Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem vettem le a csatit műkődés közben , még nem próbáltam, melyik is az, az egyvezetékes?

Az a baj conquistador, hogy én is át akartam tenni a régi órát, de nem passzol a műszeregység házába, az említett kis különbségek miatt. Kicsit más formályú a hátulja, meg a fényvezetők se egyformák. Ezért vagy átreszeled, vagy átpörgeted az óraállást. Ez szerencse kérdése, hogy pont azonos márkát kapsz, hacsak nem olyat keresel, mert tudtad a különbséget.

Most már így értem. Akkor szinplán csak mákom volt, bár én a számot néztem meg a vízhőfokot csak.

Link to comment
Megosztás:

aham

tehát ha én bemek autósboltba, és megmondom neki, hogy ilyen számú alkatrász kell nekem opleba,akkor fog tudni adni

és ez magára a gombára is rá van írva nem??

Én bementem, igaz, csak egy helyre,elmondtam mi a gondom, és azt mondta a csávó, csak egy fajta hőgomba van. Legközelebb ha járok a városban, megkérdezem majd máshol is.

Link to comment
Megosztás:

Kettő van:

- 13 42 561

- 13 42 569

Akinek 110 fokos a műszere, és keveset mutat, az megpróbálhatná beszerezni az 569-es végűt, akkor legalább tudnánk, melyik a jó hozzá. Ez ugyan csak tipp, de sztem a 110 fokos hőmérőjű műszeregységek gyárilag a klímás autókhoz valók, és ezekhez írja az EPC az 569-es végű gombát.

Őőő... Nekem klímás, de 100 fokig van skálázva.

VDO műszer mindegyik és W1102-s, nem utólagosan beletett. <_<

Link to comment
Megosztás:

A vizhőfokon és a W számon kivül a fordulatszámmérőből is van több kiosztású ...ugye a dizel és a benzines, de ha jól rémlik a benyásokban is voltak/vannak különbözőek.. <_< ..vagy megint tévedek? :)

Igen. A GSi-kben 8000-ig van skálázva a fordulatszám, normál esetben 7000-ig, dízelbe 6000-ig.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a régi óra volt Delco az új meg a VDO. Más különbséget nem látok kivólről, csak hogy a felirat a 20-as szám alatt máshol kezdődik.

http://kepfeltoltes.hu/090621/P6020009_www...ltoltes.hu_.jpg

A hőmérő próblémára azt mondták, hogy mérjem ki a jaladőt a régi óra szerinti pölö 80-foknál, és ez szerint mutató-áthelyezéssel kalibrálja át az újat. De én hagyom így, az a lényeg, hogy mászkál, van nyitás, és nem forr a víz.

..há'és neked miért W1111 amikor ugyanolyan motorod van mint nekem? Nekem W1102 <_<

Link to comment
Megosztás:

hellohello srácok nemtudná valaki megmondani mitől lehet hogy c20xe motoru vasamrol mikor lekötöm az akut és visszateszem folyton megáll nyomok egy gázt fuldoklik nem pörög fel megyek vele egy db ig akkor meg jólessz egy pl egy hetet utána is jó de ha áram nélkül marad 5 percre is vége köszi a választ üdv Gábor.

Link to comment
Megosztás:

ezen én is csodálkoztam, hogy neked miért 1111 es

de amiből kaptad, az is 1,4es volt, csak Se

váltóm meg nekem is F13

lehet az áttétel miat, meg hogy hosszú vagy rövid fokozatos?

Vagy mert az enyém 94-es a tied meg fiatalka. <_<

Olyan birkákkal nem találkozunk szivesen,aki minden topikba beírja a nyűgjét és azonnali ingyenes segítséget vár! :)

Ez a birka olyan gyüjtőfogalom? Én azért kaptam, mert a ledesek után akartam menni. :)

Link to comment
Megosztás:

A váltód milyen, 13-as?

Gőzöm sincs. <_< Majd megnézitek nekem - legalább le lesz vakarva a mocsok róla :) - mert nem találtam a már oly sokszor belinkelt kép alapján. Valószinűleg el lesz bújva mint ahogy Novyynak is, de azért meg le nem szedem a kereket...egy sárga matricát látni rajta amire az van irva hogy "HR"..oszt ennyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy mert az enyém 94-es a tied meg fiatalka. <_<

Ez a birka olyan gyüjtőfogalom? Én azért kaptam, mert a ledesek után akartam menni. :)

attól, hogy fiatal még az áttétele nem változna, ha ugyan olyan váltó lenne alatta....

eza birka olyan univerzális inkább nála :)

Link to comment
Megosztás:

Gőzöm sincs. <_< Majd megnézitek nekem - legalább le lesz vakarva a mocsok róla :) - mert nem találtam a már oly sokszor belinkelt kép alapján. Valószinűleg el lesz bújva mint ahogy Novyynak is, de azért meg le nem szedem a kereket...egy sárga matricát látni rajta amire az van irva hogy "HR"..oszt ennyi. :)

akkor nem figyeltél jól :lol: nekem szépen megvan minden szám rajta :lol:

és a kereket se kell leszedni

Link to comment
Megosztás:

Gőzöm sincs. <_< Majd megnézitek nekem - legalább le lesz vakarva a mocsok róla :) - mert nem találtam a már oly sokszor belinkelt kép alapján. Valószinűleg el lesz bújva mint ahogy Novyynak is, de azért meg le nem szedem a kereket...egy sárga matricát látni rajta amire az van irva hogy "HR"..oszt ennyi. :)

Nem oldalt van hanem ott ahol a váltórudazat bemegy a váltóba. De igaza lehet Novyynak, inkább a váltóáttétel más.

Én így hívom azokat,akik nem gondolkodnak mielőtt cselekszenek... :lol:

Értem, akkor ez nem is nekem szól. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valaki barmolt már szét az 5. ajtón lévő spoylert? <_<

Ledes pótféklámpát szeretnék belefaragni csak nemtom,hogy a vízköpőtöl elférne-e. :)

Zocsa te mennyiért vetted a tiédet? :)

Szerintem belemenne, mert a fúvóka eléggé a tövénél van. A lényeg, hogy a luk, amit majd kivágsz szép passzentos legyen. Ha nem vagyok indiszkrét akkor meg szabad tudakolni mennyibe van egy ilyen beszerelhetős változat?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.