Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát mire én hazaérek a melóból a posta már zárva. Kivéve ma, mert esőnap volt. Már délben hazajöttünk. :lol: Nem minket féltenek, hanem a gépeket. :) Most én vagyok a sofőr. Becarás, hogy 1 éves jogsival én vezetem a a céges kocsit, alig 2 hónap munkaviszony után. Csak mert a fele csapat iszik mint a kefekötő, a másik felének már elvették a jogsiját, kettőnek nem is volt. Én vagyok a legmegbízhatóbb ember ivás szempontjából. Van egy ilyen, meg kettő emilyen.

Énmeg ilyet vezetek. Csak platós kivitel és a tükör is nagyobb, amivel látom a hangyákat és az űrhajókat is. :) ASR/ABS/ESP/Klíma. <_<

Link to comment
Megosztás:

voltamma csekket befizetni, és azt hittem vmi ujfajta kosárbadugós pénzt adtak vissza, de nem, az uj 200ast

ez csak nekem ennyire ujdonság, cagy még tényleg nem tul gyakori?

Mivel beugrós vagyok a postán, így már a múltkor mikor reggel hozaták a lólét, megrohamoztuk az új 200-ast. Nem sok maradt! Még kevesebbet adtunk ki! <_<

Link to comment
Megosztás:

Énmeg ilyet vezetek. Csak platós kivitel és a tükör is nagyobb, amivel látom a hangyákat és az űrhajókat is. :) ASR/ABS/ESP/Klíma. <_<

A nagy tükrök nekem is tetszenek, utánna mindig forgolódok az astrában. :lol:

Mivel beugrós vagyok a postán, így már a múltkor mikor reggel hozaták a lólét, megrohamoztuk az új 200-ast. Nem sok maradt! Még kevesebbet adtunk ki! :)

Ja hát aki közel ül a tűzhöz.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg ilyet vezetek

Ez egy olyan jóóóó :) hajós mozgású szerkezet, kész élvezet volt vezetni :) a gumiszervízig meg vissza vittem el vele az egyik Mancinak az új papucsát és határozottan tetszett a lassú ringatózása. Ha az astrának ilyen lenne... <_<

Jajj de jó korán kelni ha szakad az eső, van is rá mondás "aki korán kel hamar elfárad" -már nyúlik a képem...

Link to comment
Megosztás:

Ez egy olyan jóóóó :lol: hajós mozgású szerkezet, kész élvezet volt vezetni :) a gumiszervízig meg vissza vittem el vele az egyik Mancinak az új papucsát és határozottan tetszett a lassú ringatózása. Ha az astrának ilyen lenne... <_<

Jajj de jó korán kelni ha szakad az eső, van is rá mondás "aki korán kel hamar elfárad" -már nyúlik a képem...

Én még itthon ülök, azt mondta a főnök ha jó esik, ne induljak el. Hát nekem nagyon jólesik a gép előtt tespedni. :lol: Mintha már csak szemerkélne... ebből lebacás lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Én még itthon ülök, azt mondta a főnök ha jó esik, ne induljak el. Hát nekem nagyon jólesik a gép előtt tespedni. :lol: Mintha már csak szemerkélne... ebből lebacás lesz. <_<

Na nekem aztán totál mindegy, hogy itthon vagyok vagy a melóhelyen, ígyis-úgyis a gép előtt "tespedek" :lol:

www.tvn.hu_b03a44fffb025a6e0d91cfd7285bb16d.jpg

Monitorból meg van bőven :) csak ha kint vagyok azért fizetnek is. Na jó, hogy ha nem is "dolgozok" egy kalapácskoppintást sem akkor is leugrik egy havi 100as szal ritka jó melóhely -más tészta, hogy ki is tudják-e fizetni, elég sokat szokott késni a fizu, ált hetekben mérhető... :)

Link to comment
Megosztás:

Flight Simulator rulez! :lol:

Nem éppen, de szokott az égőfej "elszállni" ha jó vizes a kűű... :lol:

www.tvn.hu_6663d9c300d246263ae73fce7e6fd2a8.jpg

www.tvn.hu_3b231302581fb06b55b723c84f8a37be.jpg

Amúgy gyengusz a gép még egy gagyi autóverseny szimulátorhoz is, próbáltam... :) <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Nem éppen, de szokott az égőfej "elszállni" ha jó vizes a kűű... :lol:

http://s8.images.www.tvn.hu/2009/06/23/11/08/www.tvn.hu_6663d9c300d246263ae73fce7e6fd2a8.jpg

http://s8.images.www.tvn.hu/2009/06/23/11/09/www.tvn.hu_3b231302581fb06b55b723c84f8a37be.jpg

