Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak az a baj, nem az öregek tűnnek el... A provokációk meg egyre sűrűbben fordulnak elő az olcsójánosoktol.

Jogos, az én "öregjeim" abból az időszakból vannak, amikor elkezdtem ide járni, természetesen az igazi nagy öregek nem (csak) azok, akikkel én is aktívan fórumoztam, csak nekem azok ;) Mindenesetre megértem azokat, akinek elegük lesz a dologból, és inkább eltűnnek, csak ez a fórumnak is rossz, a többieknek is rossz, meg akik miatt az egész történik, azoknak is rossz, csak ők meg tesznek is rá magasról. Nekik elvégre sem munkájuk, sem idejük nincs benne az egészben, csak azt rombolják le, akiknek meg van. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jogos, az én "öregjeim" abból az időszakból vannak, amikor elkezdtem ide járni, természetesen az igazi nagy éregek nem azok, akikkel én is aktívan fórumoztam, csak nekem azok ;) Mindenesetre megértem azokat, akinek elegük lesz a dologból, és inkább eltűnnek, csak ez a fórumnak is rossz, a többieknek is rossz, meg akik miatt az egész történik, azoknak is rossz, csak ők meg tesznek is rá magasról. Nekik elvégre sem munkájuk, sem idejük nincs benne az egészben, csak azt rombolják le, akiknek meg van. :lol:

Hányan vannak aktív fórumozók itt 2005 előttről? Nem sokan. Nem lehet, hogy egyszerűen megunják szépen lassan az egészet. Úgy érzik, hogy kinőnek belőle. Nem lehet ezt egy életen át csinálni, végülis már 4-5 éve kibeszéltek mindent amit lehetett. Gondolom azért ez is benne van...

Én 2007 végén regisztráltam, de azt már azóta észrevettem, hogy megváltozott a fórum. Leginkább 2 dolog: 1. sokkal kevesebb a hozzászólás, és 2. mindenki (sokan) ki van van akadva hogy milyen sz*r már minden. De hogy ténylegesen mi változott azt nem egészen értem. Trollok meg hülyék régen voltak. Mi ebben az újdonság?

A magam részéről igyekeztem nem provokálni senkit (remélem sikerült). Összességében nem sokszor szóltam hozzá, inkább olvastam. De ha mostantól már csak arról fog szólni az egész, hogy milyen sok a hülye, és folyamatosan megy a "bezzeg a régi idők" szöveg, akkor nem is lesz érdemes olvasni.

Kár lenne. Sajnálnám, ha így lenne... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hányan vannak aktív fórumozók itt 2005 előttről? Nem sokan. Nem lehet, hogy egyszerűen megunják szépen lassan az egészet. Úgy érzik, hogy kinőnek belőle. Nem lehet ezt egy életen át csinálni, végülis már 4-5 éve kibeszéltek mindent amit lehetett. Gondolom azért ez is benne van...

Én 2007 végén regisztráltam, de azt már azóta észrevettem, hogy megváltozott a fórum. Leginkább 2 dolog: 1. sokkal kevesebb a hozzászólás, és 2. mindenki (sokan) ki van van akadva hogy milyen sz*r már minden. De hogy ténylegesen mi változott azt nem egészen értem. Trollok meg hülyék régen voltak. Mi ebben az újdonság?

A magam részéről igyekeztem nem provokálni senkit (remélem sikerült). Összességében nem sokszor szóltam hozzá, inkább olvastam. De ha mostantól már csak arról fog szólni az egész, hogy milyen sok a hülye, és folyamatosan megy a "bezzeg a régi idők" szöveg, akkor nem is lesz érdemes olvasni.

Kár lenne. Sajnálnám, ha így lenne... :lol:

Tegyünk róla, hogy ne legyen így!

Mindíg jönnek új arcok (új tulajdonosok), és sokan itt maradnak akkor is, ha már váltottak autót. Sokat segítenek nekünk ők is.

Az újaknak meg segítsünk együtt! Nem ez lenne a fórum lényege? ;)

Totálisan szívenütött ez a Zotyás dolog. Kedveltem. :lol:

Megírta valakinek a konkrét indokot??? ;)

Link to comment
Megosztás:

;) ;) :lol:

De de ... ezt nem értem.... igazad van a fent említett dolgokban, 2 éve is jóval másabb volt a helyzet, amikor én is csatlakoztam ehhez a kis közösséghez.

