Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Heló! Valaki tudja hogy hány darab láthatósági mellény kell a kocsiba? Ma beszélgetünk a kollégákkal erről és nem tudta senki! Köszi

Szerintem annyi kell ahányan ülnek az autóban. :lol:

Például,ha autópályán a leálló sávban kell megállni akkor nem maradhat senki az autóban.Ilyenkor meg ugye kell a mellény.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg régen láttam! Mi történt vele?

A legutóbbi újonc-helyerakásnál (neidézzééképpel-írjá'szépen-köszönnikifog-stb.) elege lett az egymás cseszegetésből, és töröltette magát a fórumról. Dörtihendz gyerek miután erről a fórumról ki lett dobva (2x) csinált egy saját oldalt, saját fórumokkal, ahova egy az egyben átkopizta az itteni GyIK-ot, meg egy-két topicot, aztán nekiállt áttéríteni az itteni népet. Az innen eltűnt Debreceniek nagy része, meg most már Zotya is, ott van :lol:

Link to comment
Megosztás:

A legutóbbi újonc-helyerakásnál (neidézzééképpel-írjá'szépen-köszönnikifog-stb.) elege lett az egymás cseszegetésből, és töröltette magát a fórumról. Dörtihendz gyerek miután erről a fórumról ki lett dobva (2x) csinált egy saját oldalt, saját fórumokkal, ahova egy az egyben átkopizta az itteni GyIK-ot, meg egy-két topicot, aztán nekiállt áttéríteni az itteni népet. Az innen eltűnt Debreceniek nagy része, meg most már Zotya is, ott van :D

Érdekes, még nem hallottam erről a másik fórumról. :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerk. hülye vagyok, megnéztem még egyszer, és nem a kitiltott srác fórumán vannak (bár találtam ott is ismerősöket), hanem egy harmadikon :devlish:

lol, jól van, Én maradok itt azt tudom. Az hogy mások hol vannak engem mondjuk nem nagyon zavar :lol: ( zotyát meg nem nagyon ismertem, sztem amikor Ő itt volt Én BMWztem :D )

Link to comment
Megosztás:

740-es volvo, és valami Saab mutatókkal próbálkoztam egy időben, de letettem róla :lol: maradt a gyári (nekem elég ha nem olyan színnel világít mint a háttér :D )

Saab mutatókkal én is kísérleteztem, de semmi értelme, más a tömegük és emiatt nem fognak jól üzemelni.

Link to comment
Megosztás:

A legutóbbi újonc-helyerakásnál (neidézzééképpel-írjá'szépen-köszönnikifog-stb.) elege lett az egymás cseszegetésből, és töröltette magát a fórumról. Dörtihendz gyerek miután erről a fórumról ki lett dobva (2x) csinált egy saját oldalt, saját fórumokkal, ahova egy az egyben átkopizta az itteni GyIK-ot, meg egy-két topicot, aztán nekiállt áttéríteni az itteni népet. Az innen eltűnt Debreceniek nagy része, meg most már Zotya is, ott van :lol:

Nem tudtam, és sajnálom, mert régóta forgolódott itt. Sőt, főleg az elején meg tudtam szakadni a röhögéstől, amiket írt. Lehetett vele élcelődni, érti a viccet. Szerintem jó fej, kár, hogy felkapta a vizet. :D

Járok motoros fórumon is, és ha jön egy csikó a 15 évével és teleírja a fórumot eszméletlen helyesírással írt baromságokkal és netán finoman helyreigazítom, jön válaszként az alpári trágárság... Nem szoktam felszívni, de még válaszra sem méltatni. Ezekkel csak ezt lehet tenni. Nem érdemes komolyan venni.

Link to comment
Megosztás:

Járok motoros fórumon is, és ha jön egy csikó a 15 évével és teleírja a fórumot eszméletlen helyesírással írt baromságokkal és netán finoman helyreigazítom, jön válaszként az alpári trágárság... Nem szoktam felszívni, de még válaszra sem méltatni. Ezekkel csak ezt lehet tenni. Nem érdemes komolyan venni.

Sajnos az én pofám nagysága is hozzájárult ehhez mások szerint, de vállalom magam most is és a jövőben is.

Az okokat lehet fejtegetni és ragozni, de nem hiszem, hogy sok értelme lenne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam, és sajnálom, mert régóta forgolódott itt. Sőt, főleg az elején meg tudtam szakadni a röhögéstől, amiket írt. Lehetett vele élcelődni, érti a viccet. Szerintem jó fej, kár, hogy felkapta a vizet. :D

Járok motoros fórumon is, és ha jön egy csikó a 15 évével és teleírja a fórumot eszméletlen helyesírással írt baromságokkal és netán finoman helyreigazítom, jön válaszként az alpári trágárság... Nem szoktam felszívni, de még válaszra sem méltatni. Ezekkel csak ezt lehet tenni. Nem érdemes komolyan venni.

Ő sajnos megunta. Tényleg hiányzik innen, de így döntött :devlish: Reméljük azért nem fogyunk el teljesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az én pofám nagysága is hozzájárult ehhez mások szerint, de vállalom magam most is és a jövőben is.

Az okokat lehet fejtegetni és ragozni, de nem hiszem, hogy sok értelme lenne. :devlish:

Melyik volt az? :lol: (legközelebb az ő labdájukat vedd el blitzen :D )

Link to comment
Megosztás:

Annyira megtetszettek (meg a kézifékszoknya el is van szakadva) hogy rendeltem is egy szettet!

Karácsonyi ajándék magamnak! :icon13:

:D Használd egészséggel őket, remélem sokáig fogod kedved lelni benne - és az autódban! :devlish:

szerk. hülye vagyok, megnéztem még egyszer, és nem a kitiltott srác fórumán vannak (bár találtam ott is ismerősöket), hanem egy harmadikon :icon13:

Erről nem is tudtam...

Megvallom az őszintét, engem kikészített.... :D

De ekkor rájöttem, hogy nem válaszolni a legjobb dolog. Az alpáriságra szerintem is a kitiltás a legjobb megoldás, csodálkoztam is, hogy azóta milyen nyugi lett. :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.