Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én még mindig nem látom, azt a sort ahol ezt írtam de lehet kötözködni, mondom nálam az, ha jól megy valami kb 300LE fele kezdődik. Nem ilyen 1.4 eknél. :P De kötözködhetünk . :D Mellesleg a C20Ne ugyan úgy nem megy jól mint a te 190es mercid csak kicsit jobban mennek mint az átlag kocsik ennyi. :D Ne fárasszuk egymást kérlek kösz. Mellesleg majd visszatérünk erre a témára ha neked lesz egy C20NE corsád vagy ennél jobb. Szerintem addig nem igen tudsz nagyon véleményt alkot amíg nincs ilyened és nem vezettél ilyet. Mellesleg a béna C20NE motor a 190es mercidre kb 2mp-et ver 0-100ig de sebaj. :P

Érdeklődve figyelem meddig gyorsul még a c20ne corsa. Most tartunk 8mp 0-100nál. :D

Gyári c20ne hogyan tudna ennyit,amikor a 150nm-t és 109lovat tudó (mellesleg sportosra hangolt nem pedig lakókocsihúzásra) x16xe gsi 10mp 100ra? :D

Kettő között van 6ló és 20nm...gyári adatok,nem 200.000km és húsz év múlva.

Corsában soha nem lesz az enyém ennél erősebb,egész egyszerűen mert nem erre való. Hát bizony nem vezettem c20ne corsát, 150kgval nehezebb vectrában igen,de állítólag ez egész más menetteljesítményekkel bír,szinte megtáltosodik a corsa orrában,legalábbis a korzások ezzel nyugtatják magukat. De téged sem értelek,hogy miért éri meg a 82lóból 110-re váltani nem kevés munkából, pénzből.

Na mind1 nem az én bajom,csak kíváncsi voltam a logikára..de mintha te sem vezettél volna még c20ne corsát,csak olvastad és hallottad,hogy nagykirály...

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődve figyelem meddig gyorsul még a c20ne corsa. Most tartunk 8mp 0-100nál. :P

Gyári c20ne hogyan tudna ennyit,amikor a 150nm-t és 109lovat tudó (mellesleg sportosra hangolt nem pedig lakókocsihúzásra) x16xe gsi 10mp 100ra? :D

Kettő között van 6ló és 20nm...gyári adatok,nem 200.000km és húsz év múlva.

Corsában soha nem lesz az enyém ennél erősebb,egész egyszerűen mert nem erre való. Hát bizony nem vezettem c20ne corsát, 150kgval nehezebb vectrában igen,de állítólag ez egész más menetteljesítményekkel bír,szinte megtáltosodik a corsa orrában,legalábbis a korzások ezzel nyugtatják magukat. De téged sem értelek,hogy miért éri meg a 82lóból 110-re váltani nem kevés munkából, pénzből.

Na mind1 nem az én bajom,csak kíváncsi voltam a logikára..

Te jó ég. Mellesleg nem sok közöd van hozzá mit miért éri meg és mennyi pénzbe kerül ugyanis én se turkáltam a zsebedbe. De ha ezt megnyugtat akkor a C14SE motor már egy ideje nincs a topon ennyi. Nem értem mit fárasztasz engem evvel a témával engem és másikat is folyamat itt. Nem izgat elsőre próbálj ki egy ilyet nem fogom már fárasztani magam. Kezdem brutálisan unni ezt a témát, te lapátoltál bele csomó pénzt egy C16NZbe aztán itt osztasz ne vicceljünk már. Egy a lényeg a te corsád és mercid mindennél és mindenkinél jobb és jobban megy. :P

Link to comment
Megosztás:

Te jó ég. Mellesleg nem sok közöd van hozzá mit miért éri meg és mennyi pénzbe kerül ugyanis én se turkáltam a zsebedbe. De ha ezt megnyugtat akkor a C14SE motor már egy ideje nincs a topon ennyi. Nem értem mit fárasztasz engem evvel a témával engem és másikat is folyamat itt. Nem izgat elsőre próbálj ki egy ilyet nem fogom már fárasztani magam. Kezdem brutálisan unni ezt a témát, te lapátoltál bele csomó pénzt egy C16NZbe aztán itt osztasz ne vicceljünk már. Egy a lényeg a te corsád és mercid mindennél és mindenkinél jobb és jobban megy. :D

Téged csak olvasni szabad már rájöttem. Vagy azt sem.

