Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

wide cartársnak láttam egyszer az aláírásába hogy "Tetőkárpit és kárpitok felújítása, gyári szövetekkel" vagy valami hasonló.... És az eladó alkatrészek témában árult is egy-két tetőt.... Ha jól emlékszem 12ezer körül! Szerintetek az sok érte?

12?

Én nagyon olcsón adtam el akkor, 6000+posta. :lol: És nagyon szép állapotú volt, azért nem tartottam meg, mert hinyzott egy kocka rész a közepéről :lol: :D :D napfénytetős volt.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha azt nézzük, hogy két doboz pálmatex volt majdnem 4 ezer, a műbőrt lop...kaptam és dolgoztam vele két napot, igaz közben qrva jól éreztem magam miután elkentem a ragasztót a pincébe, a végén meg nem is lett jó, akkor nem sok érte.

A pálmatex sajnos nem tartós, nagyobb hőre elresztette nekem is már itt ott, amint lesz időm ilyennel csinálom újra.

Spray...

Link to comment
Megosztás:

Ugyanilyen van nekem is. Nagyon jó, de készülj fel rá, hogy kb. fél év mulva azon a szép fényes fekete felületen elkezd lepattogni a festék. Alatta fehér műanyag van. Nagyon ronda volt. Szét lehet csavarozni a tetejét teljesen, és én bőrt ragasztottam rá. Így sokkal szebb. Ja, és a beakasztó füle is letört.

Azt pedig szekrény ajtó mágnessal oldottam meg. :lol: De az árát bőven megérte.

Nekem is ugyan ilyet lett végülis mert 3 ajtós a verdám volt 1 kedvenc könyöklőm imádtam sose volt vele semmi bajom 100x jobban nézett ki mint ez a kicsi de sose lehetett lenyitni miatta az ülést mert túl széles volt. Mai napig bánom, hogy lecseréltem pedig összességében nincs gondom ezzel se.

Link to comment
Megosztás:

mi volt ma...

Mentem Tarjánból Vértestolna felé, a szerpentines részen beértem egy nagyobb bicós csoportot, szerintem valami verseny lehetett, vagy valami szervezett túra.

Előzgetni azon a szakaszon nem volt értelme, így beálltam az utolsó után, mivel ez egy elég emelkedős szakasz, egyesben követtem szép türelmesen.

Ismerem a környéket, sokszor megyek arra én is edzeni.

Egyszer csak beér egy bordó F Astra (5 vagy 3 ajtós).

Egy ideig kibírja mögöttem (5 másodperc), majd index ki, hajrá előre, pont a kanyar előtt. Épp jött egy Ducato szemből, nem sokon múlt, simán behúzta a bicósok közé magát.

Komolyan nem értem, még pár kanyar és vége van ennek a résznek, aztán lehet menni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

mi volt ma...

Mentem Tarjánból Vértestolna felé, a szerpentines részen beértem egy nagyobb bicós csoportot, szerintem valami verseny lehetett, vagy valami szervezett túra.

Előzgetni azon a szakaszon nem volt értelme, így beálltam az utolsó után, mivel ez egy elég emelkedős szakasz, egyesben követtem szép türelmesen.

Ismerem a környéket, sokszor megyek arra én is edzeni.

Egyszer csak beér egy bordó F Astra (5 vagy 3 ajtós).

Egy ideig kibírja mögöttem (5 másodperc), majd index ki, hajrá előre, pont a kanyar előtt. Épp jött egy Ducato szemből, nem sokon múlt, simán behúzta a bicósok közé magát.

Komolyan nem értem, még pár kanyar és vége van ennek a résznek, aztán lehet menni. :lol:

Türelmetlenek az emberek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

mi volt ma...

Mentem Tarjánból Vértestolna felé, a szerpentines részen beértem egy nagyobb bicós csoportot, szerintem valami verseny lehetett, vagy valami szervezett túra.Előzgetni azon a szakaszon nem volt értelme, így beálltam az utolsó után, mivel ez egy elég emelkedős szakasz, egyesben követtem szép türelmesen.

Ismerem a környéket, sokszor megyek arra én is edzeni.

Egyszer csak beér egy bordó F Astra (5 vagy 3 ajtós).

Egy ideig kibírja mögöttem (5 másodperc), majd index ki, hajrá előre, pont a kanyar előtt. Épp jött egy Ducato szemből, nem sokon múlt, simán behúzta a bicósok közé magát.

Komolyan nem értem, még pár kanyar és vége van ennek a résznek, aztán lehet menni. :lol:

Autómentes nap volt, ill legalább is felénk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Opel Astra F fordulatszámmérős kilóméteróra benzines 5000-ért. valakinek? Most találtam, ennyiért szerintem nem drága.

Eszméletlen, hogy győrben mennyi gumi-felni van jóáron astrára. 8000-ért már 4db van. :lol: Hogy miért nem itt vannak azok. :lol:

14-es felnik 1500/db áron. Ha valaki 14-esíteni akarna.

Generátor 4000-ért.

Így csináld könyv 3000-ért.

Link to comment
Megosztás:

Haverom öccsétől!

"Napló szavazás: Ön tud-e takarékoskodni a fizetéséből?

IGEN: 8,2%

NEM: 91,8%

Nem b+, mert ilyen szarokra válaszolgatsz emelt díjas sms-ben.."

:lol:

Használd a válasz gombot barátom...3 Hsz. egymás után?? Lesz majd nemulass.... :D

Srácok szeretnék egy kis világítás a számítógépasztalomra... de csak 12V-os led sor tudok szerezni. Hogy tudnék az asztalomhoz 12V-ot szerválni?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Használd a válasz gombot barátom...3 Hsz. egymás után?? Lesz majd nemulass.... :lol:

Bocsi, csak ugye 3különböző időpontban jutott az írás az eszembe. Tudom át lehet szerkeszteni utólag is de pl én nem szeretem amikor elolvasok egy hozzászólást aztán fél óra múlva észreveszem hogy plussz 5sor még van hozzá. :D

A kimaradt ledeknek egy ötlet karácsonyra! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Használd a válasz gombot barátom...3 Hsz. egymás után?? Lesz majd nemulass.... :D

Srácok szeretnék egy kis világítás a számítógépasztalomra... de csak 12V-os led sor tudok szerezni. Hogy tudnék az asztalomhoz 12V-ot szerválni?? :lol:

Számítógép megfúr, kihúzol egy sárgát meg egy feketét, és van 12 V :lol:

Vagy a piros? Vagy 1500ért veszel egy használt töltőt, ami ezt tudja :D

Link to comment
Megosztás:

Számítógép megfúr, kihúzol egy sárgát meg egy feketét, és van 12 V :lol:

Vagy a piros? Vagy 1500ért veszel egy használt töltőt, ami ezt tudja :lol:

Én is ezt akartam írni, egy sárga-fekete páros egy nem használt molex csatiból (vagy kisfloppy tápvezetéke), és már meg is van.

Link to comment
Megosztás:

Számítógép megfúr, kihúzol egy sárgát meg egy feketét, és van 12 V :D

Vagy a piros? Vagy 1500ért veszel egy használt töltőt, ami ezt tudja :D

Hümm töltőt? mármint elemtöltőt? Mert én pl meg azon gondolkozom hogy a szekrények mögé gondoltam az autók alatt lévő led csövet. Nyugi nem autó alá azt a korszakomat már kiéltem! :lol:

Vagy pl azt hogy oldjam meg? Vagy egy szabályozható adapterre rá tudom kötni a 2 csövet aztán azt a konnektorba? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.