Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor tárgytalan az ajánlatom. :)

De van egy másik: ha asszony még hazavár, akkor a tali után

hazadoblak! :)

persze hazavár, legalábbis asszem... :roll:

de én nem maradok sokáig sajna, mert 2 napja olyan kib....tt szarul vagyok (láz meg folyik az orrom) :evil:

igazából csak azért megyek, mert én voltam a felbújtó és nem akarok bunkónak tűnni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Bocs Kess!!!Félre klikkeltem!!! SRY!

Fehérgsi nek akartam szolni....fehér szoknya iránt érdeklödtem ujfent....mármint hogy tud e csinálni ugyanoat amiet vettem csak vékonyabb bőrből?! mert akkor szeretnék egy oat....csak vlhogy elkerülte a figyelmét....meg nem láttam itten mostanában :)

Nah ennyi...sry még1x Kess....

Fehérgsi te meg pls nyilatkozz ! :)

Hali

Link to comment
Megosztás:

Lacee baszki mekkora komoly,h talizom az általad utált "szépséggel" :mrgreen: és kiszállok nézem de ismerős ez a double auspuff kombináció... leesett go tovább meglátom húgod és összeállt a kép :wink: jó punci és full nagyarc :) de a bnője áááááááááá....

Link to comment
Megosztás:

:D Tsá Aztec :P

Jaham mondom komoly az a "csaj" én csak ugy hivom h disznó ;) összes haverom utálja :D Jah und télleg kicsi a világ :) ma láttam növérem chatel vlmi Azteccal...mondom én ösmerem....aszondja télleg?! mondom innen forumrol...erre ö: hát lehet most talizok maj vele :) na szal szép kis történet.... :) növéremmel azé vigyázz mer tud kigyó is lenni :D "disznót" meg kerüld messziröl :o Csao

Link to comment
Megosztás:

Lac :!:

Az volt a legmelegeebb,hogy nem tudtam,h a nikicske mikor néz rám és mikor hesszöli az eget, ne haragudj, de pfujjj, esküszöm életemben nem gondoltam volna,hogy a természet így elbán6 valakivel :shock: ...

Nővérkédről levágtam,h elég savazós a természete :wink:

Link to comment
Megosztás:

:P Jaham enyhén kancsi :) csak azért akaszkodik növéremre hogy mikor növérem beszippantja a hozzád hasonlo ártatlan gsi-s srácokat ;) akkor ö is láthasson belölük valamit :o na erről ennyit :D m3 tükreiddel mi a helyzet ? eladó? :D csao

sztem ha nem tudom felapplikálni és nek kell a korzás tesómnak, akkor shimán...

amúgy már elég olcsó pénzért hozzá lehet jutni, ha kő van egy emberk,aki ezzel foglalkozik :idea:

ha lehet többet ne említsük "nikikét", mert így se tudtam este aludni rendesen -ez komoly- nagyon betett :) tudod kire emlékeztet? a space jambe volt egy kis szörny aki ugyanilyen csúf és bandzsi volt :)

Link to comment
Megosztás:

Redline!

Cettler Jani szokott fórumozni??? Megváltozott a mailcíme????

Te szoktál vele talizni?? Nálam van a kiemelővillája!!!! :roll:

van regisztrálva a fórumon, de nemtom mikor lépett be utoljára. A mailcime nem változott, nemrég irt is a listára

mephysto! ha olvasod a fórumot a renzsonál vannak a kiemelővilláid! :

bár nem tudom az uj autójában haszát veszi e :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.