Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szevasztok!

Nem tudom,hogy jó helyre irom e de egy olyan kérdésem lenne,hogy hogy tudok fényképet betenni a nevemhez,hogy itt a topikokban ha irok ott is látható legyen???

Ebben kérnék segítséget!

Előre is köszönöm!

Megnyomod jobb felül a vezérlőpult gombot, majd a baloldali menüben megnyomod az "avatar beállítások" gombot!

A többi már mutatja magát! :lol:

Dáwid megelőzött...

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem tudom,hogy jó helyre irom e de egy olyan kérdésem lenne,hogy hogy tudok fényképet betenni a nevemhez,hogy itt a topikokban ha irok ott is látható legyen???

Ebben kérnék segítséget!

Előre is köszönöm!

Szia!!

A képernyő jobb felső sarkában találsz olyat, hogy vezérlőpult! Klikk rá.... utána a következő oldalon keress olyat a jobb oldalon lejjebb hogy "Avatar beállítások" Klikk rá, és máris megjelenik az a rész ahol fel tudsz tölteni képet. Fontos hogy a feltöltött avatar mérete nem lehet nagyobb 50 KByte-nál, ezért ha túl nagy a kép akkor ezen az oldalon tudod orvosolni a problémát

Nagyon szívesen, örülök hogy segíthettem :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem meg te is meg Dáwid is megelőztél...de csak azért mert lementem szedret mosni..... :D Mondjuk ha jobban megnézzük az én Hsz-em a legszimpatikusabb.... Ha én nem tudnám hogy hogyan kell avatart feltölteni, akkor az én Hozzászólásom alapján csinálnám :lol: :lol: :D :D

Bocs ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos. Lehet más is astra műszerfallal ;) (jó, azért valószínű hogy nem egy autób.zi kadettes építés, hanem egy alig igénytelen munkásótó, de akkor is, nem biztos :D )

Igazából családi autó. :lol:

Jelenleg a hátulja is sz*rrá van törve, mert ott állt valaki a balatonfüredi nyaraló előtt,ahol még soha senki nem szokott. :lol:

De az üveg ki van pótolva fóliával. Problem? :P

Mondtam a gazdájának,hogy 3eft egy ilyen kapcsoló,de azt mondta,hogy ez az autó nem ér 3eft-ot. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Engem meg te is meg Dáwid is megelőztél...de csak azért mert lementem szedret mosni..... ;) Mondjuk ha jobban megnézzük az én Hsz-em a legszimpatikusabb.... Ha én nem tudnám hogy hogyan kell avatart feltölteni, akkor az én Hozzászólásom alapján csinálnám :lol: :lol: :D :D

Köszönöm mindenkinek a segítséget!Aki gyorsabb vagy lassabb volt annak is! :P :D :D :D

Sikerült is!Mégegyszer köszi!

Link to comment
Megosztás:

Vettem új kárpitot, viszont a hátsóknál 1-2 helyen le van válva, ehhez veszek valami kárpit ragasztót ezt még felragasztom okés. Viszont az első 2nél az 1ik pl teljesen le van válva a másik sincs jobb állapotba és ráadásul a könyöklők is szét vannak törve de van még másik 2 kárpitom ami már nem kell és jók rajta a könyöklők is ha leszedem az egyikről a másikra át tudom tenni? Végül is a kézügyességem elég jó de ilyet még nem csináltam. Megpróbáljam, vagy inkább ne erőltessem ezt? Gondolom szépen el kell rajta helyezni a mélyedésekbe bele nyomni és szépen ráfeszíteni, hogy valahogy ki is nézzen. Vagy vigyem inkább kárpitoshoz? Meg milyen ragasztót nézzek palmatex? Azt olvastam már valahol, vagy ilyen festékszórós okosság ráfújod aztán mehet rá? Köszi

Link to comment
Megosztás:

Vettem új kárpitot, viszont a hátsóknál 1-2 helyen le van válva, ehhez veszek valami kárpit ragasztót ezt még felragasztom okés. Viszont az első 2nél az 1ik pl teljesen le van válva a másik sincs jobb állapotba és ráadásul a könyöklők is szét vannak törve de van még másik 2 kárpitom ami már nem kell és jók rajta a könyöklők is ha leszedem az egyikről a másikra át tudom tenni? Végül is a kézügyességem elég jó de ilyet még nem csináltam. Megpróbáljam, vagy inkább ne erőltessem ezt? Gondolom szépen el kell rajta helyezni a mélyedésekbe bele nyomni és szépen ráfeszíteni, hogy valahogy ki is nézzen. Vagy vigyem inkább kárpitoshoz? Meg milyen ragasztót nézzek palmatex? Azt olvastam már valahol, vagy ilyen festékszórós okosság ráfújod aztán mehet rá? Köszi

Esetleg elmondod hogy most ajtó-tető-ülés-padló-vagy bútorkárpitról beszélsz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg elmondod hogy most ajtó-tető-ülés-padló-vagy bútorkárpitról beszélsz? :lol:

ŐŐŐ szerintem első meg hátsó csak oldal kárpit van de lehet tényleg én vagyok suta. Autó ajtó kárpit 4 darab van belőle jobb és bal oldalon 2-2. :lol: Padlóra semmit nem kell ragasztani, ülést áthúzni szokták. Esetleg a tető maradhat még de abból mióta van 4 darab meg elől hátul?!

