Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

http://belsoseg.blog.hu/2011/09/06/na_ez_n...mpaign=totalcar

Szerencsétlen... tuti agyf.szt kapnék :lol:

"A kocsiból minden leállítás alkalmával kiszedem a trafót a gyújtáselosztóval összekötő kábelt, valamint az egyik henger kábelét is. Az alapjárati mágnesszelepből is kihúzom a drótot, ha már megindul vele a rohadék, álljon le neki az alapjárat,"

Ehhez meg mennyire kellett felkészültnek lenni? :lol: Azé' télleg rohadjon meg a tetve...

A mi parkolósorból is lenyúltak egy fehér ladát, a tulaj is csodálkozott hogy hogy a fenébe vitték el. Jahh ráadásúl határőr ill most már rendőr. A motorháztetőt csak ő tudta kinyitni mert le volt szakadva a vezeték benne és a többi vezeték közé volt mindig benyomva meg ő is biztosítékot meg pár cuccot kiszedett h aznap már nem használta aztán másnap be. És csak elvitték neki. Mondta máskormár próbálkoztak vele de akkor megugrasztoták őket pedig már a másik kocsi mögé volt kötve kötéllel, de észrevették őket.

Mondta nem az autót sajnálta hanem a 2gyerekülést. Aztán pár hét után megtalálták az autót valami szőlő ültetvény között. Meg lett a személy is. Találkozott vele a rendőrségen is. De azt hitte ő a nyomozó mert aki ellopta még ott röhögcsélt a rendőrökkel meg jó kedve volt. Nem először kapták el érte, mondták neki minden héten valamiért behozzák. Az autó persz amit bírtak kibelezték belőle. Összeírta az értékeket 80ezer jött ki neki. Bíróságon megitéltek neki 30-at, és kézhez kapott 16ezer Ft-ot.....

Link to comment
Megosztás:

mentem 3-ason pestről kifele és tarcsánál még a nosztalgia előtti út menti murvás részen lassan tolatott vmi széles narancssárga platós, tele faágakkal. leáll mögé egy gastra, full takarásba, pont középre, majd az ember végignézi ahogy tolat felé a platós, majd miután már csak 5centire (ez nem túlzás) van tőle elkezd dudálni, aztán már csak annyit láttam h emelkedik a plató... ezután már elhaladtam mellettük de a visszapillantóba még láttam ahogy a gastrás felháborodva száll ki azt széttett karral áll és nem érti...

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Elég sokat utazom az f astrámban,, van hogy heti ezrest is. A hátammal viszont vannak bajok, gyógyászati segédboltból próbáltam ellensúlyos deréktámaszt de mindig elcsúszkál, ahogy meg igazgatom mindig elszakad és már nem bírom ráadásul szerintem az ülésem is el lehet törve mert darált szivacs potyog az ülés mögé. Van akárkinek megfelelő bevált módszere? Létezik esetleg olyan (pl g astra) vagy más típusú autóból gyári deréktámaszos ülést beszerelni átalakítások nélkül, úgy hogy műszakinál is megfeleljen az övfeszítős megoldás és minden egyéb?

A válaszokat köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Elég sokat utazom az f astrámban,, van hogy heti ezrest is. A hátammal viszont vannak bajok, gyógyászati segédboltból próbáltam ellensúlyos deréktámaszt de mindig elcsúszkál, ahogy meg igazgatom mindig elszakad és már nem bírom ráadásul szerintem az ülésem is el lehet törve mert darált szivacs potyog az ülés mögé. Van akárkinek megfelelő bevált módszere? Létezik esetleg olyan (pl g astra) vagy más típusú autóból gyári deréktámaszos ülést beszerelni átalakítások nélkül, úgy hogy műszakinál is megfeleljen az övfeszítős megoldás és minden egyéb?

A válaszokat köszönöm!

Valaki itt Saab ülést hekkelt bele, ha jól emlékszem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha BŐR kell neki, akkor ez nem az ő embere...

Hja. ez csak mű, abból is a vékonyabb fajta.

Ez egy érdekes cikk a bőrözésről! ;)

Apropó!

Az Omega B (légzsákos) kormány ugyanolyan, mint az F astráé?

Kinézetre olyan... Mennyit ér egy ilyen? Van egy a közelben, be kéne bőröztessem az öregemmel. :lol:

Pont ezt olvastam 2 órával ezelőtt. Csak aki nem ért hozzá, mint én, lehet nem állna neki.

