Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem kell semmi. Én a múlt héten láttam ahogy egy fiatal pár bezára a kulcsot egy astra sedanba. Megkérdeztem segíthetek e? Bele probáltam a kulcsom és simán kinyitottam. Ezek a zárat már ki vannak kopva. Tehát keressen egy két astrást. Valamelyik nyitni fogja. 5 ből egy tuti.

És a félbe vágott tenisz labda? Nem tudom...J0hnny módszere járható útnak tűnik. :lol:

A Kadettnek vége, megtolták hátulról...

http://pics.coldline.hu/pics/335071-20110911-57mXio.jpg

Szegény Kadett, Még szegényebb tulajdonos! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

És a félbe vágott tenisz labda? Nem tudom...J0hnny módszere járható útnak tűnik. :lol:

Ez csak ott jöhet szóba ahol pneumatikus a kp-zár pölö Poló. Olyant hallottam, hogy valaki kivitte a zár két madzagját egy adott helyre a kasznin kívül, ha ilyen gond van csak egy 9Voltos elemet kell vennie. Vagy egy nyomógombot....

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem kell, egyrészt nem tudom bezárni a kulcst másrészt kinyitom az enyémet fél perc alatt.

Tényleg, hogy lehet egyáltalán bezárni a kulcsot? :lol: Nekem a vezető ajtó zárja kinyit automatikusan, ha előbb lenyomom kézzel és úgy csukom be. A többi ajtóval esetleg meg lehet játszani. De akkor meg az kell, hogy a többi ajtó zárva legyen. Bedobom a kulcsot, lenyomom az ajtót és becsapom, na így talán. De ilyet meg miért csinálnék? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, hogy lehet egyáltalán bezárni a kulcsot? :lol: Nekem a vezető ajtó zárja kinyit automatikusan, ha előbb lenyomom kézzel és úgy csukom be. A többi ajtóval esetleg meg lehet játszani. De akkor meg az kell, hogy a többi ajtó zárva legyen. Bedobom a kulcsot, lenyomom az ajtót és becsapom, na így talán. De ilyet meg miért csinálnék? :lol:

Passz, én is a kulcsal zárom a kp-zárat, ugye ha a kezemben a kulcs akkor nem udom bezárni.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget ablakmosás ügyben! teljesen megvilágosodtam. Szerintem mostantól budhista leszek, holnap reggel pedig megeszek egy csomag extrudált csirkecsőr kivonatot. Hogy én falunélő furcsa Büdösparasztfalva, Bereg-Moson-Torontál megyei kotrevák tudatlan ez nem jutott agyvelőmbe.

Kulcs bezárás:

ha lenyomod a gombot és becsapod az ajtót, a pöcök felugrik. ha viszont húzod felfelé a kilincset bezáráskor, akkor a gomb lent marad.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, hogy lehet egyáltalán bezárni a kulcsot? :lol: Nekem a vezető ajtó zárja kinyit automatikusan, ha előbb lenyomom kézzel és úgy csukom be. A többi ajtóval esetleg meg lehet játszani. De akkor meg az kell, hogy a többi ajtó zárva legyen. Bedobom a kulcsot, lenyomom az ajtót és becsapom, na így talán. De ilyet meg miért csinálnék? :lol:

Mint ahogy azt már korábban is leírtam én sokszor zárom be úgy a verdát ha veszek ki valamit a hátsó ülésről, hogy bal hátsót kinyitom, kiveszem a cuccot, aztán egy laza mozdulattal lenyomom a sofőr ajtó gombját, lezár a kp és becsapom a bal hátsót. Az nem nyit vissza és a gomb se ugrik fel.

Igen, ha gyári a kp-zárad. Ha univerzális, utólagos, akkor simán be lehet zárni.

Ha nincs kp zárad, akkor is visszanyomja a gombot.

Link to comment
Megosztás:

Mint ahogy azt már korábban is leírtam én sokszor zárom be úgy a verdát ha veszek ki valamit a hátsó ülésről, hogy bal hátsót kinyitom, kiveszem a cuccot, aztán egy laza mozdulattal lenyomom a sofőr ajtó gombját, lezár a kp és becsapom a bal hátsót. Az nem nyit vissza és a gomb se ugrik fel.

Ha nincs kp zárad, akkor is visszanyomja a gombot.

De ha van, akkor nem. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mint ahogy azt már korábban is leírtam én sokszor zárom be úgy a verdát ha veszek ki valamit a hátsó ülésről, hogy bal hátsót kinyitom, kiveszem a cuccot, aztán egy laza mozdulattal lenyomom a sofőr ajtó gombját, lezár a kp és becsapom a bal hátsót. Az nem nyit vissza és a gomb se ugrik fel.

Ennél azért ügyesebben is be lehet zárni a kulcsot:

Nyitva van valami, mondjuk pakolsz. Rázárod riasztóval az autót, de rájössz, hogy még nem is kellett volna, visszanyitod. Bedobod a kulcsot, becsukod az ajtót, ami épp nyitva volt.

2 perc múlva visszazárja magát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ennél azért ügyesebben is be lehet zárni a kulcsot:

Nyitva van valami, mondjuk pakolsz. Rázárod riasztóval az autót, de rájössz, hogy még nem is kellett volna, visszanyitod. Bedobod a kulcsot, becsukod az ajtót, ami épp nyitva volt.

2 perc múlva visszazárja magát :lol:

Na ez az elegáns megoldás! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget ablakmosás ügyben! teljesen megvilágosodtam. Szerintem mostantól budhista leszek, holnap reggel pedig megeszek egy csomag extrudált csirkecsőr kivonatot. Hogy én falunélő furcsa Büdösparasztfalva, Bereg-Moson-Torontál megyei kotrevák tudatlan ez nem jutott agyvelőmbe.

.......

Most ezt hogyan is értelmezzük??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.