De akkor is miért törölte magát??? Ezt nem értem. :lol:

Elege lett. Segítségadás már nem volt ahogy régen, piszkálás, cikizés több. "Ingyenszerviz, miért nem segítesz, nem tetszik amit mondasz mert én jobban tudom" (csak akkor miért is kérdez? :lol: ). Zotya komolyan vette, képeket csinált mindenről, mindenkinek leírt mindent huszadszorra is, és ugyan úgy bekérdezték 21-edszerre is. Hirtelen bepörgött.

Link to comment
Megosztás:

Elege lett. Segítségadás már nem volt ahogy régen, piszkálás, cikizés több. "Ingyenszerviz, miért nem segítesz, nem tetszik amit mondasz mert én jobban tudom" (csak akkor miért is kérdez? ;) ). Zotya komolyan vette, képeket csinált mindenről, mindenkinek leírt mindent huszadszorra is, és ugyan úgy bekérdezték 21-edszerre is. Hirtelen bepörgött.

Nagyon sajnálom, hogy nincs itt többé... Sokat segített itt nekem is, meg mindenkinek!! :lol:

Rendesen nem tudok belenyugodni.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hányan vannak aktív fórumozók itt 2005 előttről? Nem sokan. Nem lehet, hogy egyszerűen megunják szépen lassan az egészet. Úgy érzik, hogy kinőnek belőle. Nem lehet ezt egy életen át csinálni, végülis már 4-5 éve kibeszéltek mindent amit lehetett. Gondolom azért ez is benne van...

Én 2007 végén regisztráltam, de azt már azóta észrevettem, hogy megváltozott a fórum. Leginkább 2 dolog: 1. sokkal kevesebb a hozzászólás, és 2. mindenki (sokan) ki van van akadva hogy milyen sz*r már minden. De hogy ténylegesen mi változott azt nem egészen értem. Trollok meg hülyék régen voltak. Mi ebben az újdonság?

A magam részéről igyekeztem nem provokálni senkit (remélem sikerült). Összességében nem sokszor szóltam hozzá, inkább olvastam. De ha mostantól már csak arról fog szólni az egész, hogy milyen sok a hülye, és folyamatosan megy a "bezzeg a régi idők" szöveg, akkor nem is lesz érdemes olvasni.

Kár lenne. Sajnálnám, ha így lenne... ;)

Azért ennyire nem. Régen, ha visszanézel, látod hogy volt valami szervezettség, aki idejött az tudta hogy ő jött kérdezni, köszönt, kérdezett segítséget kapott, megköszönt, és nagyrészt maradt, és vissza vissza nézett. Újabban csak kérdez, választ, vagy oktatást kap, hogy tán beköszönni is szokás, hülyeséget kérdez, mit akar már, és különben is, ő beszól-visszaszól, aztán mindenki puffog. Vissza senki nem olvas, ha szólnak neki, akkor megint csak puffog, akkor el lesz küldve és jóccakát. Újabban (egyéb okok miatt is) mindenki idegesebb, és szerintem itt is ez látszik. Nem tudom mit lehetne csinálni ellene, de bajok vannak/lesznek így ;)

Link to comment
Megosztás:

Elege lett. Segítségadás már nem volt ahogy régen, piszkálás, cikizés több. "Ingyenszerviz, miért nem segítesz, nem tetszik amit mondasz mert én jobban tudom" (csak akkor miért is kérdez? ;) ). Zotya komolyan vette, képeket csinált mindenről, mindenkinek leírt mindent huszadszorra is, és ugyan úgy bekérdezték 21-edszerre is. Hirtelen bepörgött.

Nekem is sokat segített!Mint ahogy más is4És köszönöm is nagyon!

De nagyon sajnálom,hogy nincs itt többé Zotya!Én nem ismertem annyira mint ti,de rossz,hogy kilépet!

Link to comment
Megosztás:

Elege lett. Segítségadás már nem volt ahogy régen, piszkálás, cikizés több. "Ingyenszerviz, miért nem segítesz, nem tetszik amit mondasz mert én jobban tudom" (csak akkor miért is kérdez? ;) ). Zotya komolyan vette, képeket csinált mindenről, mindenkinek leírt mindent huszadszorra is, és ugyan úgy bekérdezték 21-edszerre is. Hirtelen bepörgött.

