Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igazából szerintem amíg nincs megpóbálva a takarítás nem kellene újat venni.

Én is így futottam neki a múltkor, aztán amikor a nyaraló garázsában szétszedtem, és műanyag fogaskoszorú darabokban esett ki belőle, akkor azért elgondolkoztam, hogy akkor hogy is megyek haza másikért :D :P

Link to comment
Megosztás:

Én is így futottam neki a múltkor, aztán amikor a nyaraló garázsában szétszedtem, és műanyag fogaskoszorú darabokban esett ki belőle, akkor azért elgondolkoztam, hogy akkor hogy is megyek haza másikért :D :P

Ne hagyj minket kétségek közt! Mi a sztori vége? :D Hazamentél gyalog, küldtél postagalambot, kiloptad a szomszédéból, stb... :P

Link to comment
Megosztás:

Ne hagyj minket kétségek közt! Mi a sztori vége? :D Hazamentél gyalog, küldtél postagalambot, kiloptad a szomszédéból, stb... :P

Ez volt a Velencei tó mellett. Először gondoltam zaklatom Pepét, had' örüljön nekem, de éppen nem volt kapcsolható, úgy hogy hívtam a Debreceni bontós srácokat (igen, a Velencei tó partjáról) csak azért, hogy megkérdezzem, mennyiért vesztegetnek mostanában bontottat, mert akkor így megyek el keresni a környéken. Erre kiderült, hogy a srácok mennek külföldre autóért, másnap hajnalban, véletlenül pont az M7-esen :D Úgyhogy Debrecenből hoztak, a Pösti hülyegyereknek önindítót Sukoróra :P :D

Műanyag fogaskoszorú?

Az önindító belsején, körbe, egy műanyag koszorú van. Legalábbis ebben a rohadékban az volt. Valahol van róla fényképem is, mert nagyon tudtam örülni neki, amikor darabokban kiesett... :D

Link to comment
Megosztás:

Az önindító belsején, körbe, egy műanyag koszorú van. Legalábbis ebben a rohadékban az volt. Valahol van róla fényképem is, mert nagyon tudtam örülni neki, amikor darabokban kiesett... :D

Gondolom az Isuzu önindító nem csrekompatibilis a DTL-ével. :P (Amilyen szerencsém van biztos nem :P )

1.8 (C18NZ) véletlenül nem jó a DTL-hez? :D nem tudja valaki?

Link to comment
Megosztás:

Az önindító belsején, körbe, egy műanyag koszorú van. Legalábbis ebben a rohadékban az volt. Valahol van róla fényképem is, mert nagyon tudtam örülni neki, amikor darabokban kiesett... :D

Hát ebben nincs ilyen. Ja mondtam már hogyan jártam? Vettem egy bontottat 8-ért, közben meg megcsináltam a régit is. :P Most van kettő.

Link to comment
Megosztás:

Ez volt a Velencei tó mellett. Először gondoltam zaklatom Pepét, had' örüljön nekem, de éppen nem volt kapcsolható, úgy hogy hívtam a Debreceni bontós srácokat (igen, a Velencei tó partjáról) csak azért, hogy megkérdezzem, mennyiért vesztegetnek mostanában bontottat, mert akkor így megyek el keresni a környéken. Erre kiderült, hogy a srácok mennek külföldre autóért, másnap hajnalban, véletlenül pont az M7-esen :D Úgyhogy Debrecenből hoztak, a Pösti hülyegyereknek önindítót Sukoróra :P :P

Az önindító belsején, körbe, egy műanyag koszorú van. Legalábbis ebben a rohadékban az volt. Valahol van róla fényképem is, mert nagyon tudtam örülni neki, amikor darabokban kiesett... :D

Nem csak egy fogaskoszorú, hanem egy egész bolygómű van benne műanyagból... :D

Ha az nincs tele zsírral, akkor hamar kifekszik szegény...

Link to comment
Megosztás:

Ez volt a Velencei tó mellett. Először gondoltam zaklatom Pepét, had' örüljön nekem, de éppen nem volt kapcsolható, úgy hogy hívtam a Debreceni bontós srácokat (igen, a Velencei tó partjáról) csak azért, hogy megkérdezzem, mennyiért vesztegetnek mostanában bontottat, mert akkor így megyek el keresni a környéken. Erre kiderült, hogy a srácok mennek külföldre autóért, másnap hajnalban, véletlenül pont az M7-esen :P Úgyhogy Debrecenből hoztak, a Pösti hülyegyereknek önindítót Sukoróra :D :P

Szép történet. :D

De meséld csak el, mi van azzal a sukorói nyaralóingatlannal? :D Szoktál kaszinózni?

Link to comment
Megosztás:

Nem csak egy fogaskoszorú, hanem egy egész bolygómű van benne műanyagból... :D

Ha az nincs tele zsírral, akkor hamar kifekszik szegény...

Nekem a többi cucc még fémből volt, csak a koszorú volt műanyag. De összekészítettem valahova csőbombának, mert előtte kb fél évvel volt "felújíttatni" Csak a szénkefék voltak tövig kopva, meg belülről volt ropira törve, amúgy remekül felújították... Szóval bekészítettem, hogy visszaviszem, de aztán elmaradt. Valahol még megvan.

Link to comment
Megosztás:

Szép történet. :D

De meséld csak el, mi van azzal a sukorói nyaralóingatlannal? :P Szoktál kaszinózni?

Nagy balhé volt, hogy mekkora kár, meg mittomén, csak aki ott lakik, az azt is tudja, hogy egy 300 éve használatlan, gaztengerről beszélnek a híradóban... Esetleg lehet hogy valami pénz is lett volna a környéken, kicsit rendbe dobni ezt azt, de ugye a sok okos jobban tudja, úgyhogy inkább nézzük tovább azt a szíp parlagfüvet. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy, vágot-e valamelyikötök utolag napfénytetöt a tetöbe? Az érdekelne hogy mennyire macerás,meg a menetéröl egy két szot ill hogy mire érdemes odafigyelni! Köszi elöre is!

Nem lesz jó mert befog ázni!!Elvileg én úgy tudom hogy ilyenkor kivágják e tetőt és a donorból is és ugy hegesztik át,de azért elég macerás egy napfénytetöjért ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz jó mert befog ázni!!Elvileg én úgy tudom hogy ilyenkor kivágják e tetőt és a donorból is és ugy hegesztik át,de azért elég macerás egy napfénytetöjért ;)

Aham legegyszerűbb a tetősín alatt megvágni és akkor nem látszik a hegesztés sem. De szerintem ha normálisan kitömítik akkor nem ázik be. Egyszer mentem napfénytetős ötajtóssal, én azt mondom megéri. ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! ;)

Tegnap az autópálya lehajtónál szóltak hogy lóg a kipufogóm...nosza lámpafényél megnéztem, elrohadt a bilincs ;)

Ma vettem új bilincset hozzá gumibakot fel is raktam, de az lenne a kérdésem:

- Hogy a bilincs végét miután átdugtam a gumibakon, meg kell e hajlítani, nem fog kicsúszni ha nem hajlítom meg? vagy jó így is...?

( A biztonság kedvéért próbáltam visszafelé kihúzni/rángatni de stabilnak tűnt )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.