-es 1.3 sporttal kezdtem -az sem volt egy tuti, vagy 2 éve a volt munkatársam fél éves ignisét [on] kölcsön kaptam míg elszaladtam az új fékbetétekért meg dobokért + tárcsákért és mit ne mondjak "halál közeli élmény" volt.. <_< :)

Becsülöm sokak bátorságát... :)

Link to comment
Megosztás:

[off] Egy 3000 km-es 1.3 sporttal kezdtem -az sem volt egy tuti, vagy 2 éve a volt munkatársam fél éves ignisét [on] kölcsön kaptam míg elszaladtam az új fékbetétekért meg dobokért + tárcsákért és mit ne mondjak "halál közeli élmény" volt.. <_< :)

Becsülöm sokak bátorságát... :lol:

Ültem már én is <off> Ignisben </off> és mit ne mondjak. Iszonyat hangos a futóműve és 3000 rpmnél megy 110-t. :) Zsír új volt akkor még. :lol:

Link to comment
Megosztás:

[off] Egy 3000 km-es 1.3 sporttal kezdtem -az sem volt egy tuti, vagy 2 éve a volt munkatársam fél éves ignisét [on] kölcsön kaptam míg elszaladtam az új fékbetétekért meg dobokért + tárcsákért és mit ne mondjak "halál közeli élmény" volt.. <_< :)

Becsülöm sokak bátorságát... :lol:

Hát persze. Elvégre ez itt egy OPEL-fórum :)

Link to comment
Megosztás:

opelinfos szerint x16szer F13CR... Cserés volt a váltód? <_<

SP, te kis komédíjas,

WR-nek 3,55 a vége, nem? :)

ne kötekeggyéé

opelinfos szerint lehet f13cr 3.74, f13cr 3.94, f13wr 3.94, f13wr 4.18

epc az enyémre hátsóhíd áttételt(????) írt, vagy valami hasonló badarságot, és utána volt a 3.74, na de majd vmikor megnézem milyen is van benne :)

sőt f17cr 3.74 is lehetne benne

Link to comment
Megosztás:

Astra F X16XEL F17CR MJ, NZ 3,55

16NZR, C16NZ, X16SZ, X16SZR F17CR MH 3,74

14SE, C14SE, X14XE F17CR MG 3,94

X17DTL F17WR TT, FN 3,94

TIS-ben azért még érdemes lenne utánanézni, mert akár lehet "sajtóhiba" is :)

Sokat jártam már bontókba váltókért, sosem találkoztam F17-el ezekben az autókban a sok-sok év alatt <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.