Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma volt egy kis gondom az alapjárattal. Kicsit magas volt. :P

Gondoltam megnézem tekketővel. :D Tekk egy, jobb kéz. Géptetőnyitókar meghúz. Tekk kettő, bal kéz. Gétető felnyit.

Már villogott is a hibakód. Vákumcső lecsúszva. Tekk egy jobb kézzel visszatoltam, és már be is állt az alapjárat. :D

Motorvezérlő komp. / nálam a gyujtáskapcsoló / elfordít, és minden ok. :P

Még csak nem is tárolta el a hibakódot. :D

Himbák rendben vannak? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem baj...én legalább eltudok az enyémmel beszélgetni, mert gondolkodik, tehát van! :P

Nekem az autó ne pofázzon vissza, mindenféle sárga lámpával. :D

Figyelj mingyá beszó a tarktoros....

Dehogy. Nem vagyok én olyan. :D

Himbák rendben vannak? :D

Jaja. mind a 7. :D A nyolcadik izmos, mint az állat. :P

Link to comment
Megosztás:

Ma volt egy kis gondom az alapjárattal. Kicsit magas volt. :D

Gondoltam megnézem tekketővel. :D Tekk egy, jobb kéz. Géptetőnyitókar meghúz. Tekk kettő, bal kéz. Gétető felnyit.

Már villogott is a hibakód. Vákumcső lecsúszva. Tekk egy jobb kézzel visszatoltam, és már be is állt az alapjárat. :D

Motorvezérlő komp. / nálam a gyujtáskapcsoló / elfordít, és minden ok. :P

Még csak nem is tárolta el a hibakódot. :D

Párszor csinált már nekem is ilyet, de tisztán emlékszem, J0hnny segített, leírta, hogy mit is keressek. :) (Köszi szépen érte, így még egyszer :D )

Azóta előjött még 2x a probléma, megrepedt a cső, picit levágtam belőle, és visszatoltam. :P

Link to comment
Megosztás:

Párszor csinált már nekem is ilyet, de tisztán emlékszem, J0hnny segített, leírta, hogy mit is keressek. :P (Köszi szépen érte, így még egyszer :D )

Azóta előjött még 2x a probléma, megrepedt a cső, picit levágtam belőle, és visszatoltam. :D

És még ki sem kellett villogtatni. :D

Ez az autó olyan, hogy szinte elég csak bedobni a kulcsot az ülésre, és már el is indul. :P

Link to comment
Megosztás:

Tiszta fos retek a kiegyenlítőtartályom!

Boldog vagyok,pont leszarom. :D

Amúgy a tisztításával kb. hány mentális LE nyerhető? ;)

Esztétika, bár dízel motornál (főleg dízelnél aligha beszélhetünk erről!) :D :D :D

Kivéve ennek az ürgéét! :D :) Vajon honnan is ismerhetjük? ... :P

Én azért szeretném majd idővel kitisztítani szépen (ha lehet, ha nem, úgyis jó).

Ma megmértük a kúton a hűtővít fagyállóságát, -22-t mutatott a műszer. Lehet szedek ki valamennyit, és öntök rá koncentrátumot, biztos ami biztos...

És még ki sem kellett villogtatni. ;)

Ez az autó olyan, hogy szinte elég csak bedobni a kulcsot az ülésre, és már el is indul. :D

Ne borzold fel a kedélyeket, megint feszült a hangulat. :P

(de egyetértek ;) )

Link to comment
Megosztás:

Esztétika, bár dízel motornál (főleg dízelnél aligha beszélhetünk erről!) :D :P :D

Kivéve ennek az ürgéét! :D :D Vajon honnan is ismerhetjük? ... :P

Én azért szeretném majd idővel kitisztítani szépen (ha lehet, ha nem, úgyis jó).

Ma megmértük a kúton a hűtővít fagyállóságát, -22-t mutatott a műszer. Lehet szedek ki valamennyit, és öntök rá koncentrátumot, biztos ami biztos...

khm...

http://www.opelforum.hu/index.php?autocom=...si&img=2820 :)

Link to comment
Megosztás:

Ááááá, ez fájt. Köszi, behelyettesítettem a szóközöket! :P :D

Még most is ilyen szép tiszta minden? :P

Persze, rendszeresen takarítom :D A szelepfedél tömítésnél egy ici-picit könnyezik mondjuk még mindig, de hideg van, ki nem megyek kicserélni. (mondjuk amikor megvettem az újat, még Július volt, de akkor meg olyan meleg volt, hogy nem akartam kimenni, kicserélni :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Tipikus még nem, már nem esetek egyike. :D

Persze. A másik az önindító, amit nem veszek le kitakarítani mert éppen tél van, nem veszem le mert meleg van, nem veszem le mert forró a rohadék, nem veszem le mert esik, nem veszem le mert már megint tél van :P :D Időnként nem húz vissza és akkor zene van :P

Link to comment
Megosztás:

Persze. A másik az önindító, amit nem veszek le kitakarítani mert éppen tél van, nem veszem le mert meleg van, nem veszem le mert forró a rohadék, nem veszem le mert esik, nem veszem le mert már megint tél van :P :D Időnként nem húz vissza és akkor zene van :D

Nekem meg néha mintha megszaladna indítás közben. (csak télen csinálja, de amióta megvan)

Tippek? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.