Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az, kávéfőző, jó forrót csinál.. :lol: :) :)

Lehet poénkodni de elé ültetnélek mindőtöket azt nézzük ki hogyan tudja. <_< Sok saller lenne kiosztva, tartok tőle... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az, kávéfőző, jó forrót csinál.. :P :) :)

Lehet poénkodni de elé ültetnélek mindőtöket azt nézzük ki hogyan tudja. <_< Sok saller lenne kiosztva, tartok tőle... :lol:

Sok saller, kevés aszfalt! ^_^ :lol: Én nem kritizálom a munkádat, csak nem gondoltam volna, hogy egy gép vezérli a gyártást! Valjuk be, a képek egy régi játékra emlékeztetnek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az, kávéfőző, jó forrót csinál.. :P :)

Lehet poénkodni de elé ültetnélek mindőtöket azt nézzük ki hogyan tudja. <_< Sok saller lenne kiosztva, tartok tőle... :lol:

Meglepődnél ha bekevernék egy jó kávét egy üdítős palackba vele :) ;) :P "Jaaaah?? ezilyetistud?? :lol: " ^_^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sok saller, kevés aszfalt! Én nem kritizálom a munkádat, csak nem gondoltam volna, hogy egy gép vezérli a gyártást! Valjuk be, a képek egy régi játékra emlékeztetnek! <_<

Nehogy azt hidd magamra vettem de a másodpilótám minden egyes komolyabbnak mondott elb#szott mozdulatánál kapott egyet a tarkójára :P és biza az vezérel egy ekkora kis monstrumot. Amúgy ez még gyenge mint a harmat, ami az M7 mellett volt Sz.fehérvárnál, na az már komoly -azt szivesen meglőttem volna de az Apafai vagy a Hejőpapinál a pálya melletti se lenne utolsó... :lol: :) :)

Meglepődnél ha bekevernék egy jó kávét egy üdítős palackba vele

Meglepődhetsz mert tud kávét is főzni! Volt olyan, hogy a kész kávét egy rozsdamentes "üvegbe" raktuk, berepítettem a dobba aztán szépen a rostán kijött a kész forró kávé ^_^ már csak meg kellett inni... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nehogy azt hidd magamra vettem de a másodpilótám minden egyes komolyabbnak mondott elb#szott mozdulatánál kapott egyet a tarkójára ;) és biza az vezérel egy ekkora kis monstrumot. Amúgy ez még gyenge mint a harmat, ami az M7 mellett volt Sz.fehérvárnál, na az már komoly -azt szivesen meglőttem volna de az Apafai vagy a Hejőpapinál a pálya melletti se lenne utolsó... :P :lol:

Akkor az nem gyenge masina! :lol:

beleöntve vagy habbal a tetején? :lol: :P <_< Palackot hozol vagy tőlünk kérsz? ^_^

Jó lesz beleöntve! :) Palackot viszek! :)

Link to comment
Megosztás:

Szegény embör... azóta is cikkcakkban közlekedeik....

Cikkcakkban megy az anélkül is, lövi magát, "cukros mint a Béla".. ^_^

Jól járnál vele, mert főzni azt tud! :P Viszont a nászéjszakán! ;) Ott már rosszul, mert lehet, hogy egy kicsit túl meleg lenne a pite! :) :lol:

Az tuti :P azzal a kis 7.5 megawattos égőfejjel azért lehet pirítani ezt-azt -a biztonsági termosztát 160 fokos levegőnél tiltja le, el lehet képzelni milyen forró a "vasanyag" <_< tavaly még volt az is gondolatomban, hogy a nagy semmittevős időszakban meg kéne vele próbálni takarmányt szárítani csak attól tartottam, hogy "pirított tökmag" lesz mindenből.. :) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az tuti :lol: azzal a kis 7.5 megawattos égőfejjel azért lehet pirítani ezt-azt -a biztonsági termosztát 160 fokos levegőnél tiltja le, el lehet képzelni milyen forró a "vasanyag" <_< tavaly még volt az is gondolatomban, hogy a nagy semmittevős időszakban meg kéne vele próbálni takarmányt szárítani csak attól tartottam, hogy "pirított tökmag" lesz mindenből.. :) :) :lol:

vagy pattogatott kukorica! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja :) :)

Na lassan össze kéne szedni a pecáimat, átcumózni busára meg süllőre (vagy inkább sellőre? <_< ) mert a potyka nem akar menni. Én meg annál inkább, egy 4-esen kívül még nem akadt semmi horogra úgyhogy ideje lesz egy új "bevetésnek", amúgy is mintha kezdene javulni az idő... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja :) :)

Na lassan össze kéne szedni a pecáimat, átcumózni busára meg süllőre (vagy inkább sellőre? <_< ) mert a potyka nem akar menni. Én meg annál inkább, egy 4-esen kívül még nem akadt semmi horogra úgyhogy ideje lesz egy új "bevetésnek", amúgy is mintha kezdene javulni az idő... :lol:

Én is mennék ki reggel,ha javulna az idő.