Link to comment
Megosztás:

ŐŐŐ szerintem első meg hátsó csak oldal kárpit van de lehet tényleg én vagyok suta. Autó ajtó kárpit 4 darab van belőle jobb és bal oldalon 2-2. :lol:

Meg ülés, meg szőnyeg nincs az autódban gondolom :lol: Amúgy meg elmondom neked az astra ajtókárpit felépítését (ami különben ott van a GyIK-ban képekkel, (tudom, mert én fényképeztem) de tudod, olyan mint a koptató. Az ötlet jó volt, csak nem arra az autóra, amire a kérdés vonatkozott. Éljen az első sárvédő mint teherviselőelem nah...

Link to comment
Megosztás:

Meg ülés, meg szőnyeg nincs az autódban gondolom :lol: Amúgy meg elmondom neked az astra ajtókárpit felépítését (ami amúgy ott van a GyIK-ban képekkel, (tudom, mert én fényképeztem) de tudod, olyan mint a koptató. Az ötlet jó volt, csak nem arra az autóra, amire a kérdés vonatkozott. Éljen a teherviselő sárvédő nah...

Aha csak a kérdés nem astrára vonatkozik ami látszik is az avataromból szerintem :lol: A hülyeségeidet meg feljebb megválaszoltam. De amúgy nem is ez a lényeg, hanem, hogy na ügyesség kell hozzá, meg esetleg milyen ragasztó? Nem a kötözködésre voltam kíváncsi. Az ilyen fajta megnyilvánulásaidat meg inkább ne is írd be nekem nincs szükségem rá. Ugyanis így én még veled nem beszéltem ezért te se fogsz velem. A parasztságnak is van határa. :D

Link to comment
Megosztás:

Aha csak a kérdés nem astrára vonatkozik ami látszik is az avataromból szerintem :lol: A hülyeségeidet meg feljebb megválaszoltam. De amúgy nem is ez a lényeg, hanem, hogy na ügyesség kell hozzá, meg esetleg milyen ragasztó? Nem a kötözködésre voltam kíváncsi.

Látom hogy mi van az avatartodon, éppen ezért mivel eljutott az agyamig (Astrás extra :D ) gondoltam te is felfogod hogy mivel a kérdés Corsára vonatkozik, esetleg megpróbálhatnád Corsa topicban feltenni ugyan ezt a kérdést. Tudod azért vannak külön topicok, mert az adott topicban, az adott autóval foglalkoznak. Esetleg a Lada fórumon is megkérdezheted, de lehet hogy onnan is visszaküldenek a p.csába corsába. Ebben a topicban Astra kárpitokról fogunk beszélni. Ha sünt sz.rsz, akkor is. Nézd meg az astráét (fentebb leírtam hol találod) pontosan ennyit fog tudni mindenki, ugyanis az itt levők Astráznak. Bármilyen hihetetlen, ezért nem a B-corsa topicban vannak. A hülyeségeidre kompletten az egész F topic nem kíváncsi, sem a csavaros koptatódra, sem a csak síkban építhető autópályákra, sem a korzakárpitra. Érthetetlen mi...?

...Az ilyen fajta megnyilvánulásaidat meg inkább ne is írd be nekem nincs szükségem rá. Ugyanis így én még veled nem beszéltem ezért te se fogsz velem. A parasztságnak is van határa. :D

Bocsi hogy a lelkedbe tapostam... most adjak egy bocsánat puszit, és Astra feliratod az autódra? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom hogy mi van az avatartodon, éppen ezért mivel eljutott az agyamig (Astrás extra :lol: ) gondoltam te is felfogod hogy mivel a kérdés Corsára vonatkozik, esetleg megpróbálhatnád Corsa topicban feltenni ugyan ezt a kérdést. Tudod azért vannak külön topicok, mert az adott topicban, az adott autóval foglalkoznak. Esetleg a Lada fórumon is megkérdezheted, de lehet hogy onnan is visszaküldenek a p.csába corsába. Ebben a topicban Astra kárpitokról fogunk beszélni. Ha sünt sz.rsz, akkor is. Nézd meg az astráét (fentebb leírtam hol találod) pontosan ennyit fog tudni mindenki, ugyanis az itt levők Astráznak. Bármilyen hihetetlen, ezért nem a B-corsa topicban vannak. A hülyeségeidre kompletten az egész F topic nem kíváncsi, sem a csavaros koptatódra, sem a csak síkban építhető autópályákra, sem a korzakárpitra. Érthetetlen mi...?
Egy hét tiltás az itt leírt hozzászólás tartalma miatt. Gepard
Link to comment
Megosztás:

Egy hét tiltás az itt leírt hozzászólás tartalma miatt. Gepard

Bocs, az asztrások már csak ilyenek...

Virít vagy ezer képen, hogy műanyag szegecsekkel van rögzítve a kárpit, a műanyag betéthez. Egy fényképet se sikerül feldolgozni, akkor mit akarsz még? Kicseréljem??

Írd még át háromszor, és vedd bele a nagymamámat is, mert még nincs mit moderálni... szerencsecsomag

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.