Amúgy gyengusz a gép még egy gagyi autóverseny szimulátorhoz is, próbáltam... :) <_< :)

marad a pasziánsz :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

marad a pasziánsz <_< :lol:

Nem úgy van az de amúgy se játszogatok már régóta. Ha figyelmes lennél nem a semmiért van ott a notim esetenként. Na mindegy. Egyébként olyan komoly gép, hogy win98se, p3 1Ghz, 128 mb, s3 video, hang nuku de a hűtés az betyár, egy lakásból is hűtőkamrát lehetne vele csinálni... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nem éppen, de szokott az égőfej "elszállni" ha jó vizes a kűű... :P

http://s8.images.www.tvn.hu/2009/06/23/11/...fce7e6fd2a8.jpg

http://s8.images.www.tvn.hu/2009/06/23/11/...3c84f8a37be.jpg

Amúgy gyengusz a gép még egy gagyi autóverseny szimulátorhoz is, próbáltam... :) <_< :)

Ez valami aszfaltgyártó szimulátor? :lol: :lol: Ez a game kell nekem is! :lol: ^_^ Már van mezőgazdasági szimulátorom, ez se maradjon ki! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy van az de amúgy se játszogatok már régóta. Ha figyelmes lennél nem a semmiért van ott a notim esetenként. Na mindegy. Egyébként olyan komoly gép, hogy win98se, p3 1Ghz, 128 mb, s3 video, hang nuku de a hűtés az betyár, egy lakásból is hűtőkamrát lehetne vele csinálni... :) :)

Vigyázz le ne fagyassza magát :lol: :lol: :lol: Láttam én a notit, de "honnantudjaémaztkijéazésmitkeresott" alapon nem kérdeztem rá? <_< ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy van az de amúgy se játszogatok már régóta. Ha figyelmes lennél nem a semmiért van ott a notim esetenként. Na mindegy. Egyébként olyan komoly gép, hogy win98se, p3 1Ghz, 128 mb, s3 video, hang nuku de a hűtés az betyár, egy lakásból is hűtőkamrát lehetne vele csinálni... <_< :)

akkor még a pasziánsz is beszaggat rajta? :)

Link to comment
Megosztás:

Ez valami aszfaltgyártó szimulátor? :) :lol: Ez a game kell nekem is! :lol: :lol:

Nem éppen, ez élesben is csinálja :P

De spec nekem baromi jól jött volna anno, lett volna min begyakorolni...

Vigyázz le ne fagyassza magát

Szokása, üzem közben menüben kell mindíg lenni mert képes lefagyni és akkor szívás, semmit se lehet kézileg vezérelni, menüből meg elég leagyalni alaposan az "ESC"-et ^_^ -egyszer a vészstoppal le is ütöttem az egészet kénytelenségből... <_<

Ezeket a képeket csak így, simán kirakod? :)

Hadd lásson a nép ilyesmit, a "tartalék pilótám" sem boldogul vele könnyen, nemhogy olyan akinek az életben sose volt egy ilyen szerkezettel dolga... :P

Amúgy is "lejárt recept" amit gyártottam akkoriban...

Link to comment
Megosztás:

miért? Ebből még nem fog tudni senki aszfaltot gyártani! <_< :lol:

Ha bekameráznál egy bármilyen terméket gyártó iparvállalatot, akkor sem tudnád megtermelni azt a bármit, mégsem lehet még fényképezni sem ilyen helyeken :) Max. a dohányzóban :)

Mellesleg nálunk nagyon háklisak az ilyenre... Bár gondolom, ez másnál sincs máshogy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szokása, üzem közben menüben kell mindíg lenni mert képes lefagyni és akkor szívás, semmit se lehet kézileg vezérelni, menüből meg elég leagyalni alaposan az "ESC"-et :lol: -egyszer a vészstoppal le is ütöttem az egészet kénytelenségből... <_<

ez azért lehet, mert még a régi fajta processzor van benne és az még földúton jár! :) Néha belemegy agy nagyobb gödörbe és olyankor fagy le! :) Szólj a kolegáknak, hogy aszfaltozzák le neki az utat és utána simán fog menni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha bekameráznál egy bármilyen terméket gyártó iparvállalatot, akkor sem tudnád megtermelni azt a bármit, mégsem lehet még fényképezni sem ilyen helyeken :lol: Max. a dohányzóban <_<

Mellesleg nálunk nagyon háklisak az ilyenre... Bár gondolom, ez másnál sincs máshogy :lol:

Na itt van dohányzás :lol: ajtónyitáskor csak úgy dől kifele :) :)

Itt maga a progi az érdekesebb, alapból kellene azt tudni hogyan/milyen nyelven is fut, mi vezérel mit, stb... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.