Link to comment
Megosztás:

Most én vagyok a sofőr. Becarás, hogy 1 éves jogsival én vezetem a a céges kocsit, alig 2 hónap munkaviszony után. Csak mert a fele csapat iszik mint a kefekötő, a másik felének már elvették a jogsiját, kettőnek nem is volt. Én vagyok a legmegbízhatóbb ember ivás szempontjából. Van egy ilyen, meg kettő emilyen.

Még féléves sem volt a kocsira szóló jogsim, amikor 4 emberrel és 3 motorral megpakolva én vittem a ZMMK (motoros klub) Latvijáját a cseh-keletnémet határra Európa bajnokságra.

Volt hegy-völgy szerpentin, eső. Rendben megjártuk az 1600 km-t, és amikor hazajöttünk, vitték a kocsit a szervizbe, vizsgára.

A négy fék közül csak egy fogott.....

Jaaa, akkor már 15 éve motoroztam. <_<

Link to comment
Megosztás:

Még féléves sem volt a kocsira szóló jogsim, amikor 4 emberrel és 3 motorral megpakolva én vittem a ZMMK (motoros klub) Latvijáját a cseh-keletnémet határra Európa bajnokságra.

Volt hegy-völgy szerpentin, eső. Rendben megjártuk az 1600 km-t, és amikor hazajöttünk, vitték a kocsit a szervizbe, vizsgára.

A négy fék közül csak egy fogott.....

Jaaa, akkor már 15 éve motoroztam. :)

és nem tünt fel, hogy csak egy fék fog?

akkora tehernél.

jáááam ma délután csináltam olyan ládát

168 magas, 70 széles és 70 mély

8 rekeszes, és van benne 4 55ös meg 4 50es ...gumi :) <_<

csináltam a gumiknak egy szekrényt, ahol egyesével van elpakolva.

Link to comment
Megosztás:

Na nekem aztán totál mindegy, hogy itthon vagyok vagy a melóhelyen, ígyis-úgyis a gép előtt "tespedek" ^_^

http://s1.images.www.tvn.hu/2008/11/19/10/...fd7285bb16d.jpg

Monitorból meg van bőven :lol: csak ha kint vagyok azért fizetnek is. Na jó, hogy ha nem is "dolgozok" egy kalapácskoppintást sem akkor is leugrik egy havi 100as szal ritka jó melóhely -más tészta, hogy ki is tudják-e fizetni, elég sokat szokott késni a fizu, ált hetekben mérhető... <_<

Hát nálunk sem kapkodják el a pénzosztást. A mult hónap kivételes volt, mert kaptam 10.-én egybe egy 100-ast. Már meg is ijedtem, hogy beteg a főnök. :lol: :)

marad a pasziánsz :) :P

Meg a Super Márió?

akkor még a pasziánsz is beszaggat rajta? :lol:

Lejjebb kell venni a felbontást. :P

Link to comment
Megosztás:

Én is mennék ki reggel,ha javulna az idő.

Na nekem kár volt, elkezdtünk egy haverral tehéncsordát hajtani (ugye mégse kéne nyakig a sz#rban rallizni a tóparton) és mire visszaértem látom spanon a csipesz, odasúrolok egyet, üres... <_< azután még mozdításom sem volt, na az se mostanában lesz, hogy oda megyek, majd ha telepítenek... :)

Link to comment
Megosztás:

érdekes ez a sok amcsi autós építős műsor...

festés után flexelika sárvédőt, mocitetőt, mert nem fér be a kerék, meg nem fér bele a motor...

na meg a comet felíratnak fúrnak lyukat...

errefelé szerintem kicsit másképp megy nem?

<_<

ezt már én is megfigyeltem! a múltkor néztem egy autóépítő műsort és fullra összerakták az autót, utoljára hagyták a mocitető felrakást és kiderült, nem lehet lezárni, mert nagyon kilód a pompresszor! Nekiestek flexel és már kész is volt. :)

Link to comment
Megosztás:

ezt már én is megfigyeltem! a múltkor néztem egy autóépítő műsort és fullra összerakták az autót, utoljára hagyták a mocitető felrakást és kiderült, nem lehet lezárni, mert nagyon kilód a pompresszor! Nekiestek flexel és már kész is volt. <_<

én is ilyet láttam, csak ott a légszűrőház volt magas.

most meg olyan hányás színt festettek a kocsinak... .

ilyen almazöldfagyiszínű, meg fehér.

bocsi. megpróbáltam egy hsz-be szerkeszteni, de nem tudom az így üressé válót hogyan lehet törölni

erre vagy az a megoldás, hogy az idéz gombot használod, 3 idézetet lehet egyszerre használni, és utána a hozzászól gombra kattintasz a lap alján, vayg az amit én csinálok, az pedig az, hogy a válasz gombra kattintok, meg is írom a válaszom, de ezután jobb gomb másolással kijelölöm az egészet, és ezutána böngészőben vissza nyíllal visszamegyek egyet, és a legutolsó hszemelt gyorsjavítással megtoldom pl ezzel is :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.