Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

voltamma csekket befizetni, és azt hittem vmi ujfajta kosárbadugós pénzt adtak vissza, de nem, az uj 200ast

ez csak nekem ennyire ujdonság, cagy még tényleg nem tul gyakori?

Felénk már lehet csak nálam vannak papírból :lol: csak mert a reggelire félre teszegettem az aprót, hogy nehogy ne tudjanak visszaadni... :) :lol:

Amúgy szép nagyra sikerált csinálniuk, a még régebbi 200-as viszont sokkal jobban tetszett, asszem még valahova el is rejtettem pár darabot belőle... <_< :)

Link to comment
Megosztás:

boltban nem biztos, hogy adnak, a postán viszont most már csak olyat adnak

Hát mire én hazaérek a melóból a posta már zárva. Kivéve ma, mert esőnap volt. Már délben hazajöttünk. :) Nem minket féltenek, hanem a gépeket. <_< Most én vagyok a sofőr. Becarás, hogy 1 éves jogsival én vezetem a a céges kocsit, alig 2 hónap munkaviszony után. Csak mert a fele csapat iszik mint a kefekötő, a másik felének már elvették a jogsiját, kettőnek nem is volt. Én vagyok a legmegbízhatóbb ember ivás szempontjából. Van egy ilyen, meg kettő emilyen.

Link to comment
Megosztás:

Hát mire én hazaérek a melóból a posta már zárva. Kivéve ma, mert esőnap volt. Már délben hazajöttünk. :) Nem minket féltenek, hanem a gépeket. <_< Most én vagyok a sofőr. Becarás, hogy 1 éves jogsival én vezetem a a céges kocsit, alig 2 hónap munkaviszony után. Csak mert a fele csapat iszik mint a kefekötő, a másik felének már elvették a jogsiját, kettőnek nem is volt. Én vagyok a legmegbízhatóbb ember ivás szempontjából. Van egy ilyen, meg kettő emilyen.

jók ezek a kocsik

párszor sikerült ilyet, és ehhez hasonlót vezetnem

szerettem velük menni

Link to comment
Megosztás:

nem azé, hanem jó nagy, lehet látni mindent belőle <_<

Igen tök jó fentről nézni az utat. Csak utánna mindíg félek egy kicsit a saját kocsiban. Ha jobb idő lesz elkérem a cégtől, és lemegyünk anyuékkal a balcsira egyet fürödni. Csak kanyarban mindíg tolja az orrát, ha odalépek körforgóban csak úgy sírnak a gumik! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.