Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Renzso!

Na minjá küldök irománytot! :)

Remélem nem csak örömszerzési célzattal kéred! :)

A krokodilemelő minőségét jól meg lehet határozni azzal, ha az 5.

garnitúra kerékcserénél is ugyanolyan jól emel, mint újan. :o

A fényképes önéletrajzodra nem a kocsid képét kell felrakni :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém kék! :o

Csak a dobozán piros a kép... :wink:

Nekem piros volt a dobozon is és a dobozban is :wink:

Egyébként tök mind1 nekem, hogy milyne a színe emeljen oszt kész!

Ha meg 2 év múlva tönkremegy veszek újat (3 rongy 2 évente elemőre nem sok) :wink:

Egyébként volt egy szögem a téliben :P Amikor kihúztam, csak nem akart vége lenni :) aztán amikor megszületett jött is a pssssssszzziiiiiiiiii ;) Gyorsan fel is raktam a padlásra, hogy ne is lássam. Majd azért valamikor megcsináltatom, ha lesz valahol foltozásakció :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként volt egy szögem a téliben :) Amikor kihúztam, csak nem akart vége lenni :) aztán amikor megszületett jött is a pssssssszzziiiiiiiiii :o Gyorsan fel is raktam a padlásra, hogy ne is lássam. Majd azért valamikor megcsináltatom, ha lesz valahol foltozásakció :)

Mon-Ga kft (Gyula) ezerér ragasztotta meg nekem multhéten

Link to comment
Megosztás:

pontos cím??? 1000+ centír??? Mert ugye ha leveszi akkor utána még az is illendő lenne. :?:

Tatai u. 70. XIII-XIV. ker (átlóg) Gyula-30.906.5848

nekem nem vette le a gumit, hanem egy gumicsikkal ragasztotta meg, beletömködte a szakadásba miután jol beragasztózta

tegnap tettem fel a kereket és eddig ugyláttam nem volt vele gond :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tatai u. 70. XIII-XIV. ker (átlóg) Gyula-30.906.5848

nekem nem vette le a gumit, hanem egy gumicsikkal ragasztotta meg, beletömködte a szakadásba miután jol beragasztózta

tegnap tettem fel a kereket és eddig ugyláttam nem volt vele gond :wink:

De ez nem egy szakadás, ezt nem látni szabad szemmel! Meg lett foltozva mint 80-as években a camping bringa :roll: :?:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.