Link to comment
Megosztás:

Téged csak olvasni szabad már rájöttem. Vagy azt sem.

Mellesleg a C20Ne vectra gyorsulása 0-100ra 10,5MP akkor szerinted mennyi lehet egy C20NE 200-300KG-val könnyebb corsáé? Ha te ennyire okos vagy? Ja tudom most mindjárt jössz a dumával, ha beültetünk 2db 100 kilós embert akkor ugyan úgy gyorsul a corsa. :D GSI corsa 9,5MP C16SE akkor szerinted egy 20NMel több és 400 köbcentivel mennyi kell neki? Ne vicceljünk már sac per kb 8mp alatt kell ott lennie. XE corsa 7mp kb.

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg a C20Ne vectra gyorsulása 0-100ra 10,5MP akkor szerinted mennyi lehet egy C20NE 200-300KG-val könnyebb corsáé? Ha te ennyire okos vagy? Ja tudom most mindjárt jössz a dumával, ha beültetünk 2db 100 kilós embert akkor ugyan úgy gyorsul a corsa. :P GSI corsa 9,5MP C16SE akkor szerinted egy 20NMel több és 400 köbcentivel mennyi kell neki? Ne vicceljünk már sac per kb 8mp alatt kell ott lennie. XE corsa 7mp kb.

Ha 1110kg egy vectra és 10.5,akkor a 860kg-os corsába átpakolod a c20ne-t az a hozzá való kipufogóval stb. közelebb lesz az 1tonnához,így 9mp re saccolom. Demó is ennyit írt,rákérdeztem.

Igen tényleg az x16xe gsi-nek 9.5mp kell ami 109ló és 150nm. A cm3-nek mi köze van a gyorsuláshoz? :D

c20xe corsát tudsz beszorítani 8mp alá,de inkább csak slick,semi-slick gumikkal megy ez biztosan.

Link to comment
Megosztás:

Ha 1110kg egy vectra és 10.5,akkor a 860kg-os corsába átpakolod a c20ne-t az a hozzá való kipufogóval stb. közelebb lesz az 1tonnához,így 9mp re saccolom. Demó is ennyit írt,rákérdeztem.

Igen tényleg az x16xe gsi-nek 9.5mp kell ami 109ló és 150nm. A cm3-nek mi köze van a gyorsuláshoz? :D

c20xe corsát tudsz beszorítani 8mp alá,de inkább csak slick,semi-slick gumikkal megy ez biztosan.

Látom megy a fejben versenyzés! :P

Link to comment
Megosztás:

Ha 1110kg egy vectra és 10.5,akkor a 860kg-os corsába átpakolod a c20ne-t az a hozzá való kipufogóval stb. közelebb lesz az 1tonnához,így 9mp re saccolom. Demó is ennyit írt,rákérdeztem.

Igen tényleg az x16xe gsi-nek 9.5mp kell ami 109ló és 150nm. A cm3-nek mi köze van a gyorsuláshoz? :D

c20xe corsát tudsz beszorítani 8mp alá,de inkább csak slick,semi-slick gumikkal megy ez biztosan.

Uhh ne mán tévedtem 1MPet apám, mellesleg te méregetsz stopperelt gyorsulást így kb az olyan pontos, hogy lehet ott mondjuk 7MP jön ki mert az óra is csal meg a stopper se pontos erre van gyorsulás mérő. Na mindegy a lényeg, hogy tűrhetően megy. Szívó oldali tágítással SEH vezérműtengellyel szerintem már lehet megvan 8MP akkor még lehet kipufogót bővíteni és chiptuningot tenni bele ezek az olcsóbb dolgok és máris elég jó lesz. De kit izgat. Viszont a GSInél jobban kell mennie szerintem 1-1.5el fixen jobbnak kell lennie. Én nézegettem XE-ket kb 7mp alatt vannak 100on természetesen ezek se pontos mérések szerintem demó gyorsulásmérővel mérte ezért vágja ennyire pontosan. Calibra gyári gyorsulás 0-100 10MP a súlya 1220KG a corsának 865 ami legyen 900 a nehezebb motor miatt. Erőteljesen 300 Kiló van köztük. Szerintem ez eredményezhet 2MP-et.

Nem lényeg mert úgy is mi csak gondolatban tuningolunk :P Mondják ezt olyanok akik full gyári kocsival tolják. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.