Igaz!

Sajna az ilyesmihez nem elég konyítani, ehhez érteni kell, kell a gyakorlat hozzá, még precízebb munka kell ehhez, mint a bőr ülőgarnitúrához. :D De idő is kell ám rendesen hozzá. :D

A végeredmény viszont gyönyörű! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamit piszokul elnyomtam!!

Most ilyen a fórum nállam!

Hogy állítsam vissza?? :lol:

Azért nem kell ennyire megrémülni, mert drágul a gázolaj. :lol:

Alexnek elmondtam a titkot ilyen esetekre, veled is megosztom. :D

A kék csík amiben az egyéb csevegés felirat van, na annak a jobb szélén a beállításokat lenyitod és a megjelenítési módok közül kiválasztod az eredetit. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

egy olyan kérdésem lenne,hogy nem tud valaki olyan helyet ajánlani,ahol olcsobb az alkatrész?astra f-be szeretnék első és hátsó gátlót nézni!Természetesen ujjújat, bontott gátló szerintem nem valami jó és ha lehet akkor Budapesten!

Előre is köszönöm!

Üdv.:zozo

Mert? :lol: Nem cart kell venni, és akkor nem lesz car :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Bőven 400 forint fölé lökheti a kutakon a dízel árát a kormány tervezett intézkedése, a költségvetésen ütött mintegy 100 milliárdos lyukat ugyanis részben a gázolaj jövedéki adójának emeléséből tömnék be. Bár a gázolaj ára már így is rekordokat döntöget, szerdától 371 forintba kerül egy liter, az eddigi 97 forintos adó 110 forintra emelésével soha nem látott szintekre drágulhat az üzemanyag."

ezt már olvastátok?

Link to comment
Megosztás:

"Bőven 400 forint fölé lökheti a kutakon a dízel árát a kormány tervezett intézkedése, a költségvetésen ütött mintegy 100 milliárdos lyukat ugyanis részben a gázolaj jövedéki adójának emeléséből tömnék be. Bár a gázolaj ára már így is rekordokat döntöget, szerdától 371 forintba kerül egy liter, az eddigi 97 forintos adó 110 forintra emelésével soha nem látott szintekre drágulhat az üzemanyag."

ezt már olvastátok?

6 hozzászólással ez előtt. :lol:

De akkor drágább lesz minden más is ugye? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alexnek elmondtam a titkot ilyen esetekre, veled is megosztom. :D

A kék csík amiben az egyéb csevegés felirat van, na annak a jobb szélén a beállításokat lenyitod és a megjelenítési módok közül kiválasztod az eredetit. Ennyi.

Huh, teljesen bepánikoltam már az este. :lol: :lol:

Köszi szépen, mostmár minden a régi! :D

Link to comment
Megosztás:

Valakinek csak van otthon egy műszeregysége, és lesz olyan kedves és leméregeti. És akkor kinyomtatom pappírra, megnézem hogy milyen, és ha jó akkor kinyomtatom nyomtatható fóliára.

Milyen kell fordulatszámmérős, vagy sima?

Helló!

Sikerült feltölteni valahova? :lol:

Még nem találtam olyan oldalt ahova feltölthetném... Linkeljen valaki olyan oldalt ahova feltölthetek PDF fájlt. Esetleg e-mailbe elküldöm akinek kell! Írjatok PÜ-t

Link to comment
Megosztás:

http://sajtokozlemeny.blog.hu/2011/09/06/c..._campaign=index

Na ebbe mi lehet a csavar? Mert nehezen elképzelhető, hogy a Shell vagy akármelyik olajtársaság beleöljön egy adalékanyag kifejlesztésére rengeteg pénzt, hogy utána majd kevesebb üzemanyagot vásároljanak.

Azt írják tankonként egy liter, nem 100Kilóméterenként egy liter a spórolás, az mondjuk az én fogyimmal számolva alig több mint egy deci....

Link to comment
Megosztás:

Milyen kell fordulatszámmérős, vagy sima?

Még nem találtam olyan oldalt ahova feltölthetném... Linkeljen valaki olyan oldalt ahova feltölthetek PDF fájlt. Esetleg e-mailbe elküldöm akinek kell! Írjatok PÜ-t

Dobd fel a toldacuccot.hu-ra...

igaz, hogy csak 10 letöltésig tárolják... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.