Ezért talán nem kellett volna töröltetni magát. Egyszerűen nem kell reagálni, és kész. Azt hiszem, én tényleg az "öregek" közé sorolhatom magam, és ha mindent a szívemre vennék, már rég eltünhettem volna innen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezért talán nem kellett volna töröltetni magát. Egyszerűen nem kell reagálni, és kész. Azt hiszem, én tényleg az "öregek" közé sorolhatom magam, és ha mindent a szívemre vennék, már rég eltünhettem volna innen. :lol:

Van aki a szívére veszi ;) Ha most becsukod a szemed, és felsorolsz 15 fórumost, akikkel beszélgettél, és ismersz, fogadjunk hogy az utóbbi 2 hónapban a felét nem is láttad a környéken ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezért talán nem kellett volna töröltetni magát. Egyszerűen nem kell reagálni, és kész. Azt hiszem, én tényleg az "öregek" közé sorolhatom magam, és ha mindent a szívemre vennék, már rég eltünhettem volna innen. ;)

Oké, de Te éjszakára kikapcsolod a mobilod. :lol:

Különben igazad van, nem kell mindennel foglalkozni. Némelyek színvonalára nem érdemes elmenni, mert legyőznek a rutinjukkal. Ezért nem szoktam vitatkozni, ha az autójuk a második kérdés után is úgy működik ahogy írják, akkor jó.

Zotya eltűnését én is sajnálom és nem is értem ;) , hiányozni fog a humora, segítőkészége és a türelme.

Link to comment
Megosztás:

Van aki a szívére veszi ;) Ha most becsukod a szemed, és felsorolsz 15 fórumost, akikkel beszélgettél, és ismersz, fogadjunk hogy az utóbbi 2 hónapban a felét nem is láttad a környéken ;)

Azért látjuk Őket, csak nem hozzászólva, hanem alul a "névsorban".

Sajnos az F Astra már majdnem teljesen lerágott csont, de van pár dolog amit még lehetne csinálni. Itt van a GyIK is, ahol lehetne frissíteni pár dolgot, eltűnt képek, új leírások átrakása a GyIK-társalgóból stb.. A lendület elfogyott azok részéről is, akik ezeket készítették és a topic frissítésével kapcsolatban is. Az, hogy érdemes-e, az más kérdés.

Link to comment
Megosztás:

Azért ennyire nem. Régen, ha visszanézel, látod hogy volt valami szervezettség, aki idejött az tudta hogy ő jött kérdezni, köszönt, kérdezett segítséget kapott, megköszönt, és nagyrészt maradt, és vissza vissza nézett. Újabban csak kérdez, választ, vagy oktatást kap, hogy tán beköszönni is szokás, hülyeséget kérdez, mit akar már, és különben is, ő beszól-visszaszól, aztán mindenki puffog. Vissza senki nem olvas, ha szólnak neki, akkor megint csak puffog, akkor el lesz küldve és jóccakát. Újabban (egyéb okok miatt is) mindenki idegesebb, és szerintem itt is ez látszik. Nem tudom mit lehetne csinálni ellene, de bajok vannak/lesznek így ;)

Igazad van!

De mi mit tehetnénk ezért? ;)

Mert okoskodók, mindent mindekinél jobban tudók, vezető bajnokok mindíg is lesznek... (sokszor nem az újoncokkal volt a baj, hanem fórumtársakkal - javítsatok ki ha tévedek)

Szóval mi lehetne a megoldás?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazad van!

De mi mit tehetnénk ezért? ;)

Mert okoskodók, mindent mindekinél jobban tudók, vezető bajnokok mindíg is lesznek... (sokszor nem az újoncokkal volt a baj, hanem fórumtársakkal - javítsatok ki ha tévedek)

Szóval mi lehetne a megoldás?? ;)

Ha ezt tudnánk, nem lenne probléma :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Fai vízpumpáról mi a véleményetek? Valamint az olcsó 10w40 gm olajról(kell it valamit nézni? pl.: beszállítót vagy valamit) Vezérléscserénél mondták nekem a főtengely kiskereket mert elszokott kopni érdemes azt is cserélni? Ha igen akkor annak mi a pontos neve?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.